Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński - najpiękniejsza para w Polsce?

Oni są hot!
Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński. Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński. www.marcelinazawadzka.p/ Forum

Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński

Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński mają duże szanse stać się najgorętszą parą sezonu. Piękna, świeżo upieczona Miss Polonia 2011 i jej przystojny chłopak, motocyklista rajdowy, mogą sporo namieszać w polskim show-biznesie.

Marcelina Zawadzka. Marcelina Zawadzka. Forum

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka ma 22 lata, pochodzi z Malborka. Popularność zyskała po zdobyciu tytułu Miss Polonia 2011, w grudniu tego roku. Ma na swoim koncie również tytuł Miss Malborka Nastolatek 2003. Dobrze się jej przyjrzyjcie - w nadchodzącym roku to ona zastąpi brylującą na salonach Rozalię Mancewicz i dołączy do grona celebrytek!

Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz

Jakub Przygoński. Jakub Przygoński. Forum

Jakub Przygoński

Kuba Przygoński ma 26 lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rajdowców w Polsce. Jest motocyklistą rajdowym, należy do Orlen Teamu.

Przygoński jest reprezentantem Polski, w 2006 roku zdobył medal Mistrzostw Świata ISDE (sześciodniówka motocyklowa). Do tego nie zaniedbał wykształcenia - jest absolwentem Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej.

Ideał?

Kuba Przygoński,marcelina zawadzka

Marcelina Zawadzka. Marcelina Zawadzka. http://www.marcelinazawadzka.pl

Marcelina Zawadzka

Zawadzka pracuje jako modelka od piętnastego roku życia. Ma do tego doskonałe predyspozycje - wymiary 90-64-90 i 180 cm wzrostu. Nie sądzicie, że świetnie sprawdziłaby się w roku aniołka Victoria's Secret?

Jest piękna, zmysłowa i apetyczna.

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka, Jakub Przygoński. Marcelina Zawadzka, Jakub Przygoński. www.marcelinazawadzka.p/ Forum

Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński

Ona - piękna modelka, która już niebawem zmierzy się z "misskami" z innym państw w walce o tytuł Miss Universe. On - uzdolniony rajdowiec, osiągający sukcesy, należący do reprezentacji Polski.

Są nie tylko piękną parą show-biznesu, ale też reprezentują Polskę na zewnątrz. Jak podoba wam się takie przedstawicielstwo?

Jakub Przygoński

Marcelina Zawadzka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.