Oni już nie są hot! Zobacz, kto już nie jest na szczycie (choć bardzo chciałby znów tam być!)

Fortuna kołem się toczy. Niestety dla tych gwiazd, póki co ich 5 minut się skończyło. Zobacz, kto przestał być już na szczycie, a rozpaczliwie próbuje na niego wrócić!
Joanna Krupa. Joanna Krupa. East News

Joanna Krupa

Za czasów "Top Model" jędrne ciało Krupy znajdowało się absolutnie wszędzie - od magazynów dla panów, po czasopisma poradnikowe. Joanna pojawiała się na każdej możliwej imprezie. Niestety w pewnym momencie, show TVN-u zaczęło nudzić Polaków, więc także blond-prowadząca straciła na atrakcyjności w mediach. Dziś Krupa skupia się na swojej karierze za oceanem.

Joanna KrupaForum

Od czasu do czasu docierają jednak do nas jej "przypadkowo zrobione" zdjęcia, kiedy np. akurat spada jej stanik albo pręży się z siostrą na plaży. Dżoana występuje także w reality show "The Real Housewives of Miami", ukazującego perypetie śmietanki towarzyskiej Miami.

Joanna KrupaScreen z youtube.com

Szymon Majewski. Szymon Majewski. fot. KAPIF

Szymon Majewski

Jeszcze niedawno programy Szymona Majewskiego gromadziła przed telewizorami rzesze widzów. Prowadzący sypał żartami jak z rękawa, a publiczność go uwielbiała. W pewnym momencie Szymon zaczął tracić na atrakcyjności. TVN coraz to próbował odświeżyć show, zmieniał formaty programu - jednak żaden z tych zabiegów nie uratował Majewskiego. Dziś komika już nie widujemy na małym ekranie. Jego najwierniejsi fani mogą go jedynie usłyszeć o poranku w Radio Eska.

 

Majewski Szymon fot. KAPIF

Ostatnio jednak chyba Szymon zaczął tęsknić za popularnością. Majewski bezpardonowo skomentował bowiem, w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, słowa Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, jakoby prezenter miał stracić swój show, ponieważ krytykował partię rządzącą.

Miałem wrażenie, że to wywiad, którego mogłaby udzielić jakaś znerwicowana aktorka, która ma gorszy dzień. Nie chcę wierzyć, że tak mogło być. Jedyne co może tłumaczyć tę wypowiedź, to brak autoryzacji tej rozmowy. Ale jeśli te słowa są prawdziwe, to jest to tragedia.

Lady Gaga

Za każdym razem, gdy Lady Gaga pojawiała się publicznie, musieliśmy przecierać oczy ze zdumienia. Nie mogliśmy uwierzyć, jak ona się ubrała. Sukienka z mięsa? Kapelusz rodem z horroru? Kosmiczna fryzura? Szok! - takie reakcje wywoływała piosenkarka jeszcze nie tak dawno temu. Dziś jednak jej przedziwne kreacje już się opatrzyły.

02/24/2011 - Lady Gaga Impersonator - 20th Annual Reel Awards at the Golden Nugget in Las Vegas on February 24, 2011 - Golden Nugget Hotel and Casino - Las Vegas, NV, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: PRN / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Pr Photos

Jedyną szansą na powrót na szczyt byłaby nowa genialna płyta. Jednak o tym ani widu, ani słychu. Tymczasem nadal nie brak jej pomysłów na dziwaczne stylizacje.

Lady GagaAP/Chris Pizzello

Jola Rutowicz Jola Rutowicz kapif

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz zyskała popularność za sprawą IV edycji Big Brothera. Jednak fascynacja Polaków nieznaną dotąd w mediach osobowością szybko minęła. Okazało się, że Jola wcale nie udaje, tylko naprawdę jest taka, jaką się ją przedstawia.

Rutowicz Jola Jolanta partnerKAPIF

Jola jednak twardo walczyła o zainteresowanie mediów. Ostatnio postanowiła nawet wydać książkę. Ma być ona jej pożegnaniem show-biznesem. Oby tym razem definitywnym.

Radosław Majdan Radosław Majdan fot. Agencja Wyborcza.pl

Radosław Majdan

Kiedy Radosław był mężem Dody, przez cały czas był pod obserwacją mediów. Jednak z chwilą, gdy skończyło się jego małżeństwo, zaczęło też słabnąć zainteresowanie jego osobą. Taki spadek popularności może zaboleć. Były piłkarz starał się na własną rękę zwrócić na siebie uwagę, jednak były to raczej rozpaczliwe próby. Nawet jego książka nie zapewniła mu rozgłosu.

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBFwbf

Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Kim Kardashian

Kim stała się sławna na cały świat dzięki dużym pośladkom i seks-taśmie. Mimo że nie śpiewa, nie tańczy i nie gra, to jednak przez długi czas media uwielbiały ją. Jednak powoli zainteresowanie zaczęło słabnąć.

Kim KardashianScreen z twitter.com

 

Kradshianka ciągle jednak próbuje podkręcać atmosferę wokół jej osoby. Codzienne na Twittera wrzuca przeróżne zdjęcia. Jednak dziś już Kim bez makijażu, Kim po oparzeniu słonecznym, czy Kim w bieliźnie - nie budzi sensacji...

kim kardashianscreen z Twitter.com

Monika Richardson

Monika Richardson zyskała ogromną sympatię i popularność, dzięki show TVP "Europa da się lubić". Kiedy jednak ludzi formuła programu zaczęła nudzić i zdjęto go z anteny, prezenterka nie mogła znaleźć dla siebie miejsca w mediach. Mimo bywania na salonach, zainteresowanie jej osobą słabło. Chyba jednak była do niego przywiązana, skoro swój rozwód i romans z Zamachowskim chciała wykorzystać jako trampolinę do popularności.

WIKTORY 2008  Hotel Sofitel Victoria  11.05.2009  FOT. WBFfot. KAPIF

Jednak ani jej aktywność na facebookowym profilu, ani na jej blogu, niestety nie przysporzyły jej więcej sławy. Skutek był wręcz odwrotny...

Galkowo, 14.07.2012, Galkowo Masters 2012, pokaz Akademii Jazdy Karoliny Wajdy, proba terenowa i mistrzowski test powozenia, pokaz koni andaluzyjskich w strojach La Mania, legendarny konkurs kapeluszy,  NZ. Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMForum

Anna Bałon

Ania Bałon uczestniczka "Top Model" w mgnieniu oka stała się gwiazdą mediów. Ludzie pokochali ją za jej prostolinijne wypowiedzi i determinację w w dążeniu do celu. Niewątpliwie wielu też urzekła niesamowita metamorfoza modelki, która kilka lat wcześniej borykała się nadwagą.

anna bałonmultiklik.pl

Dziś jednak wiele osób nie pamięta, kim jest Anna Bałon. Dziewczyna jednak nie daje za wygraną i walczy o swoją pozycję w mediach. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że będzie doradzać Polakom, jak zdrowo się odżywiać i zrzucić zbędne kilogramy.

 

Balon Annafot. kapif

Mandaryna Mandaryna kapif

Mandaryna

Mandaryna, kiedy była jeszcze blisko swojego byłego męża - Michała Wiśniewskiego - mogła liczyć na zainteresowanie mediów. Jednak indywidualna kariera nie zakończyła się sukcesem. Mandaryna próbowała swoich sił jako piosenkarka, jednak mimo szczerych chęci nic z tego nie wyszło. Podziwiamy jednak jej determinację. Kilka dni temu po raz kolejny wróciła do telewizji i w "Pytaniu na śniadanie" zaprezentowała swoją najnowszą piosenkę. Jednak nawet odsłonięcie brzucha nie pomogło.

 

Wisniewska Marta Mandaryna partnerkapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.