Te gwiazdy chciały pochwalić się swoim ciałem w bikini, ale nie spodziewały się, że...

Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi prywatnymi zdjęciami z wypadów na egzotyczne wakacje lub nad polskie morze. Najczęściej na swoje profile na Instagramie czy Facebooku wrzucają zdjęcia w bikini, które w zamierzeniu powinny wzbudzać podziw, a nawet zazdrość. Ale komentujący zauważają też inne rzeczy...
Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim screen Instagram#aganajezykach

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim na Instagramie zamieściła fotografię, którą szybko skrytykowano. Komentarze pod zdjęciem mówią same za siebie.

Krótkie włosy na nogach ;-);-):-P
No tez wlasnie zwrocilam uwage na te wlosy
Masz krótkie włosy na dole w czułym miejscu :D
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Screen Instagram.com/Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska radośnie pozowała do zdjęć w swoim żółtym bikini. Okazało się jednak, że gwiazda nieumiejętnie je założyła, na co uwagę zwrócono jej w komentarzu.

Kochana ten kostium z Calzedonii (gore) nosi sie odwrotnie grube paski pod biustem :)

To nie zraziło jednak dziennikarki:

tak lepiej wygląda - odpisała.

Uwagi do kostiumu to jednak nie wszystko...

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Screen Instagram

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pochwaliła się swoim zdjęciem w bikini. Nie przypuszczała jednak, że niektórzy zwrócą uwagę na fałdki na jej brzuchu. W komentarzu pojawiła się wymowna sugestia:

Brzuch

Sytuacja zmieniła się jednak w komentarzach pod zdjęciami z niedawnych wakacji dziennikarki na Sri Lance. Kilka osób zachwyciło się jej figurą.

bardzo schudlas, super! Tez mam taka figurę btw - dość drobne biodra i spory biust :) - czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna - przyp.red).

Anna Wendzikowska, bikiniScreen Instagram/aniawendzikowska

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Screen Facebook.com/Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś pochwaliła się na swoim Facebooku zdjęciem w bikini. Chociaż niejedna kobieta może tancerce pozazdrościć wysportowanego ciała, nie wszystkim podoba się umięśniony brzuch Edyty Herbuś.

Edyta tylko nie przesadzaj siłownio - napisał jeden z komentujących (pisownia oryginalna - przyp.red.).
Natalia Lesz. Natalia Lesz. Instagram.com

Natalia Lesz

Figurą Natalii Lesz zachwyca się wiele jej fanek. Piosenkarka chwali się zdjęciami w bikini na swoim Instagramie. Fani nie szczędzą Lesz miłych słów.

Super wygladasz Natalia ♥
Doda Doda Screen Facebook.com/Doda

Doda

Doda uwielbia chwalić się swoim ciałem w bikini. Niektórzy zachwycają się jej figurą, inni zarzucają w komentarzach na Facebooku i Instagramie, że Doda przesadziła z operacjami plastycznymi (pisownia oryginalna - przyp.red):

Figura ok, nie nadzwyczajnego lol. Krotkie nogi, proteza biustu...
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Screen Facebook.com/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec wielokrotnie prezentowała swoje ciało w bikini. Pod zdjęciami na Facebooku zarzucono jej jednak, że źle dobrała rozmiar kostiumu. Rzeczywiście jest za mały?

Natalko piękne ciało, ale ten strój Ci nie pasuje.
Do miseczki B by pasował
Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Screen Instagram/Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka pochwaliła się na Instagramie swoim nowym tatuażem i bikini. Nie wszystkim jednak spodobał się strój aktorki.

Jak majciochy babci - głosi jeden z komentarzy.
Maja Bohosiewicz. Maja Bohosiewicz. Screen z Instagram.com

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz może pochwalić się wspaniałym ciałem. Już na tym zdjęciu widać kontrast między nią a paniami w tle. A fani aktorki zwracali uwagę na dolną część jej skąpego bikini.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Screen Facebook.com

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska może pochwalić się idealnie umięśnionym ciałem. Najwięcej emocji wzbudziły widoczne żyły. Trenerka postanowiła uciąć nieprzyjemną dyskusję.

MOje ciało nigdy nie będzie wyglądac jak ciało modelki z wybiegu i dzięki Bogu Mam mięsnie na które zapracowałąm latami, żyły (zwłaszcza widoczne po treningu) i blizny, których nigdy się nie wstydziłam .. - napisała (pisownia oryginalna - przyp.red).
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Screen Instagram.com/Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Egzotyczny urlop to czas relaksu i opalania. Wszystko wskazuje na to, że Książkiewicz naprawdę mocno spiekła się na słońcu.

Weronika Książkiewicz

Patricia Kazadi Patricia Kazadi Screen Instagram.com/Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie, pręży się na plaży. Fani zachwycali się figurą gwiazdy. Ale... czyżby Patricia Kazadi mocno wciągała brzuch na tym zdjęciu?

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Screen Instagram.com/ Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Kolorowy strój marki Agent Provocateur Natalii Siwiec spodobał się również Dodzie, która postanowiła wrzucić podobne zdjęcia na swój Instagram. Inspirację szybko wychwycili fani Siwiec, którzy komentowali jej zdjęcie (pisownia oryginalna - przyp.red):

Droga Natalko widzę ze jesteś inspiracja dla Dody cokolwiek zalozysz ... Lacznie z tatuazami. Śmiać mi sie chce ... Pozdrawiam
Doda Doda Screen Instagram.com/Doda

Doda

Właśnie m.in. to zdjęcie krytykowali fani za inspirację strojem Natalii Siwiec.

Doda Doda Screen Instagram.com/ Doda

Doda

Doda zasypuje fanów coraz to nowszymi zdjęciami w bikini. Czy tym razem kopiuje Rihannę? Tak przynajmniej sugerują jej fani w komentarzach.

Ooo widze tu kolelekcje Rihanny :)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.