Joanna Krupa i jej siostra Marta dostały własny program

Co pokażą?
Dziewczyny z mamą. Dziewczyny z mamą. Plotek exclusive

Reality show

Joannie Krupie Polacy i Amerykanie mieli okazję trochę się przyjrzeć. My za sprawą "Top Model", gdzie celebrytka występuje w roli jurorki, a oni w swojej wersji "Tańca z gwiazdami". Natomiast o siostrze Marcie do niedawna nic nie wiedzieliśmy. Ostatnio jednak jest przez Joannę promowana, dzięki czemu dostała kilka propozycji. Przez chwilę tańczyła w TVN-ie, kilka razy pojawiła się w programie śniadaniowym (coś powiedziała, coś ugotowała), a nawet została zaproszona przez samego Kubę Wojewódzkiego na jego, kultową już, kanapę. Ponoć niedługo ma nas zaskoczyć talentem wokalnym i karierą piosenkarki. To się jednak jeszcze okaże. Tymczasem i Martę, i Joannę będziemy mogli oglądać w amerykańskim reality show, które ma mieć emisję również w polskiej telewizji. Kamera ma śledzić nie tylko dziewczyny, ale całą rodzinę. WSZĘDZIE! Czyli będziemy oglądać ich chwile prywatne, prace, wyjścia ze znajomymi, wolny czas w domu.

Mamy juz dla Was pierwsze zdjęcia. Zobaczcie, co nas czeka!

Joanna Krupa i Marta Krupa

Joanna Krupa Joanna Krupa Plotek exclusive

TzG

Kiedyś wystąpiła jako uczestniczka, a potem została prowadzącą. I to właśnie dzięki "TzG" jej kariera nabrała tempa. W reality show będziemy podziwiać Marty pracę od kuchni. Kto nie może się doczekać?

Romain, Joanna i Marta. Romain, Joanna i Marta. Plotek exclusive

Nowe Kardashians

Cala trojka, Romain, Joanna i Marta są, jak widać na załączonym obrazku, zgraną rodziną. My jednak czekamy na afery, kłótnie, szarpanie za włosy i inne atrakcje. Sielanka wieczność nie może trwać. Kiedyś na pewno komuś nerwy puszczą. I na to liczymy.

Joanna Krupa, Kelly Osbourne. Joanna Krupa, Kelly Osbourne. Plotek exclusive

Dobro zwierząt ponad wszystko

Joanna Krupa i Kelly Osbourne w reality show razem ratują zwierzęta. Z tego chyba wszyscy Joanne znamy najlepiej. Pamiętacie, jak płakała na wizji w "Dzień dobry TVN", opowiadając o futrach? Albo jak się przykuła łańcuchami do budy? Była też akcja weź psa ze schroniska, a Joanna przywiezie Ci go do domu. Nawet jesteśmy ciekawi, co modelka wymyśli razem ze swoja niebanalną koleżanką, której chyba nikomu przedstawić nie trzeba. Weteranka programów reality show może nas czymś zaskoczy, albo po prostu razem z Krupa uratuje świat.

Marta & friends. Marta & friends. Plotek exclusive

Joanna & friends

To właśnie te chwile prywatne. Zazdrościmy? Hmm... Chyba jednak nie

Romain. Romain. Plotek exclusive

Domowe życie

Joanna nie jest osobą, która na pierwszej randce idzie do łóżka, ale jest osobą, która nie wstydzi się pokazać całemu światu nagiego ciała i najwidoczniej taką, która nie ma oporów przed ujawnianiem szczegółów z życia prywatnego. Kamery więc bez przeszkód wejdą do kuchni, czy ogrodu, pokażą posiłki rodzinne i grillowanie. A czy pojawią się w sypialni? Tego nie wiemy. Narzeczonego Joanny z chęcią obejrzymy nie tylko przy garach.

Joanna Krupa. Joanna Krupa. Plotek exclusive

Sport też ważny

Na sportowo, bez makijażu (ponoć) Joanna wyprowadza swoje ukochane psy. Czy to jest ciekawe? Może widoki przynajmniej będą ładne. Chyba że modelka zdradzi nam kilka sekretów, jak dba o siebie. Dotrzymywanie towarzystwa pupilom i aerobik to zapewne nie jedyne Joanny sposoby.

Marta i Joanna. Marta i Joanna. Plotek exclusive

Siostry imprezuja w stylu glamour

Joanna i Marta, jak każde młode dziewczyny, lubią się bawić. Ale one pokażą to na antenie! Będzie seks, narkotyki i rock and roll?

Marta Krupa. Marta Krupa. Plotek exclusive

Naturalnie

Marta z psem, bez makijażu, bez pozowania. Kamery w domu, a ona nie pozuje? Oczywiście.

Marta Krupa. Marta Krupa. Plotek exclusive

Amerykański styl

Marta uwielbia pływać. W hollywoodzkim basenie rzecz jasna. Ona ma przyjemność i my również. Tylko, że każdy z czegoś innego.