Tomasz Majewski ma bardzo ładną żonę! Kim jest kobieta mistrza?

Jak wygląda i czym się zajmuje Anna Majewska?
Anna Majewska, Tomasz Majewski Anna Majewska, Tomasz Majewski Kapif

Anna i Tomasz Majewscy

Anna i Tomasz Majewscy są małżeństwem od trzech lat. Pod koniec kwietnia 2012 roku przyszedł na świat ich syn - Mikołaj. To jej i dziecku dwukrotny mistrz olimpijski zadedykował medal.

Anna jest dumna ze swojej rodziny:

Pobraliśmy się trzy lata temu. W kwietniu tego roku urodził się nasz syn. I widać, że Mikołaj odziedziczył sporo po nim. Z charakteru jak ojciec, bo potrafi postawić na swoim. A z wyglądu - wręcz wykapany tata. Gdy męża nie ma w domu, patrzę na Mikołaja i jest tak, jakbym widziała Tomka. Wygląda też na to, że nasz mały nie będzie niskim mężczyzną - opowiadała o swoich mężczyznach w wywiadzie dla Gwizdek24.se.pl.
Anna Majewska, Tomasz Majewski Anna Majewska, Tomasz Majewski Kapif

Anna i Tomasz Majewscy

Para pojawiła się razem na Gali Mistrzów Sportu. Annie Majewskiej świat sportu nie jest obcy. Z wykształcenia jest trenerem siatkówki:

Skończyłam AWF, więc sport bardzo mnie interesuje. To na AWF-ie poznaliśmy się z Tomkiem - zdradza w wywiadzie dla Gwizdek24.se.pl.
Anna Majewska, Tomasz Majewski Anna Majewska, Tomasz Majewski EastNews

Anna i Tomasz Majewscy

Życie żony mistrza olimpijskiego nie jest łatwe. Majewski rzadko bywa w domu: ciągłe zawody i wywiady pochłaniają wiele czasu.

Ponad pół roku nie ma go w domu... Ta pustka w czterech ścianach zawsze była najgorsza. Nie ma z kim pogadać, do kogo się przytulić, takie normalne sprawy. To, że czasami sama idę na wesele czy inną uroczystość, też nie jest miłe. Ale pustka, ta szara codzienność - z tym było jednak najgorzej. Na szczęście mamy już synka i nie siedzę sama - powiedziała Anna w wywiadzie dla Gwizdek24.se.pl.
Anna Majewska, Tomasz Majewski Anna Majewska, Tomasz Majewski Kapif

Tomasz Majewski

Anna ma znowu powody by być dumną ze swojego męża. Tomasz Majewski uzyskał drugie miejsce w 78. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku.

Tomasz Majewski z małżonką Tomasz Majewski z małżonką EAST NEWS/PIOTR WYGODA

Anna i Tomasz Majewscy

Para była też razem na Gali Mistrzów Sportów w ubiegłym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.