Roześmiana Halejcio, Sablewska z partnerem i topmodelka prosto z Wielkiej Brytanii, czyli kto wpadł na pokaz Toni&Guy

Zobaczcie, kto podziwiał kolekcję "Toni&Guy" Agnieszki Maciejak i Roberta Kupisza w warszawskim Soho Factory.

Natalia Kukulska

Kukulska Natalia

Natalia Kukulska zachwyciła wszystkich gości Soho Factory. Widać, że piosenkarka ma wyczucie stylu. Natalia tropi najnowsze trendy w modzie, nic więc dziwnego, że przyszła zobaczyć najnowszą kolekcję "Total Look". Trzeba przyznać, że Kukulska jest w świetnej formie! Tak dobrze nie wyglądała jeszcze nigdy.

Kukulska Natalia

Aleksandra Kisio i Magdalena Górska

Kisio Aleksandra Ola

Aleksandra Kisio uwielbia seksowne kobiece sukienki i buty na wysokich obcasach. Na pokazie prezentowała się rewelacyjnie i z dumą pozowało fotoreporterom. Aktorce towarzyszyła jej najlepsza przyjaciółka, a zarazem koleżanka po fachu Magdalena Górska. 200 % kobiecości!

Gorska Magda Magdalena, Kisio Aleksandra Ola

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Mazolewski Wojciech, Sablewska Maja

Najczęściej fotografowana para wieczoru? Maja Sablewska i jej partner Wojtek Mazolewski! Była menedżerka Dody udowodniła po raz kolejny, że świat mody nie ma przed nią żadnych tajemnic. Wierna swojemu stylowi a'la "London look" Sablewska nie odstępowała nawet na krok swojego ukochanego. Ich śladami wiernie podążali fotoreporterzy, rejestrując w swoich aparatach dowody czułości zakochanych.

Mazolewski Wojciech, Sablewska Maja

Mazolewski Wojciech, Sablewska Maja

Mazolewski Wojciech, Sablewska Maja samochod

Marina Łuczenko

marina łuczenko

Była podopieczna Mai, Marina Łuczenko, nie była tak uradowana jak jej dawna opiekunka. Czyżby młoda gwiazdka była zazdrosna? Maja bawiła się w najlepsze z partnerem, a Marina przyszła na imprezę sama.

Tak czy inaczej, trzeba jednak przyznać, że Łuczenko jak zwykle wyglądała świetnie. Bardzo się cieszymy, że jej krótka blond fryzura była tylko blefem!

Luczenko Marina

Anna Bosak

anna bosak

Ania Bosak wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Choć tancerka nie dostaje już intratnych propozycji, regularnie pojawia się na salonach, dzięki czemu kojarzy ją połowa Polski. Dziewczyny - pamiętajcie! Kiedy chcecie, by Was zapamiętano, odsłaniajcie nogi!

Bosak Anna

Robert Kupisz i Michał Piróg

Robert Kupisz, Michał Piróg

Na zdominowanej przez panie imprezie nie mogło zabraknąć pierwiastka męskiego. Michał Piróg i Robert Kupisz współprowadzili pokaz. Widać, że obaj świetnie się ze sobą dogadują. W końcu Kupisz przez wiele lat zawodowo tańczył. Wspólnych tematów z Pirógiem na pewno mu szybko nie zabraknie!

Olivier Janiak

Janiak Olivier

Jeżeli w mieście odbywa się jakikolwiek pokaz mody, jest więcej niż pewne, że pojawi się na nim Olivier Janiak! Prezenter programu "Co za tydzień" nie zawiódł i tym razem. Jak zwykle wyglądał jak wycięty z żurnala.

Janiak Olivier

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska

Do Soho Factory zajrzała też dawno niewidziana na salonach Ilona Felicjańska. Ostatnio modelka próbuje o sobie przypomnieć. Czy jej się to uda? Cóż, głęboki dekolt na pewno nie zaszkodzi.

Ilona Felicjańska

Klaudia Halejcio

Halejcio Klaudia

Na pokazie nie zabrakło też gwiazdek młodego pokolenia. Klaudia Halejcio bywa ostatnio dosłownie wszędzie. Czasami boimy się, że wyskoczy nam z lodówki, ale trzeba przyznać, że aktorka potrafi zaskoczyć. Po sukni a'la Angelina przyszedł czas na rockową stylizację. Ładnemu we wszystkim ładnie! Zawodowo Halejcio też ma powody do zadowolenia. Zaczyna właśnie współpracę w teatrze IMKA z Tomkiem Karolakiem.

Honey

Skarbek Honorata Honey

Wśród gości wypatrzyliśmy też Honoratę Skarbek. Młodziutka wokalistka wybrała wiosenną stylizację, na którą aż przyjemnie popatrzeć. Kolory i szeroki uśmiech - czy trzeba czegoś więcej?

Skarbek Honorata Honey

Jaquetta Wheeler

Jacquetta Wheeler

Każdy dziennikarz chciał zamienić choć kilka słów z gościem specjalnym pokazu. Na zaproszenie marki "Toni&Guy" przyleciała do Warszawy brytyjska topmodelka Jaquetta Wheeler. W ogóle nie dziwi nas to, że na jej punkcie oszaleli dyrektorzy domów mody Chanel, Gucci i Prada. Modelka ma niebanalne rysy, świetną figurę i błysk w oku.

Jacquetta Wheeler

Ola Kuligowska i Ania Piszczałka

Piszczalka Ania Anna

Na imprezie wypatrzyliśmy też dziewczyny z "Top model"! I tutaj wielkie zaskoczenie: Stałej bywalczyni salonów, Michaliny Manios, tym razem nie było. Program reprezentowały za to godnie uczestniczki 1. edycji, Ola Kuligowska i Ania Piszczałka.

Agnieszka Jaskółka

Jaskolka Agnieszka

Znana głównie z roli w "Psach" Agnieszka Jaskółka postanowiła pokazać trochę ciała. Seksapilu nie można jej odmówić, ale kreacji nie zaliczamy do udanych. Szkoda, że Jaskółka wybrała takie dziwne zostawienie, bo jest naprawdę atrakcyjną kobietą!

Jaskolka Agnieszka