Dziewczyna z Bytomia na okładce portugalskiego Vogue'a! Wypadła lepiej niż Anja Rubik?

Natalia Uliasz pojawiła się okładce portugalskiego Vogue'a! Modelka pochodzi z Bytomia, mieszka i studiuje w Warszawie. Uliasz na swoim koncie ma już sesje do Harper's Bazaar i Madame Figaro, a teraz do portfolio może dodać prestiżowy Vogue. Niektórzy mówią nawet, że Uliasz wypadła lepiej na okładce magazynu niż Anja Rubik. Zgadzacie się?
Natalia Uliasz w portugalskim Natalia Uliasz w portugalskim "Vogue". Okładka "Vogue'a"

Natalia Uliasz w magazynie Vogue!

Nie dość, że Natalia Uliasz pozowała dla Vogue'a, to jej zdjęcie powędrowało na okładkę czasopisma. To wielkie wyróżnienie, a modelka o całej sesji wypowiada się dosyć skromnie.

Wybrali mnie na podstawie zdjęć. Później zaprosili na sesję do Lizbony. Widocznie zdjęcia spodobały się na tyle, że mój pierwszy Vogue okazał się też okładką - powiedziała portalowi bytom.naszemiasto.pl.
Natalia Uliasz w portugalskim Natalia Uliasz w portugalskim "Vogue". Vogue

Natalia Uliasz w magazynie Vogue!

Jej romans z modelingiem rozpoczął się jeszcze w Bytomiu. Namawiana przez rodzinę, która wróżyła jej karierę modelki, wysłała swoje zdjęcia do najlepszych agencji w Polsce.

Już jako dziewczynka zawsze lubiłam być fotografowana i rodzina zawsze mówiła, że będę modelką. I dzisiaj faktycznie nią jestem - śmieje się Natalia. - Musiałam zacząć tworzyć swoje portfolio, wtedy rzeczywiście uwierzyłam, że zdjęcia są w stanie wiele załatwić.

Agencje modelek dosyć szybko zauważyły potencjał bytomianki.

Udało mi się wyjechać na swój pierwszy zagraniczny kontrakt. To była Japonia. Miałam 15 lat - dodaje.
Natalia Uliasz w portugalskim Natalia Uliasz w portugalskim "Vogue". Vogue

Natalia Uliasz w magazynie Vogue!

Uliasz po prostu lubi tę pracę.

Modeling daje mi dużo możliwości, zwiedzam miejsca, do których nigdy bym się nie wybrała, spotykam wielu ciekawych ludzi i buduję kontakty - przyznaje Natalia.

W przyszłości chce otworzyć firmę. Na razie nie zdradza jaką branżą chciałaby się zająć. Obecnie studiuje reklamę i marketing w Warszawie.

Anja Rubik Anja Rubik Okładka Vogue'a

Anja Rubik w niemieckiej edycji Vogue'a!

Tak prezentowała się Anja Rubik na okładce niemieckiego Vogue'a! Niektórzy twierdzą, że Uliasz zdeklasowała swoją okładką doświadczoną modelkę, zgadzacie się?

Natalia Uliasz Natalia Uliasz fot. Dimitris Skoulos.

Natalia Uliasz

Natalia Uliasz wychowała się w Bytomiu. Z sentymentem wspomina swoją małą ojczyznę.

Bytom to całe moje dzieciństwo i pierwsze etapy dorosłości. W Liceum im. Kennedy'ego zdawałam jeszcze maturę. Cały ten czas dzieliłam między Bytom a Warszawę. Bardzo często, jak jeszcze chodziłam do szkoły w Miechowicach, wstawałam o 3 rano, żeby zdążyć na pierwszy pociąg do Warszawy z Katowic. I tego samego dnia wracałam, tak się działo nawet kilka razy w miesiącu - wspomina Natalia.
Natalia Uliasz Natalia Uliasz fot. Dimitris Skoulos.

Natalia Uliasz

Uliasz jest dosyć niska jak na modelkę - ma 173 centymetry, ale bardzo dobrze radzi sobie w świecie mody.  Myślicie, że ta dziewczyna jest przyszłą, wielką gwiazdą modelingu?