Tłumy u Marcina Mellera. Zobacz, co się działo na imprezie Playboya!

Są takie imprezy, które przyciągają ogromną ilość celebrytów. Jedną z nich była wczorajsza uroczysta gala "Samochód roku Playboya". Z tej okazji w ogrodach Pałacu Zamoyskich aż roiło się od gwiazd i gwiazdeczek.

Marcin Meller

Meller Marcin

Marcin Meller jako redaktor naczelny "Playboya" w otoczeniu seksownych króliczków chciał się choć przez chwilę poczuć jak Hugh Hefner.

Magda Mołek

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Magda Mołek wraz z Bożydarem Iwanowem prowadziła galę "Playboya". Prezenterka miała na sobie krotką elegancką kreację, która odsłaniała jej wspaniałe nogi.

Paulina Sykut

Sykut Paulina

Piękna prezenterka wybrała niezwykle elegancką, a zarazem seksowną kreację. Długa suknia miała ogromne wycięcia ukazujące sporo ciała, zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Sykut Paulina

Adam Darski

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Impreza "Playboya" przyciągnęła byłego chłopaka Dody. Przyszedł w towarzystwie swojej przyjaciółki, Kingi Dubickiej, szefowej Fundacji DKMS.

Monika Pietrasińska

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Playmate Roku 2010 pokazała bardzo wiele...

Grzegorz Markowski i Monika Pietrasińska

Grzegorz Markowski i Hope Dworaczyk

Grzegorz Markowski był jednym z wykonawców, którzy wystąpili na gali "Playboya". Artysta nie mógł odmówić sobie przyjemności wzięcia w ramiona Monika Pietrasińska. Wygląda jednak na to, że sama zainteresowana nie podzielała jego entuzjazmu.

Marina Łuczenko

Luczenko Marina

Marina tego wieczora występowała nie tylko na czerwonym dywanie, lecz także na scenie. Piosenkarka miała na sobie niezwykle oryginalną sukienkę w neonowym kolorze. Do tego założyła czarne wysokie botki. Dość niecodzienna stylizacja. Jak Wam się podoba?

Wojtek Szczęsny i Sandra Dziwiszek

Szcz?sny Wojciech

Polska reprezentacja odpadła już niestety z Euro 2012, więc piłkarze mają teraz chwilę, aby się polansować. Na imprezę przyszedł Wojtek Szczęsny z dziewczyną - Sandrą Dziwiszek.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Pojawił się także Robert Lewandowski z narzeczoną, Anią Stachurską.

Natalia Lesz

Lesz Natalia

Natalia Lesz postanowiła wykorzystać wieczór "Playboya" na modowe szaleństwo. Jak Wam się podobają odważne prześwity w sukience piosenkarki?

Małgorzata Rozenek

Rozenek Malgorzata

Obecność Perfekcyjnej Pani Domu na imprezie "Playboya" mogła być małym zaskoczeniem. Małgorzata Rozenek wygląda świetnie.

Marta Grycan i Adam Grycan

Grycan Marta maz

Na gali Samochód roku "Playboya" Marta Grycan pozwoliła sobie na nieco bardziej drapieżną stylizację. Celebrytka założyła obcisłą czarną suknię z odważnym rozcięciem. Pikanterii dodała także czerwona szminka. U jej boku elegancko prezentował się mąż Adam.

Omena Mensah

Mensah Omena

Seksowna prezenterka błyszczała - dosłownie. Omena założyła długą brokatową suknię z jasnym pasem. Nie sposób było jej nie zauważyć.

Mariusz Czerkawski z żoną

Czerkawski Mariusz zona

Na galę przybył Mariusz Czerkawski. Przystojnemu sportowcowi towarzyszyła jego piękna żona, która zachwyciła nas swoją elegancką niebieską suknią.

Ania Wendzikowska

Wendzikowska Anna

Nam bardzo spodobała się na kreacja Ani Wendzikowskej. Odcienie błękitu i zieleni wspaniale podkreśliły piękną karnację dziennikarki.

Ewa Minge

Minge Ewa Eva

Na ogół kreacje, które ma na sobie Ewa Minge budzą wiele kontrowersji. Tym razem projektantka pojawiła się w eleganckim, stonowanym zestawie.

Kaja Śródka

Srodka Kaja

Kaja Śródka odnalazła się w roli celebrytki - bywa na bardzo wielu imprezach. Nie mogło jej zabraknąć także na tej gali.

Marcin Tyszka i Dawid Wolniński

Wolinski Dawid, Tyszka Marcin

Duet "Woli i Tysio" zawsze razem.

Radosław Majdan

Majdan Radoslaw Radek

Na wielką galę przyjechał także Radosław Majdan. Były bramkarz postawił na elegancję w nowoczesnym wydaniu: Elegancką muchę połączył ze sportowymi butami.

Ania Prus

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Stylizacja dziewczyny Majdana była bardzo odważna. Uwagę przyciągał szczególnie tył kreacji.

Ania Prus

Ewa Pacuła

Pacula Ewa

Ewa Pacuła założyła suknię, która zwracała uwagę nie tyle krojem, co materiałem. Zastanawiamy się jednak, czy w skórzanej kreacji nie było jej trochę za gorąco.

Joanna Jabłczyńska

Jablczynska Joanna Asia

Joasia nie zaszalała tym razem ze strojem. Beżowa dopasowana sukienka z czerwonym paskiem podkreślała wszystkie atuty jej sylwetki. Więcej fantazji widać natomiast we fryzurze aktorki. Jak Wam się podoba jej burza loków?

Rozalia Mancewicz i Marcelina Zawadzka

Mancewicz Rozalia, Zawadzka Marcelina

Na galę przyjechały także aż dwie Miss Polonia - z 2010 i 2011 roku. Zarówno Rozalia Mancewicz, jak i Marcelina Zawadzka wyglądały bardzo ponętnie. A jakie są do siebie podobne!

Jacek Samojłowicz z partnerką

Samojlowicz Jacek

Większe zainteresowanie niż sam Jacek Samojłowicz wzbudzała jego młoda towarzyszka. Dziewczyna założyła na ten wieczór zupełnie prześwitującą kreację!

Michał Piróg

Pirog Michal

Michał Piróg także dołączył do grona gwiazd, które tego wieczoru pojawiły się w prześwitujących kreacjach.

Maciej Szczęsny

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Maciej Szczęsny, dzięki popularności swojego syna, ostatnio sam stał się bardziej rozpoznawalny. Były bramkarz mimo że swoje największe sukcesy sportowe ma już za sobą, nadal wygląda bardzo dobrze. Ciekawe czy na imprezie bawił się razem z Wojtkiem.

Julia Pietrucha i Ian Dowe

Pietrucha Julia partner

Julia Pietrucha tego wieczoru postawiła chyba sobie za cel zabić swój seksapil. Młoda aktorka przyszła w długiej obszernej sukni o babcinym kroju. Niemniej oryginalnie zaprezentował się jej chłopak Ian Dowe.

Ania Guzik

Guzik Anna

Od kiedy Ani Guzik schudła, wybiera także ciekawsze kreacje. Na gali "Playboya" aktorka miała na sobie beżową sukienkę o niebanalnym kroju.

Marta Powałowska

Powalowska Marta

Marta Powałowska także przyszła na galę "Playboya". Jej wczorajsza kreacja obala mit, że rudowłosym paniom nie pasuje czerwony! Według nas, świetnie wyglądała w tym kolorze.

Maja Frykowska

Frykowska Maja Agnieszka

W Kozłówce pojawiła się także Maja Frykowska. Na imprezę "Playboya" przyszła w eleganckiej sukience o skromnym kroju. Szkoda tylko, że zapomniała stanika...

Frykowska Maja Agnieszka

Dorota Czaja z mężem

Czaja Dorota maz

Dorota Czaja wyglądała wczoraj naprawdę elegancko i uwodzicielsko w czarnej, lekko prześwitującej kreacji. Nic dziwnego, że mąż aktorki nie odstępował jej na krok.

Natalia Rybicka

Rybicka Natalia

Młoda aktorka nie odsłoniła wiele ciała. Zwróciła jednak na siebie uwagę, kiedy pozowała z wielką tęczową kokardą  (skrzydłami?) na plecach.

Lidia Kopania

Kopania Lidia

Lidia Kopania pojawiła się tego wieczora w dziewczęcej rozkloszowanej sukience. Słodka stylizacja miała jednak pazur - czarną koronkę.

Pati Sokół

Sokol Pati

Pati Sokół włożyła wiele wysiłku, żeby zostać zauważoną na tej imprezie - brak stanika oraz "logo" Playboya na policzku zwracały uwagę.

Piotr Zelt z partnerką

Zelt Piotr partnerka

Stawił się także Piotr Zelt. Aktor nie zapomniał o uroczystym charakterze imprezy i przyszedł w dobrze skrojonym garniturze.

Karolina Szostak

Szostak Karolina

Karolina Szostak ma odpowiednie warunki, żeby swobodnie konkurować z dziewczynami "Playboya". Prezenterka wyeksponowała swoje atuty w obcisłej sukience.

Szostak Karolina

Więcej o: