"Te zdjęcia pomogły mi schudnąć prawie 20 kilo". Vicky z "Geordie Shore" przeszła spektakularną przemianę

Temat wagi Vicky Pattison, uczestniczki "Ekipy z Newcastle" w brytyjskich mediach show-biznesowych był często poruszany. Nic jednak nie wzbudziło takiego poruszenia jak jej ostatnia metamorfoza.
Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls

Vicky Pattison

Paparazzi towarzyszyli Vicky Pattison na grudniowych wakacjach w 2013 roku, a efekty ich pracy zmroziły uczestniczkę "Ekipy z Newcastle". Zdjęcia dziewczyny o 20 kilogramów cięższej niż obecnie obiegły cały świat, dotarły także do samej zainteresowanej.

Te zdjęcia pomogły schudnąć prawie 20 kilo - wyznała Vicky Pattison w trailerze jej DVD z ćwiczeniami. - Schudłam z rozmiaru 16 do 6.

Ćwiczenia oraz nowa dieta sprawiły, że pierwszy raz od dawna celebrytka trzyma stałą wagą i ciągle nosi ten sam rozmiar.

Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls/Screen z Instagram.com/vicky_gshore

Vicky Pattison

Dodatkową motywacją było rozstanie z chłopakiem Riccim, które dla brytyjskiej celebrytki stanowiło bodziec do życiowych zmian. Pattison przede wszystkim wywróciła swoja dietę do góry nogami. Wysokokaloryczne przekąski, fastfoody i słodycze zastąpiła świeżymi, nieprzetworzonymi produktami, które w małych porcjach je 5 razy dziennie.

Czuję, że kompletnie zmieniłam mój styl życia. Naprawdę czuję się jak nowo narodzona - cytuje wypowiedź dziewczyny dailymail.co.uk.

 

Posiłki Vicky PattisonScreen z Instagram.com/vicky_gshore/

Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls

Vicky Pattison

Vicky wzbudzała zainteresowanie mediów przez wahania wagi od początku swojej kariery w "Geordie Shore". Co sezon na zmianę chudła i tyła, jednak w 2013 roku osiągnęła apogeum i ważyła najwięcej w swoim życiu.

Przez cały czas imprezowałam i jadłam śmieciowe jedzenie. Gdy tak bardzo przytyłam, moja pewność siebie całkiem się załamała. Miałam całą szafę seksownych ubrań, ale nie czułam, że mogę je nosić - mówiła dla Dailymail.co.uk
Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls/EN

Vicky Pattison

Spektakularna przemiana nie odwiodła natomiast Pattison od imprezowania.

Nadal bawię się i piję. Przybrałam przez to trochę na wadze, ale staram się kontrolować jedzenie i regularnie trenować. Nadal mieszczę się w swoje nowe ciuchy - powiedziała w rozmowie z Dailymail.co.ul.
Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore PrPhotos/ Screen z Instagram.com/vicky_gshore

Vicky Pattison

Gdy Pattison na powrót stała się singielką w dodatku z dodatkowymi kilogramami, zmieniła sposób patrzenia na swoje ciało. Chciała znów stać się atrakcyjną dla mężczyzn.

Chciałam wyjść, spotykać się z ludźmi, tak jak kiedyś - wspominała w rozmowie z Healthista.com. - Chciałam znów wskoczyć w seksowne ciuchy zamiast siedzieć i użalać się nad sobą. Zrozumiałam, że muszę coś ze sobą zrobić, bo po prostu nie jestem zdrowa.
Vicky Pattison z Geordie Shore Vicky Pattison z Geordie Shore Bulls/Screen z Instagram.com/vicky_gshore

Vicky Pattison

Po przemianie Pattison zjada na śniadanie owsiankę z owocami (najczęściej z borówkami amerykańskimi lub z malinami) lub jajecznicę z ciemnym pieczywem czy jajko w koszulce ze szpinakiem. W ciągu dnia przekąsza świeże warzywa, sałaty z kurczakiem, ryby i owoce morza. Pije też także dużo wody (nawet 2-3 litry) i zieloną herbatę.

Vicky Pattison Vicky Pattison Screen z Instagram.com/vicky_gshore/

Vicky Pattison

Przemiana Pattison była na tyle spektakularna, że zaczęły się nią interesować tysiące Brytyjek. Każda chciała wiedzieć, jak udało się celebrytce tak wspaniale schudnąć. Między innymi to z tych powodów wydała swoje wideo z ćwiczeniami "7 Day Slim".