Kuba Wojewódzki z partnerką na meczu tenisa. Dołączył do nich Wojciech Fibak

W towarzystwie Wojciecha Fibaka i popijając zimne napoje - tak Kuba Wojewódzki oglądał w sobotę na Torwarze mecz tenisowy Polska-Australia.
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk. Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk. East News

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk i Andrzej Strzelecki

Kuba Wojewódzki oglądał mecz w specjalnie wydzielonym sektorze dla VIP-ów. Towarzyszyła mu jego dziewczyna, Renata Kaczoruk.

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Andrzej Strzelecki. Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Andrzej Strzelecki. East News

Andrzej Strzelecki

Parze towarzystwa dotrzymywał Andrzej Strzelecki. Jednak oprócz znanego satyryka i aktora, był tam ktoś jeszcze, o kim niedawno media pisały w mało pochlebnym kontekście.

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Wojciech Fibak, Andrzej Strzelecki. Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Wojciech Fibak, Andrzej Strzelecki. East News

Wojciech Fibak

Towarzyszył im legendarny polski tenisista Wojciech Fibak, niedawno uwikłany w tzw. "seksaferę" (Zobacz: Wojciech Fibak stręczycielem? Będzie kolejna SEKSAFERA! Twierdzi, że to on poznał Kate Rozz z pierwszym mężem). Pośród nielicznych osób, które wtedy broniły Fibaka, był właśnie Kuba Wojewódzki.

Etatowi moraliści znowu wypełzli ze swoich jaskiń, by pouczać i nauczać. Człowiek, który na korcie wygrywał z największymi, nie miał szans w pojedynku z najmniejszymi. Do nomenklatury tenisowej śmiało możemy dołączyć nowe terminy. Gem, set, mecz i lincz - napisał wtedy Wojewódzki.
Kuba Wojewódzki, Andrzej Strzelecki, Renata Kaczoruk. Kuba Wojewódzki, Andrzej Strzelecki, Renata Kaczoruk. East News

W dobrym nastroju

Mecz jednak był okazją do daleko przyjemniejszych zachowań zwłaszcza, że Strzelecki jak widać potrafił wprawić towarzystwo w dobry humor.

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk. Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk. East News

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

East News

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki East News

Coraz częściej widać ich razem

Para coraz częściej pokazuje się razem. W ostatni wtorek Wojewódzki przyszedł na pokaz La Manii, w którym szła Kaczoruk.

Więcej o: