"Pomoc domowa" obchodzi 20. URODZINY! Jak dziś wyglądają i co robią aktorzy kultowego serialu?

Ależ ten czas szybko leci! Aż ciężko uwierzyć, że serial "Pomoc domowa" świętuje już swoje 20. urodziny. Aktorzy show przez 6 lat bawili nas do łez. Serial powstawał w latach 1993-1999. Jesteście ciekawi, jak jego bohaterzy wyglądają teraz?
Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Pomoc domowa

Akwizytorka kosmetyków, Fran Fine, ma dość swojej pracy i dotychczasowego życia. Postanawia je zmienić zatrudniając się jako niania u jednego z najbogatszych ludzi w mieście, Maxa Sheffielda. Wydaje się, że nie jest stworzona do opieki nad trójką niesfornych dzieciaków, ale to tylko pozory. Fran udało się bowiem okiełznać rozpieszczone pociechy Maxa, zdobyć ich przyjaźń, a w końcu także serce ich ojca. Któż nie pamięta hitowego serialu "Pomoc domowa"?

Pomoc domowamat. prasowe

Oglądalność show biła wszystkie rekordy i doczekała się dziesiątek seriali wyprodukowanych w innych krajach, opartych na oryginalnym scenariuszu. W Polsce furorę zrobiła "Niania" z Agnieszką Dygant w roli głównej.

Pomoc domowamat. prasowe

A jak wyglądają aktorzy pierwszej wersji serialu teraz?

Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Fran Drescher

Fran Drescher wcieliła się w rolę tytułowej niani, seksownej i zwariowanej Fran Fine. Życie nie oszczędzało Dresher. Jeszcze przed zagraniem głównej roli w serialu przeżyła tragedię - oprawcy włamali się do jej domu w 1985 roku, a potem zgwałcili. Dzięki pomocy psychologów aktorka doszła do siebie. Dresher bawiła widzów serialu przez 6 lat. W czasie jego trwania rozpadło się jednak jej małżeństwo. Rozwiodła się z producentem, Peterem Jacobsonem. Para nie miała dzieci. Wkrótce aktorka znów musiała stawić czoła przeciwnościom losu. W 2000 roku pokonała raka szyjki macicy. Po tym, jak sama pokonała chorobę, zaangażowała się w pomoc osobom cierpiącym na raka - od 2007 roku działa w organizacji charytatywnej Cancer Schmancer. Dresher długo po zakończeniu serialu korzystała z popularności, jaką jej przyniósł - wystąpiła w serialu "Living with Fran". Perypetie pomocy domowej możemy oglądać  też w kilkunastu innych krajach. Dresher ma 56 lat. A jak wygląda dzisiaj?

Fran DrescherEastNews

Fran DrescherEastNews

Nadal jest tak seksowna jak kiedyś?

Pomoc domowa Pomoc domowa EastNews

Charles Shaughnessy

Przystojnego Maxwella Sheffielda zagrał Charles Shaughnessy. Charles Shaughnessy to brytyjski aktor. Odebrał gruntowne wykształcenie w dziedzinie prawa na Eton College i Magdalene College przy Cambridge University. Stwierdził jednak, że woli zostać aktorem. Wystąpił też w serialu "Dni naszego życia". Charles Shaughnessy od 1983 jest mężem aktorki, Susan Fallender. Para ma dwie córki: 22-letnią Jenny i 17-letnią Maddy. Starsza z nich już robi karierę w branży filmowej - jest asystentką producentki w stacji Nickelodeon. Aktor jest aktywny w sieci - założył vloga w 2008 roku, na którym namawiał do zagłosowania w wyborach prezydenckich na Baracka Obamę. Ma 58 lat.

Charles ShaughnessyEastNews

Równie szarmancki jak przed laty?

Charles ShaughnessyEastNews

Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Madeline Zima

Madeline Zima zagrała w serialu rezolutną Gracie, najmłodszą córkę Maxa. Zima zasmakowała w aktorstwie. Mogliśmy ją oglądać w serialu "Californication", w którym wcieliła się w rolę seksualnie wyzwolonej i wyjątkowo dojrzałej 16-latki. Wystąpiła także w "Pamiętnikach wampirów" i w serialu "Heroes". Ma dwie młodsze siostry, które także są aktorkami. Jej nazwisko Zima brzmi dla nas znajomo nie bez powodów - ma bowiem polskie korzenia, dziadek ze strony matki pochodził właśnie z Polski. Ma 28 lat. Dziś jest prawdziwą seksbombą.

Madeline ZimaEastNews

Madeline ZimaEastNews

Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Daniel Davis

Daniel Davis wcielił się w rolę lokaja Nilesa, który podbił serca publiczności. Jego ironiczne komentarze zawsze wywoływały u widzów salwy śmiechu. Oprócz roli lokaja w serialu zagrał m.in. w "Polowaniu na Czerwony Październik" w 1990 roku. Pojawił się także gościnnie w serialu "Star Trek". W serialu "Pomoc domowa" genialnie udawał angielski akcent - wielu widzów było przekonanych, że jest Brytyjczykiem. W rzeczywistości jest pełnokrwistym Amerykaninem, pochodzi z  Arkansas w południowej Ameryce. Ma 68 lat.

Daniel DavisBullsPix

Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Lauren Lane

Wredną C.C. Babcock, wspólniczkę Maxa zakochaną w nim po uszy, zagrała Lauren Lane. Widzowie szczególnie uwielbiali jej kłótnie i zgryźliwe potyczki słowne prowadzone z Nilesem. Aktorka wyszła za mąż za Davida Wilkinsa. Para ma 15-letnią córkę, Kate Wilkins. Lauren Lane ma 52 lata. A jak wygląda teraz? Rozpoznalibyście ją?

Lauren Lane Facebook.com

Lauren Lane Facebook.com

Pomoc domowa Pomoc domowa mat. prasowe

Nicholle Tom

Najstarszą córkę Maxa, Maggie Sheffield, zagrała piękna Nicholle. Ma brata bliźniaka Davida Toma i starszą siostrę, Heather Tom. Od 2000 roku występuje w teatrze Zachary Scott w Teksasie. Wtedy była nastolatką, dziś to dojrzała kobieta. Ma 35 lat.

Nicholle TomEastNews

Pomoc domowa Pomoc domowa EastNews

Benjamin Salisbury

Brightona Sheffielda, syna Maxa, zagrał Benjamin Salisbury. W 2005 roku zagrał niewielką rolę w serialu "Sabotage". Fani mogli go też oglądać w reklamie Domino's Pizza. Ma 30 lat. W młodości przypominał hollywoodzkiego przystojniaka, Ryana Goslinga, a teraz?

Benjamin Salisburymat. prasowe

pomoc domowa pomoc domowa mat. prasowe

Renée Taylor

Matkę Frane, Sylvię Fine, zagrała Renée Taylor. Po "Pomocy domowej" aktorka wzięła udział w kontynuacji serialu: fani mogli ją oglądać w show "The Nanny: Reunion" w 2004 roku oraz w "The Fran Drescher Show" w 2010. Renée Taylor jest zamężna z aktorem Josephem Bologny. Ich syn Gabriel poszedł w jej ślady i został aktorem. Renée Taylor ma 80 lat. Dziś to już starsza pani, ale nadal świetnie się trzyma!

Renée TaylorEastNews

pomoc domowa pomoc domowa mat. prasowe

Ann Morgan Guilbert

Yetta, czyli babcia Frane, to w rzeczywistości Ann Morgan Guilbert. Aktorka wspierała swoją filmową wnuczkę, czyli Fran Dresher i występowała w kontynuacji "Pomocy Domowej" z 2004 roku - The Nanny Reunion: A Nosh to Remember. Guilbert ma córkę, 51-letnią Hallie Todd, która również pała się aktorstwem. Serialowa babcia ma już 85 lat i wciąż jest uśmiechnięta i zadowolona z życia.

Ann Morgan GuilbertBullsPix

Szczęśliwi rozwodnicy Szczęśliwi rozwodnicy mat. prasowe

"Szczęśliwi rozwodnicy"

Najnowszy serial z Fran Drescher w roli głównej to "Szczęśliwi rozwodnicy". Reżyser tego obrazu pracował także przy produkcji "Pomocy domowej". Do nowego projektu zaangażował kilkoro aktorów z serialu o perypetiach Fran Fine, m.in. serialową mamę i babcię Fran oraz Maxa. Oglądaliście?