Czyja to córka? Jej ojciec jest znanym polskim aktorem

Na imprezę z córką.
Sarajana Sarajana wbf

Przyszedł w towarzystwie córki

Ta piękna kobieta pojawiła się w sobotę na gali Gwiazd Dobroczynności w towarzystwie swojego sławnego ojca. Ma na imię Sajana. Wiecie, kto to?

Sajana Sajana wbf

Jej rodzice poznali się nad morzem

Dla ułatwienia dodamy, że jej matka nazywa się Irena Paszyn. Rodzice Sajany poznali się nad morzem podczas festiwalu muzycznego. Ojciec zachował z tamtego okresu niezwykle barwne wspomnienia:

To było tak: Świnoujście, Fama, młoda Ewa Demarczyk, Skaldowie, spacery po plaży i obserwowanie co się dzieje w tych grajdołkach. W jednym zauważyłem takie nie najlepsze nogi, ale piękną górę, białe jak śnieg zęby, podwinięty nos i to była ona. Ale nie podszedłem, bo ja nigdy, kiedy ktoś mi się podoba, nie podchodzę. Czekam. Rzeczywiście przyjechała do Krakowa z koleżanką, tylko coś za często się śmiała. Wprawdzie miała te białe zęby, ale żeby tak często je pokazywać? Kręciłem wtedy we Wrocławiu, nomen omen, "Anatomię miłości", grałem, ona przychodziła na plan, ale byliśmy bardziej kumplami, a potem się to rozlazło. Aż wreszcie minął jakiś czas i do Klubu Dziennikarza weszła Kasia, bo tak się na Irenę mówiło, zupełnie inna, jakby walec ją przejechał. Już nie ta cera, ubrana była w jakieś długie szmaty, nie uśmiechała się tak często, była bardziej nobliwa. Strasznie mi się to podobało. Gdy przechodziliśmy obok sklepu, kupiłem jej fiołki, no i poszliśmy do jej domu. A potem pojawiła się Sajanka - tak opowiadał o tym Rzeczpospolitej.
Jan Nowicki, Sajana Jan Nowicki, Sajana wbf

Kto jest jej ojcem?

Ojcem pięknej Sajany jest oczywiście Jan Nowicki, świetny aktor i wielki znawca kobiet. Wreszcie postanowił nam przedstawić swoją córkę.

Bal Gwiazd Dobroczynnosci, Hotel Sofitel Victoria, 19.01.2013, fot. WBFwbf

Jan Nowicki, Sajana Jan Nowicki, Sajana wbf

Przedstawił wszystkim swoją córkę

Podobna do ojca?

Bal Gwiazd Dobroczynnosci, Hotel Sofitel Victoria, 19.01.2013, fot. WBFwbf

Łukasz Nowicki Łukasz Nowicki Kapif

Ma również syna

Oprócz Sajany Jan Nowicki ma jeszcze syna ze związku z lekkoatletką Barbarą Sobottą. To Łukasz Nowicki, aktor teatralny i filmowy, a także prezenter, którego czasami możemy zobaczyć na salonach. Ciekawe, czy Sajana również się zacznie na nich pojawiać?

Jan Nowicki Jan Nowicki wbf

Bardzo kocha swoją córkę

Córka Jana Nowickiego na co dzień mieszka w Niemczech. Jest matką dwójki dzieci. Aktora łączy z córką silna więź:

Bardzo ją kocham. Ale nie umiem tego uporządkować. Cieszę się, że w tym roku przyjeżdża na wigilię z synkiem Pawełkiem. Właściwie to on się nazywa Zygfryd, ale na litość boską nie będę tak mówił do własnego wnuka! Niestety, ani on ani moja wnuczka Weronika, córka Sajany, nie znają polskiego, nie skorzystają więc z wyszukanej wątpliwości dziadka - tak kilka miesięcy temu opisywał Nowicki swoje relacje z córką i wnukami.

Jak widzimy na zdjęciach, Sajana chyba jeszcze niezbyt pewnie się czuje na salonach, ale miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe onieśmielenie. Zawsze też może wziąć przykład z ojca, który jest prawdziwym lwem salonowym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.