Najdroższe twarze polskiego szołbiznesu

Kto może zarobić najwięcej?
Kamil Durczok Kamil Durczok KAPIF.PL/KAPIF

Kamil Durczok

Według rankingu "Forbes'a" dziennikarz TVN wart jest 610 tysięcy złotych. Tą imponującą kwotę, dziennikarz dostaje za użyczenie swojego wizerunku.

Marek Kondrat. Marek Kondrat. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Marek Kondrat

Popularny aktor, przemawiał do nas ze spotów reklamowych dotyczących kredytów i ubezpieczeń. Jego wartość reklamowa w tym rankingu wynosi 612 tysięcy złotych.

Robert Kubica Robert Kubica plotek.pl

Robert Kubica

Sportowiec zakwalifikował się na czwarte miejsce, ale to i tak niezły wynik, jego wartość reklamowa została wyliczona na kwotę  668 tysięcy złotych. W tej klasyfikacji, czwarte miejsce to świetna pozycja.

Jurek Owsiak w studiu TVP Jurek Owsiak w studiu TVP Fot. Adam Kozak / Agencja Gazeta

Jurek Owsiak

Kto by się spodziewał, że Jerzy Owsiak jest taki cenny! Aktywista znany w Polsce z prowadzenia największej akcji charytatywnej "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" zgarnia za reklamę 700 tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. www.KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki

Przez jednych uwielbiany, przez innych znienawidzony Kuba Wojewódzki, słynny juror TVN-owskich produkcji, długo bronił się przed wystąpieniem w reklamie. Złamała go chyba jednak kwota jaką zarobi w kampanii telefonii komórkowej. Kuba został wyceniony na kwotę 789 tysięcy złotych, dzięki czemu w rankingu zajmuje drugie miejsce. Gratulujemy.

Szymon Majewski. Szymon Majewski. KAPIF

Szymon Majewski

Magazyn "Forbes" przygotował ranking najcenniejszych twarzy w reklamach. Wartość Szymona Majewskiego wyniosła 792 tysiące złotych. Z uwagi na to, że popularny komik i prezenter ostatnio stracił swój autorski program, pieniądze z reklam pozwolą mu "normalnie" żyć.