Co się stało z gwiazdami "Mam Talent"

Zabłysnęli i zniknęli... Co teraz robią?
Marcin Wyrostek Marcin Wyrostek TVN

Marcin Wyrostek

Utalentowany akordeonista wygrał drugą edycję programu. Wydana rok temu płyta "Magia Del Tango" pokryła się platyną. Wyrostek dostał dzięki niej dwie nominacje do Fryderyka. Media o nim zapomniały, ale nadal koncertuje. Współpracuje także z Teatrem Muzycznym w Gliwicach . Jest członkiem Śląskiego Kwintetu Akordeonowego działającego przy Katedrze Akordeonu Akademii Muzycznej w Katowicach.

AudioFeels AudioFeels myspace.com/audiofeels

AudioFeels

Choć w pierwszej edycji zajęli trzecie miejsce pozostają największym odkryciem programu. 9-osobowy zespół wokalny z Poznania. Ich wydany w ubiegłym roku album "UnCovered" zawierający 12 coverów znanych przebojów dotarł do drugiego miejsca listy najlepiej sprzedających się płyt OLIS. AudioFeels sporo koncertują, obecnie pracują nad druga płytą studyjną.

Melkart Ball Melkart Ball TVN

Melkart Ball

Niewiarygodny duet akrobatyczny swoimi występami w dalszym ciągu wywołuje olbrzymie emocje. Obecnie można ich oglądać w przedstawieniu "In Blue" przygotowanym wspólnie z Teatrem Akt, z którym jeżdżą po całej Polsce.

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik TVN

Klaudia Kulawik

Słuch po 11-letniej dziewczynce, która swoim śpiewem wzruszyła całą Polskę zaginął. Jej rodzice tuż po finale zapowiadali, że mimo sukcesu Klaudii, która w pierwszej edycji "Mam Talent" zajęła drugie miejsce w jej życiu nadal najważniejsza będzie szkoła. I tak się stało.

Bracia Legun Bracia Legun TVN

Marcel i Nikodem Legunowie

Bracia Legun już przed udziałem w programie sporo koncertowali. I nadal to robią. Ich trasa koncertowa obejmuje głównie kraje Europy Zachodniej, od Wiednia po Madryt.

Alexander Martinez Alexander Martinez TVN

Alexander Martinez

Pochodzący z Filipin finalista drugiej edycji programu pojawia się od czasu do czasu na małych imprezach, ale choć nie zrobił wielkiej kariery udało mu się zrealizować główne marzenie. Zdobyć pieniądze na podróż do rodzinnego kraju.

Kamil Bednarek Kamil Bednarek TVN

Kamil Bednarek

Choć nie wygrał trzeciej edycji "Mam Talent" nie mogło go tu zabraknąć. Jeszcze przed finałem programu jego płyta trafiła do sklepów, a tydzień później była już na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się krążków w Polsce. To zaledwie początek.