Jedna z kultowych postaci lat 90., (Zobacz: Polskie IKONY lat 90. Oni KSZTAŁTOWALI nasz SHOW-BIZNES [część 2]) znany jako Pan Tik Tak, w rzeczywistości wcielał się w rolę Krzysia Tik Taka. Krzysztof Marzec bawił i uczył dzieci w całej Polsce. Ówczesny członek zespołu ZOO komponował piosenki do wielu produkcji, a także dla zespołu Fasolki. Pewnie tego nie wiedzieliście, ale kompozytor z wykształcenia jest prawnikiem. Wraz z zakończeniem pracy nad programem Tik Tak Krzysztof Marzec zniknął z ekranów.
Youtube.com
Zanim Krzysztof Marzec dołączył do załogi Tik Taka był gitarzystą zespołu ZOO, w którym swoją karierę muzyczną zaczynał także Robert Janowski. Podczas dalszej współpracy z zespołem Marzec został wokalistą. Formacja nie odniosła jednak większego sukcesu i w połowie lat 80. rozpadła się. Marzec przyjął ofertę brania udziału w programie dla dzieci. Nie było to jednak jego pasją.
Youtube.com
Znajomi z planu, a jednocześnie twórcy programu Tik Tak, wiedzieli, że Marzec nie spełnia się występując w programie. Krzyś Tik Tak nigdy nie ukrywał, że jego największą pasją jest gra na gitarze. Swoim zamiłowaniem dzielił się z innymi, nauczając gry na ulubionym instrumencie. Po zakończeniu pracy nad programem dla młodzieży mężczyzna przez wiele lat współpracował z telewizją. Komponował muzykę do innych programów, takich jak "Jedyneczka" czy "Domisie".
Youtube.com
Dziś mężczyzna całkowicie oddaje się swojej pasji grając w zespole The Plants. Zespół powstał w 2009 roku, od tamtego czasu skład formacji wielokrotnie się zmieniał. Krzysztof Marzec dołączył do zespołu w 2011 roku. Mimo znacznej różnicy wieku muzyków, współpraca układa się świetnie. Gitarzysta pasją muzyczną zaraził również swoje córki, a gitary, które kolekcjonuje nazywa "swoimi dziewczynkami".
Youtube.com
Lubomirski-Lanckoroński z żoną i Trzaskowski na wyścigach konnych. Ekspertka załamała ręce
Szpak o bolesnym rozstaniu. "Najbardziej zatruta relacja w moim życiu"
Patrick Muldoon nie żyje. Aktor zmarł nagle w wieku 57 lat
18-latek z "Must Be the Music" zamieścił nowy wpis o rodzinie. "Nie dam rady dłużej milczeć"
Kurzopki pod okiem stylisty. To powinna zmienić Cichopek. "Niepotrzebnie odwraca uwagę"
"Taniec z gwiazdami". Kto pożegnał się z show w siódmym odcinku?
Córka Franka Sinatry rozjuszona zachowaniem Donalda Trumpa. "Świętokradztwo"
Emocjonalne grafiki Damięckiej 19 kwietnia. Tak upamiętniła rocznicę powstania w getcie warszawskim
Pierwsze małżeństwo Skrzyneckiej rozpadło się z hukiem. "W niczym nie zawiodłam"
Krzysztof Marzec Youtube.com
Krzysztof Marzec Youtube.com
Krzysztof Marzec Youtube.com
Krzysztof Marzec Youtube.com