Największe bezwstydnice polskiego show-biznesu

Oto osoby, które nie mają już za wiele do ukrycia.
Doda. Doda. Plotek

Doda

Polacy już nieraz byli zmuszeni oglądać w mediach pupę tej gwiazdy. Najwyraźniej była partnerka Majdana i Nergala odczuwała niedosyt prezentując ją tylko swoim wybrankom. Jak widać, związek z Błażejem Szychowskim niczego w tej materii nie zmienił. 5 listopada świat znowu (chcąc nie chcąc) zobaczył zdjęcia tyłeczka Rabczewskiej.

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Plotek

Agnieszka Orzechowska

Orzechowska to jedna z ciekawych postaci polskiego show-biznesu. Ciekawych dlatego, że nikt nie ma pojęcia, czym one się właściwie zajmują. Gwiazdka jednak się nie przejmuje i z determinacją dąży do sławy. Pokazuje w mediach intymne części ciała z nadzieją, że ktoś zapamięta jej twarz.

Jolanta Rutowicz. Jolanta Rutowicz. KAPiF

Jola Rutowicz

To zjawisko chyba nie wymaga opisu. Jedyna na świecie lateksowa dziewica.

Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPiF

Maja (Agnieszka) Frykowska

Zmiana imienia nie pomogła w karierze. Ale (na szczęście?) też nie zaszkodziła. Frykowska mogła zacząć karierę na różne sposoby. Wybrała niestety wannę. Do dziś trudno jej się pozbyć tej łatki.

Paula Marciniak

Okropnie fałszuje i tyłek pokazuje.

Ramona Rey. Ramona Rey. KAPiF

Ramona Rey

Ramona Rey nie ma czym się martwić. Jeśli plan A, jakim jest wielka kariera muzyczna (z przyczyn niezależnych) się nie powiedzie, zawsze może mieć cichą nadzieję, że zdjęcia z koncertu trafią w odpowiednie ręce. Na przykład jakiegoś rodzimego Hugh Hefnera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.