Dlaczego wilkołaki są lepsze od wampirów? Poznaj 5 powodów!

Coś dla fanów Team Jacob ;)

5. Wilkołak może zabić wampira

Wampiry i wilkołaki to najwięksi wrogowie. Fani sagi Zmierzchu doskonale wiedzą, że fakt, iż w "Zaćmieniu" do rodziny Carlise'a dołączyła sfora, sprawił, że pokonali oni nowo narodzonych tworzonych przez Rileya i Victorię. Wilkołaki są szybkie, silne i...nie boją się niczego. Teraz, gdy zarówno wampiry, jak i wilkołaki, są bardziej "przyjazne", historie na ich temat trochę się zmieniają. Kiedyś walczyli oni o...ludzi, na których polowali. Dziś walczą między sobą, ale zdarzają się też między nimi przyjaźnie ;)

4. Wilkołaków jest coraz więcej!

Wilkołaki były w kulturze od zawsze, jednak teraz jest ich całe zatrzęsienie. Wilkołaka zobaczymy w serialu "Pamiętniki wampirów", w "Czystej krwi", w "Zmierzchu" i...nie tylko. Na rynku jest coraz więcej książek, w których odgrywają główne role. Wilkołak nie jest już obrośniętym futrem dziwolągiem - to przystojniak, który czasem musi się przemienić ;)

3. Bycie "owłosionym" jest w cenie!

Czyżby to wilkołaki zapoczątkowały modę na brodę? Brad Pitt, Zac Efron, Robert Pattinson...Coraz więcej przystojniaków z Hollywood zmienia swój wizerunek na bardziej owłosiony. Zdaniem Kotka to wcale nie jest takie fajne, ale...o gustach się przecież nie dyskutuje.

2. Kobieta-wilkołak jest wyjątkowa

W zdominowanym przez mężczyzn świecie wilkołaków, kobiety są rzadkością. Jednak, gdy się pojawiają, zaskakują urodą, inteligencją, stylem bycia. Nie wszyscy Leah Clearwater darzą sympatią, ale nie można jej zarzucić tego, że jest ładną dziewczyną, a przede wszystkim - oddaną przyjaciółką. Aktorki, które wcielają się w role kobiety-wilkołaka uważają, że to naprawdę dobra zabawa. Można wykazać się aktywnością fizyczną, a mężczyźni mogą zaniemówić - oni uważają, że tylko oni potrafią robić dziwne triki...

1. Wilkołak bez koszulki to jest to!

Zapewne każdy z Was widział bez koszulki zarówno Edwarda Cullena, jak i Jacoba Blacka, macie porównanie...Sześciopaki na brzuchach wilkołaków są w cenie ;) Chyba żadnemu wilkołakowi nie można zarzucić tego, że źle wygląda. Szczególnie bez koszulki. Świadczą o tym chociażby piski, jakie słychać było w kinach, gdy w "Zaćmieniu" Jacob (lub jego koledzy ze sfory) paradowali bez koszulki...

Na koniec...

Zobaczcie wideo, które obrazuje przedstawione wyżej powody :)

 

Wolicie wampiry, czy wilkołaki?

Więcej o: