Baby boom w szołbiznesie! cz. 2.

Zobacz, kto jeszcze spodziewa się dziecka!
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. KAPiF

Katarzyna Skrzynecka

Marzenie o posiadaniu dziecka wreszcie się spełni. W styczniu przyjdzie na świat dziewczynka aktorki Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża, Marcina Łopuckiego.

Marysia Sadowska. Marysia Sadowska. KAPiF

Marysia Sadowska

Marysia Sadowska ostatni koncert dała w sierpniu. Po nim poinformowała media i fanów, że robi sobie kilkumiesięczną przerwę, ponieważ jest w ciąży. Piosenkarka od kilku lat związana jest z muzykiem Adrianem Łabanowskim.

Reni Jusis i Tomel Makowiecki. Reni Jusis i Tomel Makowiecki. KAPiF

Reni Jusis

Reni Jusis od 3 lat jest szczęśliwą żoną muzyka Tomka Makowieckiego. Mają jedno dziecko - synka Teofila. Teraz para spodziewa się kolejnego dziecka.

Ewa Gorzelak. Ewa Gorzelak. KAPiF

Ewa Gorzelak

Aktorka serialu "M jak miłość" spodziewa się kolejnego dziecka. Aktorka ma już dwóch synów, Ryszarda i Franciszka. Ojciem dzieci jest aktor i mąż aktorki, Zbigniew Dziduch.

Hanna Konarowska. Hanna Konarowska. KAPiF

Hanna Konarowska

Znana z serialu "Pitbull" Hanna Konarowska, córka Joanny Szczepkowskiej, spodziewa się dziecka. Sama aktorka i jej partner Jakub Wons, są bardzo szczęśliwi.

Magdalena Górska. Magdalena Górska. KAPiF

Magdalena Górska

Aktorka Magdalena Górska jest związana z reżyserem Wojtkiem Urbańskim. Para pobrała się na Wielkanoc, a wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Joanna Drozda i Piotr Polak. Joanna Drozda i Piotr Polak. KAPiF

Joanna Drozda i Piotr Polak

Znani z serialu "Życie nad rozlewiskiem", Joanna Drozda i Piotr Polak, spodziewają się dziecka. Para niedawno świętowała trzecią rocznicę ślubu, a już za parę miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.