Gwiazdy i ich wykształcenie, cz.6

Dziennikarze, muzycy, psychologowie... i jeden nieuk.
kuba wesołowski kuba wesołowski kuba wesołowski/MW/Digital/EastNEws

Kuba Wesołowski

Swoje życie zawodowe związał z aktorstwem. Gra w serialach: "Na Wspólnej" i "Czas Honoru". Miał jednak plan B, na wypadek gdyby powinęła mu się noga. Aktor został magistrem dziennikarstwa w Collegium Civitas.

Antoni Pawlicki. Antoni Pawlicki. KAPiF

Antoni Pawlicki

Gwiazdor "Czasu Honoru" poszedł w ślady swojej babci, Barbary Rachwalskiej, słynnej matki Talarów. Skończył wydział aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Z powodzeniem pracuje w zawodzie, grając u boku m.in. Grażyny Szapołowskiej i Jana Nowickiego. Tylko pogratulować!

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Joanna Horodyńska

Stylistka znana z ciętego języka postawiła na solidne wykształcenie. Może pochwalić się dyplomem z zarządzania i dziennikarstwa. I to z dwóch uniwersytetów - Warszawskiego i Jagiellońskiego.

Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek KAPIF

Anna Maria Jopek

Wokalistka skończyła wydziale jazzu w Manhattan School of Music w Nowym Jorku. Uczyła się także w Columbia University. Jesteśmy pod wrażeniem!

Kasia Tusk Kasia Tusk Fot. Renata Dabrowska / Agencja Wyborcza.pl

Kasia Tusk

Córka premiera, a od jakiegoś czasu słynna blogerka obroniła tytuł magistra psychologii.

Karolina Korwin - Piotrowska. Karolina Korwin - Piotrowska. Kapif

Karolina Korwin - Piotrowska

Dziennikarka i jurorka "Top model. Zostań modelką" jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła historię sztuki, ale kariera w tej dziedzinie nie była jej pisana.

Magda Mielcarz. Magda Mielcarz. kapif

Magda Mielcarz

Gwiazda zanim zagrała Ligię i wyjechała do Stanów studiowała dziennikarstwo. Naukę rozpoczęła w 1998 roku na Uniwersytecie Warszawskim. W 2008 roku jednak postawiła na aktorstwo. Uczyła się zawodu w Maggie Flaningan Studio w Chelsea.

Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. KAPIF

Patricia Kazadi

Aktorka i wokalistka studiowała dziennie administrację na Politechnice Warszawskiej. Z powodu niezaliczenia części przedmiotów przeniosła się do Szkoły Głównej Handlowej.

Maciej Zakościelny Maciej Zakościelny KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Maciej Zakościelny

Gwiazdor studiował aktorstwo i teoretycznie jest związany z tym zawodem. W praktyce jednak nie ma on tytuły magistra sztuki. Od 2004 roku nie napisał pracy dyplomowej. A za każdy rok odwlekania obrony musiałby zapłacić 500 zł.

Tomek Makowiecki. Tomek Makowiecki. Kapif

Tomek Makowiecki

Po udziale w programie "Idol" dostał stypendium w Wyższej Szkole Promocji. Nie studiował jednak długo. Najważniejsza okazała się muzyka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.