Anna Lewandowska debiutuje na salonach bez męża i już zawiera interesujące przyjaźnie

Anna Lewandowska zadebiutowała na salonach bez męża u boku - pojawiła się na pokazie mody BIZUU. Zawodniczka karate nawiązuje już pierwsze znajomości w show-biznesie. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy zobaczyliśmy, że Lewandowska świetnie dogaduje się z Natalią Siwiec!
Anna Lewandowska i Natalia Siwiec. Anna Lewandowska i Natalia Siwiec. WBF

Anna Lewandowska i Natalia Siwiec

Anna Lewandowska i Natalia Siwiec siedziały obok siebie na wtorkowym pokazie mody BIZUU. To, że organizatorzy posadzili je obok siebie to jedno, ale wygląda na to, że panie świetnie czuły się w swoim towarzystwie. Żona piłkarza i celebrytka chętnie pozowały razem do zdjęć. Panie przyjmowały nawet podobne pozy. Ale to nie wszystko.

Anna Lewandowska i Natalia SiwiecKapif

Anna Lewandowska i Natalia Siwiec. Anna Lewandowska i Natalia Siwiec. Kapif

Anna Lewandowska i Natalia Siwiec

Siwiec i Lewandowska nie tylko dobrze razem wyglądały, ale też świetnie się dogadywały i śmiały się do łez. Ciekawe, czy jesteśmy właśnie świadkami nawiązania się nowej show-biznesowej znajomości?

Anna Lewandowska i Natalia SiwiecKapif

Anna Lewandowska. Anna Lewandowska. Kapif

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska miała mocne wejście na salony. Śmiało można powiedzieć, że bez Roberta Lewandowskiego u boku, jej gwiazda błyszczy równie mocno. Na pokazie mody miała na sobie dopasowaną rockową czarną sukienkę ze wstawkami ze skóry. Do kreacji dobrała torebkę z ćwiekami.

Anna LewandowskaKapif

Całość uzupełniły fantazyjne szpilki.

Anna LewandowskaKapif

Anna Lewandowska. Anna Lewandowska. Kapif

Anna Lewandowska

Do tej pory zawodniczce na salonach zawsze towarzyszył znany partner. Mimo debiutu, Anna Lewandowska pozowała fotografom z pełnym profesjonalizmem.

 

Anna LewandowskaWBF

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. WBF

Natalia Siwiec

Na pokaz mody BIZUU Natalia Siwiec również wybrała czarną sukienkę. Czerń kreacji przełamała torebką o YSL w kolorze fuksji.

Natalia SiwiecWBF

A do torebki dobrała kolor pomadki.

Natalia SiwiecWBF

 

Całość uzupełniły klasyczne czarne szpilki ze spiczastymi noskami.

 

Natalia SiwiecWBF