Kamil Bednarek - największy przegrany "Mam talent"

Kamil był faworytem programu "Mam talent". Pokonała go 11-letnia dziewczynka.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek forum

Zaszczepił miłość do muzyki reggae

Kamil Bednarek brawurowo doszedł do finału programu "Mam Talent", podczas którego zaśpiewał piosenkę Boba Marleya "Is This Love". Jurorzy już od pierwszego castingu zachwycali się jego magicznym głosem. To Kamil zaszczepił w nich miłość do muzyki reggae.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki kapif

Wojewódzki był zawiedziony

Kuba Wojewódzki był rozczarowany występem Bednarka w finale. "Tandetny ten balecik. Ten utwór był zbyt banalny, zbyt dosłowny, jak na twój talent" - stwierdził Wojewódzki. Z kolei Chylińska pochwaliła jego niesamowity głos.

Finałowy występ Bednarka

Kamil Bednarek Kamil Bednarek forum

Przegrany czy wygrany?

Kamil Bednarek znalazł się w najlepszej trójce programu. Wokalista był o krok od zgarnięcia 300 tysięcy złotych. Werdykt widzów rozczarował go. Kamil zajął drugie miejsce. Wygrała 11-letnia Magda Welc. W komentarzach pisaliście, że to niesprawiedliwy wynik. Wokalista nie dostał żadnej nagrody.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek TVN

Bednarek bije rekordy w internecie

Zanim Kamil dostał się do finału "Mam talent", w internecie zrobiło się bardzo głośno o jego zespole "Star Guard Muffin". Grupa jest obecnie najczęściej odsłuchiwanym wykonawcą na Myspace. Na Facebooku Kamil ma ponad 56 tysięcy fanów.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek Dailymotion.pl

Wydał już płytę

19 listopada miała miejsce premiera debiutanckiej płyty mojego zespołu "Star Guard Muffin" zatytułowanej "Szanuj". Płyta zespołu świetnie się sprzedaje. Wniosek z tego taki, że udział w "Mam talent" opłacił się Bednarkowi. Zdobył popularność i wielką sympatię.

 

"Szanuj" - piosenka zespołu Kamila

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.