Doda w kusych szortach w programie śniadaniowym. Promowała...

Doda była gościem "Pytania na śniadanie", w którym enigmatycznie opowiadała o swoim nowym partnerze, wspominała randkę z Borysem Szycem i reklamowała swoją nową kolekcję ubrań. Jako że drugie imię Dody to kontrowersja, piosenkarka ubrała się bardzo skąpo. Sami zobaczcie!
Doda Doda KAPiF

Przed nagraniem

Wielkimi krokami zbliża się premiera płyty Dody, jak również początek jej trasy koncertowej "Fly High Tour". Nic więc dziwnego, że coraz częściej możemy oglądać artystkę w mediach. Na nagranie programu "Pytanie na śniadanie" gwiazda przyjechała w bardzo krótkich białych spodenkach i białej bluzce z dużym dekoltem. Do tego dobrała cieliste szpilki, które sprawiły, że nogi artystki wyglądały świetnie.

DodaKAPiF

DodaKapif

Doda Doda KAPiF

Doda

W związku z trasą koncertową, Doda postanowiła wypuścić kolekcję ubrań o tej samej nazwie "Fly High Tour". Stroje zamierza nosić na koncertach i będzie można kupić je w sklepie internetowym artystki.

DodaKapif

DodaKapif

 

DodaKAPiF

Doda Doda Screen Facebook.com

Fly High Tour

W programie Doda zaprezentowała kurtkę ze swojej kolekcji "Fly High Tour". Trupia czaszka, róż i frędzle idealnie pasują do stylu piosenkarki. Krótka kurtka nie zasłoniła jeszcze bardziej kusych szortów.

DodaKapif

 

Doda, Pytanie na śniadanieScreen z TVP

Doda Doda Screen z TVP

Stroje na trasę

Trasa artystki rusza 24 maja i zapowiada się bardzo ciekawie, a przynajmniej na pewno takie będą kreacje, w których wystąpi Doda. Niedawno wrzuciła projekty swoich strojów, które pasują do przedstawionego w "Gali" opisu trasy:

Wymyśliłam wielkie fabularne widowisko: najpierw jestem stewardessą na pokładzie Dodolotu. W wyniku usterki samolot spada do oceanu, a rozbitkowie docierają do azteckiej wyspy Dodagaskar. Tam spotykają mnie różne przygody, jest wiele spektakularnych elementów scenografii, jak na przykład wielki mięsożerny kwiat, który zjada mojego kochanka - zdradziła Doda.

DodaInstagram

DodaInstagram

Co sądzicie o jej kolekcji i zbliżającej się trasie?