Zielińska z menedżerem, Więckiewicz z żoną, a Łepkowska z córką, czyli kto z kim przyszedł na Orły 2012

Wczorajsza gala wręczenia nagród filmowych "Orły 2012" przyciągnęła tłumy polskich gwiazd. Zobacz, kogo zabrali na ceremonię znani i lubiani Polacy. Choć dominowały małżeństwa, niektórzy przyszli w towarzystwie innych bliskich osób.
Kinga Preis. Kinga Preis. Kapif

Kinga Preis z mężem

Kinga Preis promienieje! Aktorka jest szczęśliwą i spełnioną kobietą - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Na galę rozdania "Orłów 2012" Preis przyszła ze swoim mężem, który był bardzo dumny ze swojej nagrodzonej drugiej połowy.

Preis Kinga maz partner

Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Kapif

Robert Więckiewicz z żoną

Robert Więckiewicz pojawił się na wręczeniu nagród Polskiej Akademii Filmowej w towarzystwie żony. Aktor i jego małżonka, Natalia Adaszyńska, bywają jedynie na dużych imprezach związanych z branżą filmową. Para nie lubi lansować się na salonach i stara się żyć normalnie, bez zapraszania paparazzi do swojego życia.

Wieckiewicz Robert zona

Julia Chmielnik i Hubert Urbański. Julia Chmielnik i Hubert Urbański. Kapif

Hubert Urbański i Julia Chmielnik

Hubert Urbański zawsze pojawia się na salonach w towarzystwie ukochanej żony, Julii Chmielnik. Widać, że małżonkowie uwielbiają przebywać w swoim towarzystwie.

Urbanski Hubert Julia Chmielnik zona

Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski. Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski. Kapif

Agnieszka Grochowska z mężem Dariuszem Gajewskim

Agnieszka Grochowska jest żoną reżysera Dariusza Gajewskiego od ośmiu lat. Małżeństwo pojawia się tylko na najważniejszych galach. Niezmiennie w duecie.

Grochowska Agnieszka maz Majewski Dariusz

Filip Bajon z żoną. Filip Bajon z żoną. Kapif

Filip Bajon z żoną

Do plejady gwiazd, które nie wyobrażają sobie ważnego wyjścia bez współmałżonka, należy też Filip Bajon. Reżyser obejrzał ceremonię w towarzystwie ukochanej żony.

Ilona Łepkowska z córką. Ilona Łepkowska z córką. Kapif

Ilona Łepkowska z córką

Ostatnio coraz częściej gwiazdy zabierają na ważne imprezy swoje dorosłe pociechy. Na "Orłach" królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, pojawiła się w towarzystwie córki, Weroniki Wojnach.

Weronika Rosati. Weronika Rosati. Kapif

Weronika Rosati z agentką

Weronika Rosati bawiła się w towarzystwie właścicielki agencji D'Vision, Lucyny Szymańskiej. D'Vision reprezentuje nie tylko modelki, ale i aktorki. Wszystko wskazuje na to, że Anja Rubik nie jest jedyną podopieczną Szymańskiej, z którą pokazuje się na salonach.

Rosati Weronika

Kasia Zielińska i Filip Mecner. Kasia Zielińska i Filip Mecner. Kapif

Katarzyna Zielińska z menedżerem

Kasia Zielińska jest w szczęśliwym związku, jednak stara się chronić partnera przed wścibskimi paparazzi. Na "Orły" przyszła ze swoim menedżerem, Filipem Mecnerem.

kasia zielińska, katarzyna zielińska, filip mecner

Gabriela Muskała z mężem. Gabriela Muskała z mężem. Kapif

Gabriela Muskała z mężem

Znana z m.in. ról w "Londyńczykach" czy "Na dobre i na złe" Gabriela Muskała przyszła na rozdanie nagród razem z mężem, reżyserem Gregiem Zglińskim. Aktorka zupełnie nie wygląda na swój wiek. Trudno uwierzyć, że w czerwcu Muskała skończy 43 lata.

Muskala Gabriela maz partner

Janusz Gajos z żoną. Janusz Gajos z żoną. Kapif

Janusz Gajos z żoną

Aktor na oficjalnych imprezach zawsze pojawia się w towarzystwie żony. Nic dziwnego; wybranka Gajosa to piękna kobieta, na którą po prostu przyjemnie się patrzy.

Agnieszka Pilaszewska z mężem. Agnieszka Pilaszewska z mężem. Kapif

Agnieszka Pilaszewska z mężem

Aktorka i scenarzystka (to ona wymyśliła hitowy "Przepis na życie") jest w znakomitej formie. Roześmianej Pilaszewskiej towarzyszył na gali mąż

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.