Piękne... Sławne... Porzucone!

Jedne radzą sobie lepiej, drugie gorzej. Jak piękne gwiazdy żyją po burzliwych rozstaniach?
Joanna Koroniewska. Joanna Koroniewska. Tomasz Wawer/Agencja Wyborcza.pl

Joanna Koroniewska

Ostatnio głośno było o rozstaniu Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem. Związek rozpadł się po dziewięciu latach, a były partner Joasi szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej partnerki. Porzucona aktorka radzi sobie w inny sposób.

joanna koroniewska, maciej dowbor

Asia jest bardzo silną kobietą, świetnie sobie radzi. Może liczyć na grono bliskich przyjaciół. Córka daje jej siłę, praca również, podobnie spotkania z fanami - mówi Magdalena Czerwiec, menadżerka aktorki.

Koroniewska występuje w "Kocham Cię, Polsko!," niedługo ma się pojawić także w "Julii." Jest także stałą członkinią obsady "M jak miłość." Do tego ma pełnić rolę gospodyni nowego programu o zwaśnionych matkach i córkach. Po rozstaniu rzuciła się w wir pracy. Oby podział majątku poprawił jej nastrój.

Joanna Koroniewska

Aneta Zając. Aneta Zając. Kapif

Aneta Zając

Związek Anety Zając z Mikołajem Krawczykiem też należy już do przeszłości. Aktor porzucił partnerkę i matkę dwójki swoich dzieci po siedmiu latach. Wszystko przez Agnieszkę Włodarczyk.

Krawczyk Mikolaj, Zajac Aneta, Wlodarczyk Agnieszka, Ploszajski Lukasz

Mimo że romans Krawczyka z Włodarczyk nie był tajemnicą dla ekipy pracującej przy "Pierwszej miłości", rozstanie dobranej pary odbiło się szerokim echem w środowisku. Nawet rodzice Krawczyka stanęli po stronie Anety. Mamy nadzieję, że zgodnie z obietnicą udzielają jej wsparcia, na jakie zasługuje.

NZ. Aneta Zajac   Premiera filmu "Jeszcze Raz"; Zlote Tarasy; 03.01.2008; Warszawa  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

alicja bachleda-curuś. alicja bachleda-curuś. Fot. Tomasz Wawer / Agencja Wyborcza.pl

Alicja Bachleda-Curuś

To był najgłośniejszy romans ostatnich lat. Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell razem? To wydawało się niemożliwe. A jednak! Choć aktor szybko porzucił Alicję i ich wspólne dziecko Henry'ego Tadeusza, płaci sowite alimenty i odwiedza synka w domu aktorki w Los Angeles.

ALICJA BACHLEDA & COLIN FARRELL  67th Golden Globe Awards held Beverly Hilton, Beverly Hills, California  17th January 2010.  arrivals globes full length strapless cleavage navy blue dress hand on hip gown black tuxedo tux bow tie couple silver clutch bag bracelet   CAP/ADM/KB  ?Kevan Brooks/Admedia/Capital Pictures

Aktorka na stałe zamieszkała w Stanach Zjednoczonych. Oprócz filmu "Ondine", na planie którego poznała Colina, zagrała w kilku hollywoodzkich produkcjach. Dzieli swój czas między pracę a wychowanie synka.

To jest taki moment w życiu, że chcę być z nim jak najczęściej, więc każdą chwilę spędzam z nim. - powiedziała w świątecznym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Alicja Bachleda-Curuś bardzo rzadko bywa w Polsce. W zasadzie pojawia się tutaj tylko z okazji świąt.

Los Angeles to mój drugi dom, a staje się być może tym pierwszym.

Alicja Bachleda-Curuś

Ilona Ostrowska. Ilona Ostrowska. KAPIF.PL/KAPIF

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska do niedawna była żoną Jacka Borcucha. Reżyser podczas kręcenia filmu "Wszystko co kocham" poznał jednak dużo młodszą Olgę Frycz, która tak mu zawróciła w głowie, że w końcu rozpadło się jego małżeństwo.

 Ilona Ostrowska , Jacek Borcuch

Ostrowska i Borcuch mają 6-letnią córeczkę Mirosławę. Prawdopodobnie przez wzgląd na dobro dziecka Ostrowska długo nie dawała za wygraną i przymykała oko na zachowanie męża. Rozwód był jednak nieunikniony. W sądzie aktorka wywalczyła alimenty i prawo do opieki nad córką. Po nieprzyjemnym zdarzeniu nie zamknęła się jednak w domu. Podczas niedawnego rozdania "Paszportów Polityki 2012" wyglądała czarująco.

Ilona Ostrowska

Na imprezie pojawiła się z nowym, młodszym o 9 lat partnerem, Krzysztofem Garbaczewskim. Para podobno już razem zamieszkała.

Ilona Ostrowska

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. fot. kapif

Anna Czartoryska

Związek Anny Czartoryskiej i Piotra Adamczyka trwał dwa lata. Para rozstała się po cichu i unikając skandalu. Niedługo potem Adamczyk ożenił się z Kate Rozz. Plotkowano, że Anna jest kompletnie załamana.

Czartoryska Anna, Adamczyk Piotr

Prawda okazała się nieco inna. Młoda aktorka szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Adamczykiem. Zakochała się w Michale Niemczyckim, synu milionera Zbigniewa Niemczyckiego. Dziedzic fortuny jednego z najbogatszych Polaków nie opuszcza Anny Czartoryskiej na krok.

Czartoryska Anna, Niemczycki Michal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.