Katarzyna Skrzynecka wprowadziła roczną córeczkę na salony! Słodka?

Aktorka na premierze spektaklu dla dzieci "A kuku" w Teatrze Małego Widza, pokazała swoją córeczkę, Alikię Ilię.
Katarzyna Skrzynecka, córka, Anna Korcz, syn. Katarzyna Skrzynecka, córka, Anna Korcz, syn. WBF

Katarzyna Skrzynecka z córką, Anna Korcz z synem

Katarzyna Skrzynecka wprowadza swoją córeczkę w arkana show-biznesu bardzo wcześnie. Alikia Ilia ma zaledwie rok i 3 miesięcy, a już stała się bywalczynią premier teatralnych! W tą niedzielę celebrytka pojawiła się ze swoją córeczką na premierze sztuki dla dzieci. Na imprezie było też kilka innych celebrytek, m.in. Anna Korcz ze swoim synkiem. Oczy wszystkich były jednak zwrócone właśnie na małą Alikię Ilię. Nic w tym dziwnego, bo dziewczynka jest już wdzięcznym materiałem dla fotoreporterów: mała chętnie pozowała do zdjęć, a jej mama aż promieniała!

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Córka Skrzyneckiej wyglądała na zaciekawioną zgiełkiem.

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Katarzyna Skrzynecka z córką. Katarzyna Skrzynecka z córką. WBF

Katarzyna Skrzynecka z córką

Aktorka przy córeczce odmłodniała o kilka lat! Skrzynecka usiadła na podłodze, a Alikię posadziła sobie na kolanach. Widać, że obie panie doskonale się bawiły. Alikia Ilia przyszła na świat w listopadzie 2011 roku.

Katarzyna Skrzynecka z córkąWBF

Dziewczynka jest naprawdę urocza, nie dziwimy się, że daje Skrzyneckiej tak wiele radości.

Katarzyna Skrzynecka z córkąWBF

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. WBF

Katarzyna Skrzynecka z córką

Mała jest ciekawa świata. Dziewczynka z uwagą obserwowała rysunek kotka, który pokazywała jej mama. Katarzyna Skrzynecka długo starała się o dziecko. Zanim Alikia Ilia przyszła na świat, aktorka poroniła aż 5 razy. Te doświadczenia utwierdziły ją tylko w przekonaniu, że chce zostać mamą:

Ja nigdy się nie poddałam. Przyjmowałam z pokorą kolejne nieudane próby i wiedziałam, że dopóki mój wiek biologiczny i stan zdrowia pozwolą, warto walczyć o swoje szczęście i spełnienie rodzinne. Aż do skutku - wyznała w rozmowie z "VIVĄ!".

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia WBF

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. WBF

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia Ilia

Paniom towarzyszył mąż Skrzyneckiej, Marcin Łopucki. Ciąża nie był najłatwiejsza dla Skrzyneckiej. Mała Alikia rozwijała się prawidłowo, ale Skrzynecka straciła stanowisko prowadzącej w "Tańcu z gwiazdami" oraz angaż w Teatrze Bajka:

Kiedy okazało się, że nasze dziecko nareszcie szczęśliwie i bezpiecznie jest już w drodze, w przeciągu miesiąca straciłam dwa miejsca mojej pracy - powiedziała w rozmowie z "VIVĄ".

Aktorka bardzo to przeżyła, ale oparcie znalazła właśnie w rodzinie. W tych trudnych chwilach pomógł jej mąż:

Zawirowania zawodowe mogą nami targać wte i wewte, ale spełniona rodzina zawsze będzie bezpieczną przystanią - wyjaśnił Marcin Łupucki w "VIVIE".

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia Ilia. WBF

Katarzyna Skrzynecka z córką

Kiedy Alikia Ilia przyszła na świat, aktorka nie należała do najmłodszych mam, niebezpieczeństwo powikłań było więc realne. To, że wszystko przebiegło sprawnie, dało Skrzyneckiej siłę do stawienia czoła problemom:

Nigdy się nie poddałam. Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone 40 lat. A ta mała kruszynka daje nam tyle radości, energii i sił witalnych, że oboje promieniejemy! powiedziała w rozmowie z "VIVĄ!".

Jak myślicie, do kogo jest podobna Alikia Ilia?

Katarzyna Skrzynecka, córka, Alikia IliaWBF

Katarzyna Skrzynecka z rodziną Katarzyna Skrzynecka z rodziną screen Facebook

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Ta mała rośnie jak na drożdżach! Tak Alikia Ilia wyglądała jeszcze 2 miesiące temu. Katarzyna Skrzynecka zamieściła na swoim Facebooku świąteczne zdjęcie, na którym pozuje z mężem i z jego dziećmi z poprzedniego związku: 19-letnimi bliźniakami Pauliną i Dawidem.

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. Forum

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia Ilia

Skrzynecka pierwszy raz pojawiła się na salonach z Alikią Ilią, kiedy dziewczynka miała zaledwie 7 miesięcy. Szczęśliwi rodzice przybyli na festiwal "Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet" w czerwcu zeszłego roku.

katarzyna skrzynecka Forum

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia Ilia. VIVA!

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki i Alikia Ilia

Skrzynecka nie czekała długo, by pochwalić się swoją pociechą światu. Aktorka wzięła udział w sesji okładkowej w "VIVIE!" zaledwie kilka miesięcy po jej narodzinach.

Była prowadząca Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki pojawili się na imprezie Cin Cin Polish Cup 2011 z wielkimi uśmiechami na twarzach. Oboje są bardzo radośni i szczęśliwi. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, co jak widać na zdjęciach, wprawia ich w świetny humor. Brzuch Skrzyneckiej jest już ogromny. Aktorka dodatkowo podkreśliła go obcisłą, długą czarną suknią. Wygląda po prostu pięknie! Miło popatrzeć na tak szczęśliwą parę. kapif

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

W ciąży Skrzynecka mogła liczyć na wsparcie męża. Mimo wyraźnego brzuszka, nie zrezygnowała z bywania na salonach. Tak wyglądała tuż przed narodzinami córki.

katarzyna Skrzynecka, marcin łopuckikapif