Gdy zobaczyliśmy te zdjęcia, byliśmy pod wrażeniem. Tak Małgorzata Żak prezentowała się na początku października w sądzie, na drugiej rozprawie rozwodowej. Prezes Fundacji Polsat w tym roku skończyła 52 lata. Swój czas dzieli między zarządzanie fundacją a podróżami do Kenii, gdzie Zygmunt Solorz-Żak kilka lat temu kupił kilkuset hektarową farmę. Żak podobno zajmuje się na niej ochroną dzikich zwierząt. Żakowie mają dwoje dzieci: Piotra i Olę.
Zobaczcie metamorfozę Małgorzaty Żak.
KAPIF
Małgorzata Żak zawsze kojarzyła nam się z włosami koloru blon i właśnie taką fryzurą - średniej długości włosy bez grzywki. Tak wyglądała w 2002 roku.
KAPIF
Małgorzata Żak w roku 2003 troszkę przytyła.
KAPIF
Mała zmiana w uczesaniu- włosy są dłuższe, co optycznie wyszczupliło twarz Małgorzaty Żak.
KAPIF
W 2005 roku bez większych zmian.
KAPIF
Małgorzata Żak.
KAPIF
.
Ze znanymi przyjaciółmi - Niną Terentiew i Maciejem Dowborem. Strój dość niefortunny... Pokazuje wszystkie wady sylwetki. Nastąpił też powrót do krótszych włosów.
KAPIF
KAPIF
W 2008 roku był jeszcze blond.
KAPIF
W tym właśnie roku zaczęły się prawdziwe zmiany. Małgorzata Żak porzuciła blond na rzecz ciemnych włosów z grzywką. I zaczęła dbać o siebie. Staranny makijaż, ubrania dobrane do sylwetki i podkreślające coraz szczuplejszą figurę - świetnie!
KAPIF
Teraz było już tylko lepiej. Tak Małgorzata Żak prezentowała się w 2010 roku.
KAPIF
A tak w 2011.
KAPIF