Dziewczyny z "Top Model" nie próżnują! Grają w serialach, reklamują obuwie, rozbierają się w pismach dla panów i pozują dla Diora

Każda z uczestniczek programu wybrała inną ścieżkę kariery. Dziewczyny przyjaźniły się podczas programu, teraz widują się coraz rzadziej. Jedne chcą zostać gwiazdami telewizji, inne współpracują z najlepszymi domami mody na świecie. Co robią dziewczyny z programu "Top Model"?
Marcela Leszczak Marcela Leszczak mat. prasowe

Marcela Leszczak

Marcela odłożyła na razie na bok karierę modelki i skupiła się na swoim nowym serialu "Miłość na bogato". Nie wie jeszcze, czy zostanie aktorką. Serial nie został pozytywnie przyjęty przez widzów. Ostra krytyka dotknęła również samej Marceli, ale modelka niezbyt się tym przejmuje (Zobacz: Marcela Leszczak: Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi. Ja mówię językiem ze swojego regionu).

Marcela LeszczakScreen Viva

Marcela LeszczakScreen Facebook.com

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Kapif

Zuza Kołodziejczyk

Zuza jako jedyna z uczestniczek "Top Model" poszła ostatnio w pokazie Bizuu. To wielkie wyróżnienie. Marka zaprasza do współpracy tylko najlepsze modelki.

Zuzanna Kołodziejczyk, zuzaKapif

Zuza Kołodziejczyk. Zuza Kołodziejczyk. Łukasz Ziętek

Zuza Kołodziejczyk

Zuza świetnie radzi sobie nie tylko na wybiegu. Jakiś czas temu wzięła udział w sesji dla Reebooka. Kołodziejczyk pozuje toples, chwali się zgrabnym brzuchem, a zasłaniają ją tylko buty.

Zuza Kołodziejczyk, Michał Dudek, sesja dla ReebokŁukasz Ziętek

Zuza Kołodziejczyk, Michał Dudek, sesja dla ReebokŁukasz Ziętek

Justyna Pawlicka. Justyna Pawlicka. CKM

Justyna Pawlicka

Justyna Pawlicka została uznana przez jurorów "Top Model" za zbyt seksowną. Magazyn "CKM" uznał, że dla nich jest "w sam raz". Październikowy numer z nagą Pawlicką na okładce sprzedaje się jak świeże bułeczki!

Justyna PawlickaCKM

Justyna PawlickaScreen Facebook.com

Justyna PawlickaScreen Facebook.com

Paulina Papierska Paulina Papierska mat. prasowe

Paulina Papierska

Paulina zakończyła właśnie trwającą 3 lata współpracę z agencją modelek D'Vision. Nie oznacza to jednak, że jej przygoda z modelingiem również dobiegła kresu. Papierska szybko znalazła nową agencję i już możemy podziwiać jej najnowszą sesję reklamową dla marki Eclair.

Paulina Papierskamat. prasowe

Renata Kurczab Renata Kurczab Telva

Renata Kurczab

Poczynania Renaty Kurczab przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Modelka wzięła ostatnio udział w sesji dla hiszpańskiego magazynu modowego "Telva", gdzie stanęła w obiektywie Marcina Tyszki. To jednak nic w porównaniu do faktu, że podpisała kontrakt z domem mody Dior! Renata weźmie udział w 3 edytorialach dla słynnej marki. Na Facebooku pochwaliła się fotkami zza kulis tej sesji.

Renata KurczabScreen Facebook.com

 

Dodała także, że zobaczymy ją również w sesjach dla Harper's Bazaar i MBC Haya oraz sesji dla Swarovskiego.

Renata KurczabScreen Facebook.com

Magda Roman. Magda Roman. Facebook.com

Magda Roman

Magdę zapamiętaliśmy jako jedyną uczestniczkę 2. edycji, która nie chciała wziąć udziału w rozbieranej sesji. Wyleciała przez to z programu, co nie przekreśliło jej kariery. Magda dostawała zlecenie za zleceniem. Ostatnio agencja D'Vision, do której należy modelka, pochwaliła się, że Magda wzięła udział w sesji Chanel dla magazynu "Maire Claire" w Dubaju.

Michalina Manios Michalina Manios Screen Facebook.com

Michalina Manios

Kontrowersyjna uczestniczka 2. edycji programu również nie spoczęła na laurach i nadal bierze udział w pokazach i sesjach zdjęciowych. Ostatnio mogliśmy podziwiać fotki zza kulis sesji dla marki L'Oreal.

Michalina ManiosScreen Facebook.com

Michalina ManiosScreen Facebook.com

Ania Bałon Ania Bałon EastNews

Ania Bałon

Ania, która z powodu kontuzji znacznie przytyła, postanowiła odchudzać się na oczach widzów "Dzień Dobry TVN". Ostatnio mogliśmy podziwiać jej zmagania na pierwszym treningu. Nie było najlepiej (Zobacz: Pierwszy trening Ani Bałon. Miała dość po 2 minutach: Masakra, ja chcę usiąść. Już nie mam siły).

 

Anna Bałonmat. prasowe

Anna Bałonmat. prasowe

Więcej o: