Gwiazdy na potęgę biorą śluby

Jedna za drugą!
Anja Rubik i Sasha Knezević. Anja Rubik i Sasha Knezević. www.KAPIF.pl

Anja Rubik i Sasha Knezević

Ślub pary odbył się w sobotę 16 lipca na Majorce. Rubik do ołtarza zaprowadził tata. Suknię ślubną pannie młodej zaprojektował Peter Dundas. Na przyjęciu weselnym w sumie bawiło się 60 osób, w tym m.in. fotograf Marcin Tyszka i agentka modelki Lucyna Szymańska.

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit. Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit. www.KAPIF.pl

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit

Ich ślub odbył się 6 sierpnia w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Miłosiernej w Białej Rawskiej pod Warszawą. Staropolskim zwyczajem do ołtarza pannę młodą zaprowadził tata. Suknię panny młodej zaprojektowała Wioletta Piekut.  Na przyjęciu weselnym bawiło się prawie 300 osób, w tym m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą, Dorota Gardias z partnerem, Katarzyna Skrzynecka z Marcinem Łopuckim czy Teresa Rosati.

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec. Joanna Kryńska i Tomasz Marzec. TVN

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec

Prezenterka TVN 24 i reporter stacji wzięli ślub w czerwcu w Siemiatyczach, rodzinnym mieście panny młodej. Wieść niesie, że niebawem zostaną rodzicami!

Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka wzięli ślub. Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka wzięli ślub. AG

Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka

Swoje szczęśliwe chwile przeżyli Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka. Para tajemnicy przed wszystkimi powiedziała "tak" w te wakacje. O ślubie nie wiedzieli nawet koledzy po fachu. Para także spodziewa się dziecka.

Jarosław Kuźniar. Jarosław Kuźniar. www.KAPIF.pl

Jarosław Kuźniar i Magdalena

Dziennikarz i tajemnicza Magdalena wzięli ślub na początku lipca. W skromnej uroczystości wzięli udział najbliżsi członkowie rodziny oraz przyjaciele. Przez kilka kolejnych tygodni Kuźniar... ukrywał to, że się ożenił...

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. Paulina Sykut i Piotr Jeżyna. www.KAPIF.pl

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna wezmą ślub już 20 sierpnia o godzinie 15:00 w Puławach, rodzinnym mieście prezenterki. Na ich przyjęciu weselnym bawić się będzie ponad 100 osób, w tym m.in. Agata Młynarska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.