Gwiazdy na potęgę biorą śluby

Jedna za drugą!
Anja Rubik i Sasha Knezević. Anja Rubik i Sasha Knezević. www.KAPIF.pl

Anja Rubik i Sasha Knezević

Ślub pary odbył się w sobotę 16 lipca na Majorce. Rubik do ołtarza zaprowadził tata. Suknię ślubną pannie młodej zaprojektował Peter Dundas. Na przyjęciu weselnym w sumie bawiło się 60 osób, w tym m.in. fotograf Marcin Tyszka i agentka modelki Lucyna Szymańska.

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit. Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit. www.KAPIF.pl

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit

Ich ślub odbył się 6 sierpnia w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Miłosiernej w Białej Rawskiej pod Warszawą. Staropolskim zwyczajem do ołtarza pannę młodą zaprowadził tata. Suknię panny młodej zaprojektowała Wioletta Piekut.  Na przyjęciu weselnym bawiło się prawie 300 osób, w tym m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą, Dorota Gardias z partnerem, Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim czy Teresa Rosati.

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec. Joanna Kryńska i Tomasz Marzec. TVN

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec

Prezenterka TVN 24 i reporter stacji wzięli ślub w czerwcu w Siemiatyczach, rodzinnym mieście panny młodej. Wieść niesie, że niebawem zostaną rodzicami!

Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka wzięli ślub. Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka wzięli ślub. AG

Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka

Swoje szczęśliwe chwile przeżyli Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka. Para tajemnicy przed wszystkimi powiedziała "tak" w te wakacje. O ślubie nie wiedzieli nawet koledzy po fachu. Para także spodziewa się dziecka.

Jarosław Kuźniar. Jarosław Kuźniar. www.KAPIF.pl

Jarosław Kuźniar i Magdalena

Dziennikarz i tajemnicza Magdalena wzięli ślub na początku lipca. W skromnej uroczystości wzięli udział najbliżsi członkowie rodziny oraz przyjaciele. Przez kilka kolejnych tygodni Kuźniar... ukrywał to, że się ożenił...

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. www.KAPIF.pl

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna wezmą ślub już 20 sierpnia o godzinie 15:00 w Puławach, rodzinnym mieście prezenterki. Na ich przyjęciu weselnym bawić się będzie ponad 100 osób, w tym m.in. Agata Młynarska.

Więcej o:
Komentarze (18)
Gwiazdy na potęgę biorą śluby
Zaloguj się
 • anex91

  Oceniono 3 razy 3

  Boże jak ja nie trawie tej Anji Rubik przeciez ona jest brzydka!!

 • anex91

  Oceniono 2 razy 2

  Sykut nawet ładna:P

 • przybylowicz

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego admin nie wyrzuca natychmiast tych reklam.W Anglii za reklame na portalach jest od razu ban for ever.Przeciez co drugi post to jawna handlowa reklama,do tego kradziona,bo nie zostala oplacona.

 • kopciuszekkk

  Oceniono 1 raz 1

  A ten Wit to od tego Wita?????-)))))) Wygląda ciamajdowato, ale pewnie ma kasę, bo inaczej taka Popielewicz by nie uciułała na waciki.Tragedia

 • przybylowicz

  Oceniono 3 razy 1

  Zwroccie uwage,jak brzydkie sa twarze tych niby gwiazd.Konska twarz Rubik,przecietna Popielewicz,jako taka zony Mniej Niz Zero,te pozostale tez jakby z panopticum.Przeciez na ulicach polskich miast i wsi chodza naprawde ladne dziewczyny i kobiety.Zrobcie polowanie na piekne twarze wsrod paparazzi.Placcie za odnajdywanie tych,ktore blyszcza nawet noca,a nie te zmarnowane latami walki o przetrwanie w polskim shit-biznesie twarze plastikowych lalek.

 • radika15

  Oceniono 3 razy 1

  żeby się nie posrali.. zimą pewnie bedą się rozwodzić

 • agnes898

  Oceniono 1 raz 1

  Lato ślubów

 • vergil50

  0

  A skąd ona taka Jeżyna wyrwała :P

 • dominika970622

  Oceniono 2 razy 0

  A niech się żenią, jak to mówią to miłość! xD Lubię Agnieszkę Popielewicz i Anję Rubik...;_)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX