Artyści, politycy, pracownicy fabryki - nieznane rodzeństwo celebrytów to gwiazdy w swoich dziedzinach!

Rodzeństwo znanych osób często stoi w ich cieniu. Niektórzy czasem decydują się pokazać na ściance z bratem lub siostrą, inni skrzętnie ukrywają swoją tożsamość i nie pociąga ich świat w świetle reflektorów. Część z nich sama ma doświadczenia w show-biznesie, część stara się dopiero wypromować przy wsparciu znanego rodzeństwa. Przedstawiamy Wam siostry i braci gwiazd.
Hunter Johanssen i Scarlett Johanssen Hunter Johanssen i Scarlett Johanssen East News

Szkarłat i Łowca, czyli Scarlett i Hunter Johansson

Piękna aktorka pochodzi z wielodzietnej rodziny - dorastała wraz z czworgiem rodzeństwa: Vanessą, Adrianem, Christianem i Hunterem, swoim... bratem bliźniakiem! To właśnie z nim łączy Scarlett najsilniejsza więź - sławna siostra często zabiera go na różnego rodzaju imprezy. Hunter jest młodszy od Scarlett o 3 minuty i próbował sił w aktorstwie, jednak, w latach 90., po kilku epizodach porzucił marzenia o wielkim ekranie i zwrócił się w stronę polityki.

Dołączył do sztabu demokratów, otrzymał odpowiedzialne zadanie prowadzenia kampanii prezydenckiej Baracka Obamy w Denver. To właśnie wtedy miał poznać swoją sławną siostrę z późniejszym prezydentem. Choć na razie niewiele wiadomo o planach Huntera, to jego były pracodawca, Scott Stringer z Biura Burmistrza Manhattanu, wróży mu wielką przyszłość w świecie polityki.

Uważam, że ma przyszłość w polityce. Jest pewny siebie, dobrze czuje się ze swoimi poglądami i wie, dlaczego chce uczestniczyć w życiu politycznym. Nigdy nie wiadomo, może kiedyś zostanie kandydatem na ważne stanowisko - wszystko jest możliwe!

Scarlett Johansson arrives at White House Correspondents Dinner with big smile in Washington DC.  Pictured: Scarlett Johansson and Hunter JohanssonEast News

Jennifer Lawrence, brat Ben, ojciec Gary, matka Karen i brat Blaine z żoną Jennifer Lawrence, brat Ben, ojciec Gary, matka Karen i brat Blaine z żoną East News

Jennifer Lawrence - mała siostrzyczka swoich braci

Zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood ma dwóch starszych braci: Blaine'a i Bena. Rzadko pokazują się na ściankach z młodszą siostrą, prawdopodobnie dlatego, że pracują w biznesie i raczej nie w głowie im przechadzki po czerwonym dywanie. Blaine jest właścicielem kampingu, a Ben... no właśnie, tego nie wie nawet sama Jennifer. Zapytana w jednym z wywiadów, czym zajmuje się jej brat, odpowiedziała:

Boże, nie mam pojęcia! To jest coś związanego z komputerami. To jest chyba coś, co się nazywa Louisville Geek. Wydaje mi się, że on chodzi do biura.

Czasem bracia robią wyjątek i porzucają pracę za biurkiem na rzecz imprez w towarzystwie gwiazd. Jednak nawet w takich okolicznościach pozostają sympatycznymi chłopakami z sąsiedztwa. Blaine towarzyszył swojej siostrze podczas gali oscarowej w 2011 roku. Zapytany przez dziennikarzy o to, czyj garnitur wybrał na ten wyjątkowy wieczór, bez cienia skrępowania przyznał, że kupił go... w second handzie!

O tym, że Jennifer to bardzo rodzinna dziewczyna, dla której zdanie najbliższych bardzo się liczy, świadczy również fakt, że Nicholas Hoult, zanim zaczął się spotykać z najmłodszą z klanu Lawrence'ów, uzyskał akceptację braci.

Jennifer ma teraz chłopaka, którego my wszyscy zaakceptowaliśmy. To był pierwszy raz! - tak o byłym już ukochanym aktorki mówił Blaine.
Gallast i Rihanna Gallast i Rihanna East News

3xR, czyli Rihanna, Rorrey i Rajad

Wszystkiego najlepszego, Gallast! Inspirowałeś mnie do tego, żeby wspinać się na drzewa bez butów. Zawsze chciałam być twoim bratem, lol! Zawsze robiłam te same pie***one rzeczy co ty! Zawsze bawiliśmy się jak bracia i myślałam o nas jak o braciach. Nie wyobrażałam sobie wtedy, że mogę tak bardzo cię kochać! Jesteś dla mnie tak ważny! Chcę, żebyś zawsze o tym pamiętał!

Taką dedykację Rihanna zamieściła na swoim Instagramie pod zdjęciem dwójki dzieciaków siedzących na drzewie. Ten wpis zadedykowała swojemu bratu Rorreyemu z okazji jego urodzin. Gallast to pseudonim artystyczny młodszego brata barbadoskiej gwiazdy, który stara się zaistnieć w przemyśle muzycznym. Pod koniec 2014 roku do sieci trafił pierwszy teledysk Rorreya. Co 25-letni początkujący raper w swoim debiutanckim kawałku stara się przekazać przyszłym fanom?

Chciałem tym klipem zachęcić wszystkich, zarówno policjanta, jak i młodego czarnoskórego mężczyznę, aby nie pozwolili nieszczęściom z przeszłości, uprzedzeniom czy wychowaniu dyktować swojej przyszłości.

Czy najmłodszy z rodzeństwa, Rajad, również planuje muzyczną karierę? Na razie nie wykazywał takich zainteresowań, zadowalając się grami komputerowymi i... chwaleniem znanej siostry! Na Twitterze w opisie, kim jest, zamieścił informację: "Pewnie znacie moją niesamowitą siostrę Rihannę?". Podzielił się również z osobami obserwującymi jego profil dumą z faktu, że jego siostra została pierwszą ciemnoskórą kobietą, którą marka Dior uczyniła swoją twarzą. Regularnie udostępnia też jej nowe piosenki i zachęca do odwiedzania jej profilu. Ach, ta braterska miłość!

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek WBF

Brat bardziej znany od znanej siostry - Misha Kostrzewski i Małgorzata Rozenek

Zanim Małgorzata Rozenek stała się Perfekcyjną Panią Domu i zaczęła regularnie gościć w domach Polaków, najjaśniejszą gwiazdą w rodzinie Kostrzewskich był jej brat - Misha.

Być może pamiętacie poruszenie medialne, gdy pojawił się z siostrą na ściance na premierze filmu "Mój Biegun". Wszyscy pytali, kim jest ten przystojny mężczyzna - czyżby to w jego ramionach Małgorzata znalazła spokój po rozwodzie? Szybko jednak wyjaśniło się, że brunet o niebieskich oczach to brat Perfekcyjnej Pani Domu! Zupełnie nieznany w Polsce, na Zachodzie jest prawdziwą gwiazdą, czym pochwaliła się w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" Małgorzata Rozenek.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią.

Sama również uczęszczała przez wiele lat do szkoły baletowej, jednak nie udało jej się odnieść sukcesu w tej dziedzinie, choć, jak zaznaczył Misha w wywiadzie z Afterparty.pl, jego siostra naprawdę dobrze tańczy i powinna wziąć udział z "Tańcu z Gwiazdami".

Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy. Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce to niech się bawi, bo to fajna zabawa.

Może producenci show powinni posłuchać tej sugestii?

Misha Kostrzewski, Małgorzata RozenekWBF

Malwina Siwiec i Natalia Siwiec Malwina Siwiec i Natalia Siwiec Kapif

Malwina Siwiec - gwiazda lokalnej kosmetyki

Malwinę Siwiec mogliśmy poznać w reality show jej znanej siostry Natalii. Młodsza z sióstr Siwiec pojawiła się w kilku odcinkach programu, a także kilkakrotnie pojawiała się z Natalią na różnego rodzaju wydarzeniach. Po emisji programu "Enjoy The View <3 Natalia" Malwina wróciła do tego, czym zajmuje się na co dzień, czyli do makijażu. Jak sama przyznała, życie w świetle reflektorów zupełnie jej nie pociąga.

To jest straszne, jak walą fleszami po oczach, nie wiem, jak Natalia to wytrzymuje. Na pewno to nie jest sytuacja, w której czuję się bardzo komfortowo. Raczej to nie jest dla mnie - mówiła w "Na językach".

Jak się okazuje, Natalia wcale nie jest zaskoczona tym, że jej młodsza siostra woli unikać bycia na świeczniku.

Malwina jest bardzo spokojna, zrównoważona, jest totalnym przeciwieństwem mnie. Ona jest, nawet bym mogła tak powiedzieć, bardzo zamulona, gdzie ja jestem takim wulkanem! - przyznała Natalia w tym samym programie.

O tym, że wizaż to pasja i praca młodszej siostry Miss Euro, można było dowiedzieć się właśnie z reality show, w którym w jednym z odcinków Malwina prezentowała swoje zdolności, malując siostrę na ważne wyjście. Teraz okazuje się, że jej zdolności doceniają też mieszkańcy rodzinnego Wałbrzycha, którzy zgłosili ją do konkursu na najlepszą kosmetyczkę w mieście.

Malwina Siwiec i Natalia SiwiecKapif

Michał Kwiatkowski Michał Kwiatkowski KAPiF

Rozśpiewani bracia, czyli Dawid i Michał Kwiatkowscy

Gdy ogłoszono, że bożyszcze nastolatek - Dawid Kwiatkowski - dołączy do gwiazdorskiej obsady show "Taniec z Gwiazdami", niektórzy wspomnieli, że w 10. edycji programu 3. miejsce zajął piosenkarz o takim samym nazwisku. Michał Kwiatkowski to starszy przyrodni brat Dawida (matka Michała zmarła, gdy miał 10 lat). Obu panów w "TzG" trenowała Janja Lesar. W Polsce mało znany, Michał wykazał się zdolnościami tanecznymi i doszedł do półfinału. Kwiatkowscy widocznie mają to w genach, bo popisom Dawida na parkiecie Beata Tyszkiewicz nie mogła się nachwalić.

Michał, który przetarł szlaki młodszemu bratu, w Polsce brał udział w konkursach piosenkarskich, m.in. w "Szansie na sukces" zajął 2. miejsce. Po ukończeniu liceum wyjechał do Paryża, gdzie w 2003 roku zdecydował się na udział w programie "Star Academy". Minimalna przegrana otworzyła mu jednak drogę do kariery wokalnej - Michał wydał cztery płyty i regularnie koncertuje. Zawsze jednak znajduje czas dla młodszego brata, który chętnie słucha rad bardziej doświadczonego Michała.

Konsultuję każdą ważną muzyczną decyzję z Michałem. Mój brat był tą płytą zachwycony. Wiem, że on by mi powiedział szczerze, jakby mu coś się na niej nie podobało! - mówił w "DD TVN".

Wśród rzeczy, których na pewno Dawid nauczył się od brata, są otwartość i tolerancja, ponieważ Michał nie ukrywa, że jest gejem i dlatego w pełni popiera prawo homoseksualistów do legalizacji związków.

Jestem za małżeństwami homoseksualnymi. To chyba logiczne. Byłbym nie fair wobec siebie, gdybym się im sprzeciwiał, bo sam jestem gejem - mówił dla francuskiego "Tele Loisir".

Michał KwiatkowskiKAPiF

Dawid Kwiatkowski, Michał KwiatkowskiScreen z TVN/X-News

Rafał Rabczewski i Doda Rafał Rabczewski i Doda Kapif

Rafał Rabczewski, czyli 'z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciach'

Po zawodowym rozstaniu Dody i Mai Sablewskiej miejsce menedżera gwiazdy zajął jej starszy brat, Rafał, który odpowiadał przede wszystkim za organizację koncertów znanej siostry. Przez dłuższy czas współpraca przebiegała pomyślnie, jednak dwa lata temu ich współpraca się zakończyła, podobno też pogorszyły się relacje między nimi. Miało pójść o pieniądze i niewypłacane honoraria. A oficjalnie powodem zakończenia współpracy była chęć Rafała do poświęcenia się rodzinie - został wtedy ojcem. Ale podobno Doda i Rafał nie rozmawiali ze sobą od dłuższego czasu, a pytany o siostrę mężczyzna w dość obcesowy sposób odcina się od niej.

Nie pracuję z tą osobą od 2 lat, nie interesuje mnie ona. A w zasadzie wisi mi to kalafiorem, za kogo ta pani wychodzi za mąż. Dla mnie może nawet wyjść za mąż za kobietę z penisem i bez nogi, bo to byłoby naprawdę wyzwanie - mówił w rozmowie z Se.pl.

Po zawodowym rozstaniu z Dodą przez pewien czas był menedżerem góralskiej kapeli Pieczarki, a obecnie zupełnie wycofał się z branży muzycznej.

Rafał Rabczewski, Doda Dorota Rabczewska, Maja Sablewska    Kapif

Rafał Maślak, Olek Maślak Rafał Maślak, Olek Maślak Instagram.com/rafalmaslak/Fot.kubaszczucki

Brat Rafała Maślaka - nowy mister?

Rafał Maślak wiele razy podkreślał, że rodzina jest dla niego szalenie ważna i gdy tylko może, stara się wracać w rodzinne strony, by pobyć w otoczeniu najbliższych. Mister Polski szczególnie mocno jest związany ze swoimi braćmi - Juliuszem i Olkiem. Najstarszy Julek ma żonę i dziecko i być może z tego względu nie stara się zaistnieć w show-biznesie.

Większe szanse na pójście w ślady brata ma Olek. Rafał usilnie namawia go na udział w konkursie na Mistera Polski, który jemu samemu otworzył drogę do popularności. Ten jednak, poza kilkoma wspólnymi sesjami i założeniem fanpage'a na Facebooku, chyba na razie woli trzymać się z dala od świateł reflektorów. Szczególnie mocno podkreślił to w komentarzu na Facebooku, w którym odpowiedział na uszczypliwe komentarze Karoliny Korwin Piotrowskiej, która napisała:

Maślak ma brata, którego zaczął lansować. Niedawno w telewizji pokazał tatę. Tata już podobno dostaje propozycje erotyczne od fanek. Maślaki są ładne, niezbyt mądre ale wygadane. Mają rekordowe parcie na szkło i doczekali się strony na Facebooku "Beka z Maślaków". Coś mi mówi, że za chwilę poznamy mamę Maślaków, kuchnię Maślaków, toaletę Maślaków oraz ich RTV i USG. Bo raczej nie IQ.

Bardzo zdenerwowany Olek odpowiedział jej (pisownia oryginalna):

Od mojego taty i mnie proszę trzymać się z daleka! To, że pracuje w fabryce wcale nie świadczy o moim poziomie IQ i jakoś nie przypominam sobie, aby ktokolwiek z mojej rodziny z panią rozmawiał. Nie pozwolę również obrażać mojego taty, który wiele w życiu przeszedł, ale jakoś wychował z mamą trójkę synów. Może nie jestem super wykształcony, ale wychowałem się w rodzinie, w której zawsze trzymaliśmy się razem i wspieraliśmy.

Wygląda na to, że Olek, zamiast pozować na ściance wśród celebrytów, woli jednak pracę w lokalnej fabryce i towarzystwo najbliższych i nie zamierza na stałe zainstalować się w show-biznesie obok brata.

Olek Maślak, Rafał MaślakFacebook.com/Olek Maślak

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek AKPA

Jacek Cichopek i jego zdjęcia znanej siostry

O tym, że Kasia Cichopek ma brata, wie niewiele osób. Właściwie nigdy nie pojawiają się publicznie, a aktorka zamiast o nim woli opowiadać o mężu i dzieciach. Zresztą sam Jacek stara się trzymać z daleko od ścianek i show-biznesu. No chyba, że chodzi o zrobienie sesji ze swoją siostrą! Tak, Jacek Cichopek jest fotografem, który na co dzień zajmuje się przygotowywaniem sesji ślubnych i tworzeniem pamiątkowych fotek maluchom. Jednak od czasu do czasu podobno decydował się na zabawę w paparazzo i przygotowywał ekskluzywne materiały fotograficzne o życiu Kasi. To rzekomo właśnie on, według "Twojego Imperium", dostarczał plotkarskim redakcjom najlepsze materiały, co zdradził jeden z fotografów "polujących" na gwiazdy.

To on jest autorem różnych ustawek z udziałem Kasi i jej męża Marcina, które potem, jako zdjęcia niby zrobione bez wiedzy zainteresowanych, ukazują się w poczytnych tygodnikach. Twardy z niego negocjator. Nie spuszcza z ceny. Ale choć życzy sobie od 3 do 5 tysięcy złotych za materiał zdjęciowy, to na popyt nie narzeka. To on cyknął Cichopków na igraszkach w śniegu w Zakopanem. Sprzedał fotki kilku redakcjom.