Czartoryska ze swoim milionerem, Wędzikowska z Rooyensem i Rusin z ukochanym. Kto z kim przyszedł na Bal TVN

Zobacz jak się prezentowały pary, podczas trzeciego balu charytatywnego fundacji "Nie jesteś sam".
Anna Czarnecka. Anna Czarnecka. Kapif

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

Anna Czartoryska związana jest z Michałem Niemczyckim, synem milionerów, od roku. Para chętnie pojawia się na imprezach branżowych, gdzie wspólnie pozują fotoreporterom. Czy finał ich związku, będzie miał miejsce na ślubnym kobiercu?

Czartoryska Anna, Niemczycki Michal

Dominika Kulczyk. Dominika Kulczyk. Kapif

Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski-Lanckoroński

Księżna Kulczyk Lubomirska wraz z księciem Lubomirskim- Lanckorońskim, tworzą udany związek już 11 lat! W zeszłym roku Lubomirscy postanowili odświeżyć przysięgę małżeńską. Na weselu zorganizowanym w Krakowie zjawiło się wiele osobistości. Małżonkowie są rodzicami trzyletniego Jeremiego Sebastiana oraz siedmioletniej Weroniki Karli Konstancji. Imiona dzieci iście arystokrackie!

Kulczyk Dominika maz

Joanna Przetakiewicz. Joanna Przetakiewicz. Kapif

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk

Jan Kulczyk był mężem Grażyny Kulczyk. Potem związał się z Joanną Przetakiewicz, właścicielką marki modowej. Piękna blondynka od razu ściągnęła na siebie uwagę mediów, zaczęła się pokazywać z o 21 lat starszym, najbogatszym Polakiem. Para na stałe mieszka w Anglii.

Przetakiewicz Joanna, Kulczyk Jan

Rinke Rooyens. Rinke Rooyens. Kapif

Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska

Rinke Rooyens zdecydował się na rozwód z Kayah dla Malwiny Wędzikowskiej. Para poznała się podczas show "Top Model", który wyprodukował Rinke, a Malwina w programie zajmowała się stylizacjami. To wzięta stylistka i kostiumolożka.

Wedzikowska Malwina, Rooyens Rinke

Kinga Rusin. Kinga Rusin. Kapif

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Po głośnym rozstaniu z Tomaszem Lisem, Kinga Rusin przez długo nie była widziana z żadnym mężczyzną. Ten schemat złamał dopiero przystojny prawnik Marek Kujawa. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w tym roku, podczas Balu Dziennikarzy.

Rusin Kinga, Kujawa Marek

Olivier Janiak. Olivier Janiak. Kapif

Olivier Janiak i Karolina Malinowska

Olivier Janiak wspólnie z Karoliną Malinowską, tworzą udane małżeństwo od 2003 roku. Para doczekała się dwóch synów- trzyletniego Franka i rocznego Christiana.

Malinowska Karolina, Janiak Olivier

Michał Żebrowski. Michał Żebrowski. Kapif

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska

Michał Żebrowski zna Aleksandrę Adamczyk od dziecka. Jednak para związała się ze sobą kilkanaście lat później z prozaicznej przyczyny- Michał jest starszy od żony o 13 lat. Żebrowscy są rodzicami dwuletniego Franciszka, który jest ich oczkiem w głowie.

Zebrowski Michal zona

Kuba Wojciechowski. Kuba Wojciechowski. Kapif

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek

Agnieszka Szczurek jest wielką miłością Wesołowskiego. Para rozstaje się, żeby od siebie odpocząć i po kilku miesiącach znowu do siebie wrócić.

Wesolowski Kuba

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. Kapif

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Mistrz i uczennica. Miłość jaką dzieli Janusz Józefowicz z Natasza Urbańską trwa już ponad dekadę. Józefowicz dla młodziutkiej tancerki, rozwiódł się z żoną Danutą Józefowicz. Ślub pary odbył się cztery lata temu,  wspólnie wychowują trzyletnią córkę Kalinkę.

Urbanska Natasza, Jozefowicz Janusz

Teresa Rosati. Teresa Rosati. Kapif

Dariusz Rosati i Teresa Rosati

Staż małżeński Dariusza Rosati z Teresą Rosati trwa już 31 lat! Projektantka i polityk są rodzicami aktorki Weroniki Rosati, która często opowiada o bliskich relacjach z rodzicami.

Rosati Teresa, Rosati Dariusz

Andrzej Sołtysik. Andrzej Sołtysik. Kapif

Andrzej Sołtysik i Bogna Sworowska

Jeszcze w zeszłym roku, Andrzej Sołtysik narzekał, że nie ma szczęścia w miłości. Teraz dziennikarz widywany jest z byłą wicemiss Polonia Bogną Sworowską. Co ciekawe, Sworowska jest jedyną Polką, która wystąpiła na okładce amerykańskiej edycji Playboya.

Soltysik Andrzej, Sworowska Bogna

Justyna Pochanke. Justyna Pochanke. Kapif

Justyna Pochanke i Adam Pieczyński

Justyna Pochanke z Adamem Pieczyńskim spędza dużo czasu, gdyż małżonkowie razem pracują! Adam Pieczyński jest szefem stacji TVN 24, w której Pochanke pracuje jako dziennikarka. Razem wychowują córkę Pochankę z pierwszego małżeństwa, Zuzię.

Pochanke Justyna

Zbigniew Niemczycki. Zbigniew Niemczycki. Kapif

Zbigniew Niemczycki i Katarzyna Frank- Niemczycka

Małżeństwo milionerów Zbigniewa Niemczyckiego i Katarzyny Frank- Niemczyckiej trwa już 35 lat. Kto wie, może wkrótce ich synową będzie aktorka Anna Czartoryska? Niemczyccy przepadają za dziewczyną syna Michała.

Frank Niemczycka Katarzyna, Niemczycki Zbigniew

Iza Janachowska. Iza Janachowska. Kapif

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera na Sunrise Fashion Festival w Kołobrzegu. Widać, różnica wieku im nie przeszkadza!

Janachowska Izabela

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.