Mała Hermiona z "Harry'ego Pottera" jest już dorosła. I ma chłopaka o polskich korzeniach!

Na naszych oczach wyrosła na piękną kobietę.

Emma Watson

Gdy "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" debiutował na ekranach kin, Emma Watson, czyli filmowa Hermiona Granger, miała 11 lat. Przyjaciółką "chłopca, który przeżył" została dwa lata wcześniej, gdy na castingu pokonała tłum starających się o tę rolę dziewczynek.

Emma WatsonScreen Twitter

Emma Watson

Emma powinna być wdzięczna nauczycielce, która namówiła ją do wzięcia udziału w castingu do "Harry'ego Pottera". Ekranizacje książek J.K. Rowling otworzyły jej drzwi do kariery.

Emma Watson, Tom Feltonscreen Twitter

Emma Watson

Aktorka dorastała na naszych oczach. W kolejnych częściach Harry'ego Pottera zmieniała się z uroczej dziewczynki w świadomą swych wdzięków kobietę.

Emma WatsonPr Photos

Emma WatsonPr Photos

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint Pr Photos

Emma Watson

W 2011 roku na ekranach kin pojawiła się ostatnia ekranizacja, "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2". Fani Harry'ego i jego przyjaciół na pewno tęsknią za swoimi ulubieńcami. Jednak wielbiciele Emmy nie mają powodów do zmartwień - aktorka pojawia się na dużym ekranie w kolejnych produkcjach.

Emma WatsonPr Photos

Emma Watson

Emma zagrała m.in. "Moim tygodniu z Marilyn", a także w doskonale przyjętym przez widzów filmie "Charlie". Niedługo na ekranach kin zadebiutuje "The Bling Ring" Sofii Coppoli, w którym aktorka wcieliła się w... złodziejkę. Poukładana Hermiona kradnąca błyskotki - to może być coś ciekawego.

emma watson, the bling ringForum

Emma Watson. Emma Watson. Burberry

Emma Watson

Emmę możemy oglądać nie tylko na dużym ekranie. Aktorka pojawia się także w reklamach - promowała kolekcję Burberry, nawiązała współpracę z Lancome. Możemy być pewni, że jej twarz jeszcze wielokrotnie zobaczymy w gazetach.

Emma Watsonmat. promocyjne

Emma Watson Emma Watson Natural Beauty

Emma Watson

Emma angażuje się akcje charytatywne, niedawno pozowała toples w słusznej sprawie. Jej zdjęcia znajdą się w książce Jamesa Houstona "Natural Beauty", z której dochód zostanie przeznaczony na bieżące działania fundacji Global Green USA. Sesja ma promować świadomość ekologiczną, celem kampanii jest wzrost świadomości na temat środowiska i życia człowieka w zgodzie z naturą.

Emma Watson

A prywatnie? Emma spotyka się z Willem Adamowiczem, który ma polskie korzenie. Pracę na planie dzieli z tym, co jest dla niej bardzo ważne - wykształceniem. Studiuje na Uniwersytecie Browna.

Emma WatsonINVISION FOR MTV/Jordan Strauss

Emma Watson

Od premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" minęło 12 lat. Dziś Emma jest piękną kobietą, która nie martwi się tym, że dla wielu zawsze będzie Hermioną. Gra w wielu filmach, jest uwielbiana przez publiczność i na pewno jeszcze wielokrotnie pokaże, na co ją stać!

Emma WatsonCHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello

Więcej o: