Gwiazdy poczuły wiosnę! Pokazują dekolty, brzuch, nogi, a nawet... majtki!

Prześwitujące kreacje, głębokie rozcięcia, a nawet... brak obuwia! Zobacz, jak celebrytki prezentowały swoje wdzięki na imprezie magazynu "Joy" i towarzyszącym jej pokazie Roberta Kupisza.
Marina Łuczenko. Marina Łuczenko. Kapif

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko założyła prześwitującą kreację, która odsłoniła jej płaski brzuch. Piosenkarka pokazała też piękne, długie nogi.

Luczenko Marina

Klaudia Halejcio. Klaudia Halejcio. Kapif

Klaudia Halejcio

Serialowa gwiazdka wie, jak zrobić wrażenie. Halejcio wdzięczyła się do fotoreporterów, pokazując swoją długą nogę. Nie przypomina Wam to bijącego rekordy popularności zdjęcia z ostatniej gali wręczenia Oscarów? :)

Halejcio Klaudia

Halejcio Klaudia

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Kapif

Dorota Gardias

Seksowna pogodynka TVN założyła prześwitującą kreację, która odsłoniła bieliznę celebrytki.

Gardias Dorota

Gardias Dorota

Anna Bosak. Anna Bosak. Kapif

Anna Bosak

Tancerka założyła niebieską mini. Tak krótką, że przy zmianie nóg, oglądająca pokaz Kupisza celebrytka (nie)chcący zaprezentowała fotoreporterom dolną część bielizny!

anna bosak

anna bosak

Katarzyna Nova. Katarzyna Nova. Kapif

Katarzyna Nova

Kasia Nova postawiła nie na dekolt, lecz na ultrakrótką sukienkę. Wokalistka dumnie prezentowała swoje nogi, pozując fotoreporterom.

Nova Kasia Katarzyna

Anna Zejdler- Ibisz. Anna Zejdler- Ibisz. Kapif

Anna Zejdler- Ibisz

Redaktor naczelna magazynu "Joy" odsłoniła nie tylko uda i łydki. Była żona Krzysztofa Ibisza prowadziła galę na bosaka! Tym samym przebiła inne celebrytki- nikt poza nią nie pokazał na tej imprezie swoich stóp.

anna ibisz

anna ibisz, krzysztof ibisz