Młody adonis i zbuntowana nastolatka. Zobaczcie, jak wyglądają dzieci gwiazd!

Gwiazdy coraz chętniej i śmielej chwalą się swoimi pociechami. Zobaczcie, jak wyglądają dzieci gwiazd!
Danuta Stenka z córką Danuta Stenka z córką WBF

Danuta Stenka i córka Paulina

Danuta Stenka jest mamą 14-letnia Pauliny i 21-letnia Wiktorii. Aktorka wprowadza swoją młodszą córkę na salony i często bywa z nią na pokazach mody. Świetnie się dogadują.

Doradzamy sobie nawzajem w sprawie ciuchów. Z Pauliną mamy podobny styl, bardziej zachowawczy. Wiktoria interesuje się modą i lepiej ją od nas czuje. Lubię słuchać jej podpowiedzi. Lubię chodzić razem na zakupy. Co prawda podkrada nam ciuchy, ale sama swoje chętnie pożycza - powiedziała aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Danuta Stenka, córka PaulinaWBF

Victor Wróblewski Victor Wróblewski WBF

Małgorzata Pieczyńska i syn Victor Wróblewski

22-letni syn Małgorzaty Pieczyńskiej i jej drugiego męża, Gabriela Wróblewskiego to niezłe ciacho! Aktorka nie mogła nachwalić się zalet Victora Wróblewskiego:

Nazywamy go komandosem. Ma certyfikaty amerykańskie i międzynarodowe. Może prowadzić spływy kajakowe i pontonowe po największych dziesięciu rzekach świata. Jest ratownikiem górskim, wodnym. Może prowadzić grupy przez dżunglę - mówiła w programie "DDTVN".

Premiera filmu "Przedtem, potem", kino Muranow, 16.05.2013, fot. WBF/Piotr PodlewskiWBF

Beyonce, Blue Ivy. Beyonce, Blue Ivy. Intsagram HBO

Beyonce i córka Blue Ivy

Blue Ivy, 1,5-roczna córeczka Beyonce i Jay-Z właściwie od momentu swoich narodzin jest jednym z najbardziej znanych szkrabów w show-biznesie. Mała jest rozpieszczana przez swoich rodziców: na swoje pierwsze urodziny dostała wysadzaną diamentami Barbie za okrągłą sumkę 80 tysięcy dolarów!

Beyonce, Blue Ivy, Jay-ZBulls

Beyonce niedawno gościła w Warszawie, dając jedyny w Polsce koncert. W czasie, kiedy artystka dawała na Stadionie Narodowym niezapomniane show, mała Blue Ivy czekała na mamę w specjalnie wyciszonym pomieszczeniu w otoczeniu.

Jay-Z, Blue IvyBulls

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. WBF

Katarzyna Skrzynecka i córeczka Alikia Ilia

Katarzyna Skrzynecka jest mamą 1,5-rocznej Alikia Ilii. Aktorka wprowadza już swoją pociechę na salony. Córeczka ujmuje wdziękiem i naturalnością.

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Skrzynecka razem z mężem, Marcinem Łopuckim pochwaliła się swoją pociechą na okładce "VIVY!".

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia IliaVIVA!

Jan Nowicki Jan Nowicki wbf

Jan Nowicki i córka Sajana

Jan Nowicki ma piękną córkę o egzotycznym imieniu Sajana. Jej mamą jest Irena Paszyn. Nowicki barwnie opowiedział o sposobie, w jaki poznał mamę swojej przyszłej córki:

To było tak: Świnoujście, Fama, młoda Ewa Demarczyk, Skaldowie, spacery po plaży i obserwowanie co się dzieje w tych grajdołkach. W jednym zauważyłem takie nie najlepsze nogi, ale piękną górę, białe jak śnieg zęby, podwinięty nos i to była ona. Ale nie podszedłem, bo ja nigdy, kiedy ktoś mi się podoba, nie podchodzę. Czekam. Rzeczywiście przyjechała do Krakowa z koleżanką, tylko coś za często się śmiała. Wprawdzie miała te białe zęby, ale żeby tak często je pokazywać? Kręciłem wtedy we Wrocławiu, nomen omen, "Anatomię miłości", grałem, ona przychodziła na plan, ale byliśmy bardziej kumplami, a potem się to rozlazło. Aż wreszcie minął jakiś czas i do Klubu Dziennikarza weszła Kasia, bo tak się na Irenę mówiło, zupełnie inna, jakby walec ją przejechał. Już nie ta cera, ubrana była w jakieś długie szmaty, nie uśmiechała się tak często, była bardziej nobliwa. Strasznie mi się to podobało. Gdy przechodziliśmy obok sklepu, kupiłem jej fiołki, no i poszliśmy do jej domu. A potem pojawiła się Sajanka - zdradził kulisy w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Bal Gwiazd Dobroczynnosci, Hotel Sofitel Victoria, 19.01.2013, fot. WBFwbf

David Beckham David Beckham AP

David Beckham i jego liczna rodzinka

David Beckham i Victoria Beckham mają 3 synów: 14-letniego Brooklyna Josepha, 11-letniego Romeo Jamesa, 8-letniego Cruza Davida i niespełna 2-letnią córkę Harper Seven. Tata od najmłodszych lat zaszczepia w nich miłość do sportu zabierając na mecze.

David BeckhamAP

Harper Seven niedawno zachwyciła spontanicznie reagując podczas meczu na widok swojej podobizny na wielkim telebimie. Musicie to zobaczyć!

David BeckahmScreen Dailymail.co.uk

Aleksandra Kowalska Aleksandra Kowalska Kapif

Kasia Kowalska i córka Aleksandra

Aleksandra Kowalska to owoc miłości Kasi Kowalskiej i Kostka Joriadisa. W maju skończyła 16 lat i jest równie śliczna, co jej mama. Patrząc na nie można pomyśleć, że to rówieśniczki.

Aleksandra Kowalska, Kasia KowalskaForum

Martyna Wojciechowska z córką Martyna Wojciechowska z córką REPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Martyna Wojciechowska i córka Marysia

Martyna Wojciechowska jest mamą 5-letniej Marysi. Niedawno obie wzięły udział w sesji fotograficznej dla magazynu "Gala Kids".

Martyna WojciechowskaSkan Gala Kids

Marysia urodziła się 17 kwietnia 2008 roku. Jej ojcem jest Jerzy Błaszczyk, płetwonurek i podróżnik. Przyjście na świat córki Martyna Wojciechowska uważa za cud:

Po chorobie i operacjach z młodości szanse na dziecko były na poziomie błędu statystycznego. Dlatego wierzę, że z Tatą Marysi spotkaliśmy się po to, żeby mieć tak wspaniałą córkę. Patrzę w te jej błękitne oczy i wiem, że miało to większy sens - zwierzyła się "Gali".

05.02.2013 Warszawa  Disney On Ice - premiera widowiska  N/Z: Martyna Wojciechowska z corka  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Agata Kulesza i Marianna Figurska. Agata Kulesza i Marianna Figurska. Kapif

Agata Kuleszy i córka Marianna Figurska

15-letnia Marianna Figurska jest córką aktorki Agaty Kuleszy i operatora filmowego Marcina Figurskiego. Para wzięła ślub dopiero po 10 latach wspólnego życia.

Jesteśmy ze sobą dlatego, że chcemy, a nie że musimy. Zgodnie wychowujemy Mariankę, jesteśmy naprawdę dobrym małżeństwem - pochwaliła się Agata Kulesza w rozmowie z Kobieta.interia.pl.

Agata Kulesza i Marianna FigurskaKapif

Anna Korcz, syn. Anna Korcz, syn. East News

Anna Korcz i syn Jaś

Anna Korcz jest mamą 3-letniego Jasia. Synek jest owocem miłości aktorki i Pawła Pigonia.

Mamy ślicznego, zdrowego syna. Jana, czyli Jasia - powiedział po porodzie "Twojemu Imperium" wzruszony Pigoń. - Poród był bardzo szybki i bez problemów. Jaś jest naszym oczkiem w głowie, rozwija się świetnie. Ania zaś czuje się fantastycznie.

Anna KorczKapif
Oprócz Jasia, Anna Korcz ma jeszcze dwie córki z poprzedniego małżeństwa: 16-letnią Annę i 23-letnią Katarzynę.

Zgadnij kto to Zgadnij kto to EastNews

Uma Thurman i córka Maya

Uma Thurman jest mamą 15-letnia Mayi. Ojcem nastolatki jest aktor, Ethan Hawke, były mąż Umy Thurman. Córka z pewnością odziedziczyła urodę po rodzicach. Maya ma jeszcze 11-letnie brata Levona i przyrodnią siostrzyczkę Rosalindę, która się urodziła w 2012 roku.

Zgadnij kto toEastNews

Kornelia Pilaszewska, Agnieszka Pilaszewska Kornelia Pilaszewska, Agnieszka Pilaszewska WBF

Agnieszka Pilaszewska i córka Kornelia

Agnieszka Pilaszewska i scenarzysta Maciej Maciejewski są rodzicami Kornelii Pilaszewskiej. Ich córka jest nie tylko piękna, ale i utalentowana. Wzorem rodziców próbuje swoich sił w pisaniu scenariuszy.

Bardzo się liczę ze zdaniem córki, wręcz zazdroszczę jej talentu. Pisze najlepiej z naszej trójki. Jest konkretna po mężu i ma bardziej wyrafinowane poczucie humoru ode mnie - komplementuje córkę Agnieszka Pilaszewska w wywiadzie dla portalu Styl.pl.

Agnieszka Pilaszewska, Kornelia PilaszewskaKapif

Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska Elżbieta Zającówna, Gabriela Jaroszyńska WBF

Elżbieta Zającówna i córka Gabriela Jaroszyńska

Gabriela Jaroszyńska to córka Elżbiety Zającównej i Krzysztofa Jaroszyńskiego. Podobno wdała się zarówno w tatę jak i w mamę.

Gabrysia jest taką mieszanką. Ale mogę powiedzieć, że na pewno ma poczucie humoru, potrafi się śmiać z siebie i żartować. I to jest najważniejsze - powiedziała o córce Zającówna w rozmowie z Film.interia.pl.

Elżbieta Zającówna, Gabriela JaroszyńskaKapif

Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Bogdan Rymanowski, Karol Rymanowski Kapif

Bogdan Rymanowski i syn Karol

Dziennikarz Bogdan Rymanowski jest ojcem 12-letniego Karola. Uwielbiają razem chodzić na imprezy sportowe. Chłopiec jest jednym z trójki dzieci dziennikarza i jego żony Moniki. Oprócz niego mają jeszcze córki Olę i Julię. Rymanowski jest całym sercem oddany swojej rodzinie i podkreśla to w wywiadach:

Najważniejsza jest żona Monika, córki Ola i Julia i 2-letni Karol. Nie wyobrażam sobie bez nich mojego życia - wyznał wywiadzie dla Kościół.wiara.pl.

Bogdan Rymanowski, Monika Rymanowska żonaKapif

Danuta Błażejczyk, Karolina Błażejczyk Danuta Błażejczyk, Karolina Błażejczyk KAPIF

Danuta Błażejczyk i córka Karolina

Piosenkarka Danuta Błażejczyk jest mamą Karoliny. Piękna blondynka jest owocem piosenkarki i jej męża Andrzeja.

Danuta Błażejczyk, Karolina Błażejczyk, Andrzej BłażejczykKapif

Jest najlepszym przykładem, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Wprawdzie studiuje socjologię na warszawskim Collegium Civitas, ale podobnie jak mamę, ciągnie ją w stronę muzyki.

Na pewno sprawia mi to ogromną radość. Poza tym jest okazją do spotykania wspaniałych ludzi. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że taka praca jest bardzo niepewna. Obserwuję rodziców i dlatego wiem, że są okresy, gdy pracy jest bardzo dużo, ale też są takie, kiedy nie ma jej prawie w ogóle - powiedziała w wywiadzie dla magazynu Familia.pl.

Póki co, próbuje swoich sił na scenie razem z mamą.

Karolina Błażejczyk, Danuta Błażejczykscreen Facebook

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.