Phil Collins ma piękną i utalentowaną córkę! Zobaczcie, jak wygląda!

Phil Collins należy do najbardziej znanych brytyjskich muzyków ostatnich dziesięcioleci. Z zespołem Genesis oraz solowo sprzedał ponad 100 milionów płyt. Wybitny muzyk może się też pochwalić piękną córką Lily Collins. Zobaczcie, jak wygląda!
Lily Collins Lily Collins NATE BECKETT / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Nate Beckett / Splash News

Lily Collins

Lily Collins pojawiła się na niedzielnej gali Teen Choice Awards 2013 i choć żadnej nagrody nie zdobyła, to przykuwała wzrok nie mniej niż laureaci. Kim jest śliczna córka legendy?

Lily CollinsNATE BECKETT / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Nate Beckett / Splash News

Lily Collins Lily Collins Facebook.com

Lily Collins

Lily Collins urodziła się 18 marca 1989 roku i jest owocem drugiego małżeństwa słynnego muzyka z Jill Tavelman. Pierwsze lata swojego życia spędziła z rodzicami w Wielkiej Brytanii, lecz po ich rozwodzie w 1996 roku przeniosła się z matką do Los Angeles.

Lily CollinsFacebook.com

Ojciec zadedykował jej jeden ze swoich największych przebojów "You'll Be In My Heart".

Lily Collins Lily Collins okładka Seventeen/Facebook.com

Lily Collins

Jako nastolatka zainteresowała się dziennikarstwem. Z powodzeniem prowadziła własną kolumnę w brytyjskim "Elle Girl". Publikowała również na łamach magazynów "Seventeen" oraz "Teen Vogue". Po ukończeniu prestiżowego liceum Harvard-Westlake School podjęła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Swoją karierę związała jednak ze światem filmowym i w czasopismach występuje tylko na okładkach.

Lily Collinsokładka Elle/Facebook.com

Lily Collins, Sandra Bullock Lily Collins, Sandra Bullock Facebook.com

Lily Collins

W 2009 roku rozpoczęła karierę aktorską występując gościnnie w serialu "90210". W tym samym roku zagrała z Sandrą Bullock w oskarowym hicie "Wielki Mike. The Blind Side".

Actors Lily Collins, left, and Sandra Bullock attend the Warner Bros. Pictures premiere of AP/Peter Kramer

Na premierze filmu towarzyszył jej słynny ojciec.

Actor Lily Collins, left and her father Phil Collins attend the Warner Bros. Pictures premiere of AP/Peter Kramer

Drugoplanowa rola siostry głównego bohatera spotkała się z ciepłym przyjęciem branży filmowej i wkrótce sama zaczęła grać najważniejsze postacie.

Królewna Śnieżka Królewna Śnieżka Fot. materiały promocyjne

Lily Collins

Niewiele brakowało by zadebiutowała od razu na pierwszym planie. Lily Collins ubiegała się o rolę Belli w "Zmierzchu". Ostatecznie casting wygrała Kristen Stewart. O tę samą rolę rywalizowały również w filmie Królewna Śnieżka i Łowca, ponownie lepsza okazała się Stewart.

Królewna ŚnieżkaKrólewna Śnieżka /materiały prasowe

Ostatecznie obie wcieliły się w rolę Królewny Śnieżki, gdyż Collins zdobyła rolę w innej adaptacji klasycznej bajki.

materiały prasowe

Mimo młodego wieku Collins ma dużą świadomość dotyczącą blasków i cieni aktorstwa, a co się z tym wiąże również krytyki w internecie.

Nie lubię czytać tego, co ludzie piszą w internecie, bo wiem jak dużo z tego nie jest prawdą. Nie chcę tracić czasu na zamartwianie się, co myślą inni. Chcę skupić się na robieniu ciekawych projektów - powiedziała.

Lily Collins

Charakterystycznym elementem wizerunku aktorki są jej wyraźne brwi. Sama potrafi się z nich śmiać.

To zabawne, że ludzie uważają moje brwi za najlepsze w Hollywood - powiedziała w rozmowie z MTV, czytamy na Nextmovie.com.

Lily musiała trochę poeksperymentować, by w końcu się zaakceptować:

Kiedyś mi przeszkadzały. Raz je nawet wyskubałam, ale ich nie znosiłam i nie mogłam się doczekać aż odrosną. Zrozumiałam, że dziwactwa, które Cię wyróżniają, są tym co czyni Cię piękną.

Lily CollinsAP

Lily Collins, Jamie Campbell Bower Lily Collins, Jamie Campbell Bower Facebook.com

Lily Collins

Dla miłośników urody młodej aktorki mamy dobrą wiadomość. Od kilku dni ponownie jest singielką. Właśnie rozstała się z Jamie Campbell Bower'em, z którym spotykała się przez ostatni rok.

Lily Collins, Jamie Campbell BowerVogue/Facebook.com

Wcześniej Collins łączono z Taylorem Lautnerem i Zackiem Efronem.

Lily Collins

Już 21 sierpnia premiera jej najnowszego filmu "Dary Anioła: Miasto kości", na planie którego Collins poznała swojego ostatniego chłopaka.

Dary Anioła: Miasto kościmat.promocyjne

Znane nazwisko na początku kariery z pewnością było pomocne, teraz jednak pracuje już na własny rachunek i w wywiadach nie porusza tematu sławnego ojca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.