To w niej 40 lat temu kochał się słynny hollywoodzki aktor! Była z nich rozkoszna para!

Od wykonania tych zdjęć minęło prawie 40 lat. Dzisiaj ich bohater nieco stracił młodzieńczego blasku, choć chłopięcy uśmiech wciąż potrafi zagościć na jego twarzy. Na zdjęciach widzimy wesołego kilkunastolatka, który już wtedy lubił grać. Poznajecie go?
Tom Cruise Tom Cruise BULLS/LIMON

Od małego lubił grać

Sławny dzisiaj aktor już od małego wprawiał się w tym niełatwym fachu i występował w amatorskich przedstawieniach. Rzymskie tuniki sugerują jakiś antyczny dramat.

Tom Cruise Tom Cruise BULLS/LIMON

Znany aktor

Pierwszą poważną rolę otrzymał w roku 1981 w filmie "Niekończąca się miłość", w którym zagrał m.in. obok Brookie Shields. 2 lata później zagrał w filmie "Ryzykowny interes", który mu przyniósł sławę. Jednak prawdziwym gwiazdorem stał się dopiero w 1986 roku po roli jako Pete'a "Mavericka" Mitchella, bohatera filmu, który jest dzisiaj jednym z hollywoodzkich klasyków. Wiecie już, o kim mowa?

Tom Cruise Tom Cruise BULLS/LIMON

Trzykrotnie żonaty

Ten film to naturalnie "Top Gun", a aktor grający "Mavericka" to Tom Cruise.

Tom Cruise Tom Cruise BULLS/LIMON

Tak wyglądała jego pierwsza miłość

A oto młodzieńcza miłość Toma Cruise'a! Oboje mają tu zaledwie po kilkanaście lat.

??BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Pictures of a young Tom Cruise, his date and early theatricals. Job# 130502FG1 May 2013 Exclusive www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.com?BULLS/LIMON

Tom Cruise Tom Cruise BULLS/LIMON

Tom Cruise

Obecnie ten młodzieniec ze zdjęcia z nieco krzywymi zębami to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, multimilioner i zdobywca 3 Złotych Globów i 4 nominacji do tej nagrody.

Tom Cruise, Graham Norton ShowMateriały promocyjne

Więcej o: