Gwiazdy bez dystansu. Kto nie ma poczucia humoru?

Za nami prima aprilis, czyli dzień żartów. Jak się okazuje, nie wszystkie gwiazdy potrafią śmiać się z samych siebie. Kto wykazał się brakiem poczucia humoru?
Paweł Małaszyński. Paweł Małaszyński. Forum

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński ma wszelkie predyspozycje do tego, by odgrywać role amantów. Jednak do komika nadal mu daleko. Aktor nie może się pochwalić specjalnym poczuciem humoru.

Kiedy Kamil Nosel w swojej audycji na antenie "Radia ZET" próbował wkręcić Małaszyńskiego, ten nieźle się zdenerwował. Dziennikarz, podszywając się pod pracownika wspólnoty mieszkaniowej, zadzwonił do aktora z informacją o utrudnieniach we wprowadzaniu na teren osiedla gości.

Jak mam rzucać kluczem? Gdzie mam rzucać kluczem? Ja z czwartego piętra? To absurd! - mówił zdenerwowany Małaszyński.

Kiedy dziennikarz zdradził, że cała sprawa to wielki wkręt, gwiazdor nie był zachwycony:

Tak czułem. Ale jesteście... Co za absurd! Ale się dałem wkręcić. Matko Boska - skomentował całą akcję aktor.

W jego głosie słychać było prawdziwe oburzenie. Panie Pawle, więcej dystansu!

Ewa Bem. Ewa Bem. AG

Ewa Bem

Ofiarą Nosela padła też Ewa Bem. Niestety, podobnie jak Małaszyński, zareagowała dość nerwowo. Autorzy audycji wpadli na pomysł, by poinformować piosenkarkę o rzekomym "przepięciu linii telefonicznej". Bem nie była zachwycona tym pomysłem:

Ja żadnej reklamacji nie zgłaszałam. I co, teraz mam za każdym razem wciskać jedynkę? - pytała rozzłoszczona.

Kiedy gwiazda dowiedziała się, że to zwykłe żarty, obrażonym tonem powiedziała:

Świetnie. Gratuluję państwu poczucia humoru.

A wystarczyło się zaśmiać :)

Patrycja Markowska. Patrycja Markowska. Mat. promocyjne

Patrycja Markowska

Kiedy Nosel postanowił wkręcić Patrycją Markowską, ta chwilami się śmiała. Ale był to typowy nerwowy śmiech. Do piosenkarki zadzwoniono, podszywając się pod pracownicę ZUS-u. Nosel twierdził, że Markowska musi natychmiast wykorzystać zaległy urlop.

Ale jak ja to mam zrobić? Mam wolny zawód! Sama sobie mam dać urlop? Nawet jak mam 40 stopni gorączki, to jadę na koncert - mówiła poddenerwowana artystka.

Na koniec rozmowy, zdezorientowana Patrycja zapytała histerycznie:

Ale to chyba są jakieś jaja?!

Kiedy okazało się, że rzeczywiście gwiazda została zrobiona w przysłowiowego balona, jej reakcja brzmiała tak:

Nie, nie, nie, nie!

Patrycjo, dlaczego? Przecież śmiech to zdrowie!

Kazimiera Szczuka. Kazimiera Szczuka. AG

Kazimiera Szczuka

Słynna feministka też nie popisała się dystansem do samej siebie. Nosel podszył się pod pracownicę Urzędu Skarbowego i zadzwonił do Szczuki z zamiarem ustalenia terminu kontroli. Od początku szło jak po grudzie...

Nie no, sorry, ja tu czegoś nie rozumiem! Co to jest za procedura?! Pani mi tu będzie przychodzić do domu, do mnie? - mówiła oburzona Szczuka.

Nosel nie mógł już wytrzymać i wyjawił:

Tu "Radio ZET"!

Kazimiera odpowiedziała krótko i bez cienia uśmiechu:

Dobrze. Pozdrawiam!

Wygląda na to, że śmiać się z samej siebie jest najtrudniej :)

Maja Sablewska. Maja Sablewska. KAPIF

Maja Sablewska

Nie tylko w audycji "Radia ZET" mamy do czynienia z obrażalskimi gwiazdami. Jakiś czas temu brakiem poczucia humoru wykazała się Maja Sablewska w "Dzień dobry TVN".

Nie nudzisz się? Bo ktoś mógłby powiedzieć, że jak zeszłaś z takiego wysokiego C do prowadzenia bloga i pisania poradników to nudno - powiedziała prowadząca Jolanta Pieńkowska.

Pytanie tak rozjuszyło Sablewską, że już kilka godzin później na jej blogu pojawił się wpis o treści:

Co to znaczy, że "spadłam z wysokiego C" do pisania bloga... (takie pytanie zadano mi dziś)? Co może o tym powiedzieć osoba, która prawdopodobnie nigdy na bloga nie wchodziła? Nie ma pojęcia po co powstał blog. I jak ważni są dla mnie zwykli ludzie, którzy go odwiedzają. To dla mnie dużo większe wyzwanie niż wyprowadzenie na prostą  kolejnej chowającej się pod kocem, zakłamanej gwiazdy. Taka prawda.

A wystarczyło obrócić sytuację w żart :)

Beata Tyszkiewicz Beata Tyszkiewicz kapif

Beata Tyszkiewicz

Ikona kina uchodzi za osobę, która ma do siebie ogromny dystans, ale nawet taka gwiazda ma słabsze dni. Beata Tyszkiewicz została wkręcona przez Kamila Nosela. Temat rozmowy był absurdalny - chodziło o odwzorowanie podpisu Tyszkiewicz na dokumentach. Aktorka długo słuchała rozmówczyni, ale w pewnym momencie jej cierpliwość się skończyła.

Nie, proszę pani, ja jestem poważną osobą, nie że ja nie mam serca. Jestem poważną osobą.

Prowadzący rozładował atmosferę:

Bo pani jest w radiu Zet, pani Beato.

Tyszkiewicz jeszcze nieco poirytowana odpowiedziała:

No bardzo ładnie, bardzo ładnie. No ładnie, no ładnie. Ja myślałam, że wy się ze mną przyjaźnicie, a wy napuszczacie na mnie jakąś nawiedzoną?
Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. forum gwiazd

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

To para, która przyjmuje wszystko ze śmiertelną powagą. Kiedy Natasza Urbańska odpadła z "Tańca z gwiazdami", a jej występ w "Jak oni śpiewają" nie zakończył się wielkim sukcesem, choreograf postanowił obrazić się na wszystkich.

Świetnym przykładem na brak dystansu do siebie jest także zamieszanie powstałe wokół jednego z odcinków "HDw3D" Szymona Majewskiego. Józefowicz nie zgodził się na emisję scen, w których aktorzy parodiowali jego i Nataszę. Stacja zgodziła się zrezygnować ze swojego pomysłu przez wzgląd na współpracę z Józefowiczem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.