Przychodzą z nimi na imprezy, zabierają w trasy koncertowe... Gwiazdy i ich mamy!

Zabieranie swojej mamy na wielkie gale jest urocze - zwłaszcza, gdy robi to przystojny macho. Którzy celebryci nie wstydzą się pojawić się na imprezach w towarzystwie mam?
Ryan Gosling z mamą Ryan Gosling z mamą Reuters

Ryan Gosling

Niedawno Ryan Gosling zabrał swoją mamę, Donnę Gosling, na premierę najnowszego filmu "Gangster Squad. Pogromcy mafii". Ten przystojniak z pewnością nie miałby żadnych problemów ze znalezieniem chętnej towarzyszki, a jednak on wolał bawić się w towarzystwie mamy. Słodkie?

Donna Gosling, Ryan GoslingAP

Russel Brand z mamą Russel Brand z mamą Forum

Russell Brand

Kto by pomyślał, że Russell Brand tak bardzo uwielbia swoją mamę! Ten niegrzeczny chłopiec przy swojej mamie, Barbarze Brand, staje się niemal aniołkiem. Komik zabrał swoją rodzicielkę na premierę filmu w Londynie i wyglądało na to, że bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Tak uroczo i ufnie nie przytulał chyba nawet swojej byłej już żony, Katy Perry.

RUSSEL BRAND & HIS MOTHER  Arriving at the "St. Trinian's" UK Film Premiere at the  Empire Leicester Square, London, England,   December 10th 2007.  full length black dress Mum   CAP/CAS  Forum

Borys Szyc z mamą. Borys Szyc z mamą. kapif

Borys Szyc

Zanim związek Borysa Szyca z Zofią Ślotałą przeszedł na poziom"oficjalny", aktor pokazywał się ze swoją mamą. Rodzicielka towarzyszyła mu m.in. na 1. rocznicy otwarcia Galerii Sarapaty.

Borys Szyc z mamąKapif

Tom Cruise z mamą, Mary South Tom Cruise z mamą, Mary South EAST NEWS/Trae Patton

Tom Cruise

Tom Cruise prowadził swoją mamę za rękę na rozdaniu Złotych Globów 2009. Widać, że są ze sobą blisko. Tom Cruise miał trudne dzieciństwo, jego ojciec był damskim bokserem, w końcu opuścił rodzinę. Dziś mama Toma, Mary South, ma nowego partnera.

66th ANNUAL GOLDEN GLOBE AWARDS -- Pictured: Tom Cruise arrives at the 66th Annual Golden Globe Awards held at the Beverly Hilton Hotel on January 11, 2009 -- Photo by: Trae Patton/NBCU Photo BankEAST NEWS/Trae Patton

Justin Timberlake z mamą, Lynn Harless. Justin Timberlake z mamą, Lynn Harless. East News

Justin Timberlake

Mama Justina Timberlake'a, Lynn Harless, towarzyszyła mu na uroczystości rozdania Oskarów w 2011 roku. Prawda, ze są podobni? Duo jest ze sobą blisko związane, artysta wielokrotnie podkreślał, że mama jest jedną z najbliższych mu osób. Wspierała go, gdy występował w Klubie Myszki Mickey, w 'N Sync, a później solo. Zawsze towarzyszy mu w trasach koncertowych. Justin bardzo liczy się z jej zdaniem.

Justin Timberlake, mama, Lynn HarlessEast News

Tomasz Kammel na gali Telekamery w 2011 roku w towarzystwie mamy, Anny Tomasz Kammel na gali Telekamery w 2011 roku w towarzystwie mamy, Anny KAPIF.PL/KAPIF

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel przedstawił światu swoją mamę, Annę Kamel, na gali Tele Kamer 2011. Nie zawsze było między nimi różowo. Mama prezentera podobno miała do niego żal, że za rzadko się z nią widuje. Ale jak widać, dziennikarz z mamą czuje się najlepiej.

tomasz kammel, mamaKAPIF.PL/KAPIF

Justin Bieber z mamą Justin Bieber z mamą East News

Justin Bieber

Justin Bieber lubi pokazywać się z mamą. Nic dziwnego, bo Patrizia Mallette wygląda naprawdę świetnie. Wokalista zabrał ją na American Music Awards 2012 i był wyraźnie z niej dumny. Patrizia urodziła Justina, gdy miała zaledwie 18 lat. Z pomocą swoich rodziców wychowywała synka i zawsze zachęcała go do śpiewania. Mama wokalisty pomogła mu w karierze, za co jest jej ogromnie wdzięczny.

Justin Bieber, mamaEast News

Robert Janowski z mamą. Robert Janowski z mamą. Kapif

Robert Janowski

Robert Janowski przyszedł ze swoją mamą na rozdanie nagród Tele Tygodnia.

Matthew Mcconaughey z mamą, Mary McCabe i z żoną, Camilą Alves. Matthew Mcconaughey z mamą, Mary McCabe i z żoną, Camilą Alves. East News

Matthew Mcconaughey

Kto powiedział, że na imprezę nie można wziąć i mamy i żony? Tak właśnie zrobił Matthew McConaughey, który pokazał się z piękną małżonką Camilą Alves i równie piękną mamą, Mary McCabe.

Matthew Mcconaughey, mama, Mary McCabeEast News

Radosław Majdan zaprezentował w czwartek swoje perfumy. Na imprezie pojawiły się gwiazdy, ale największym zainteresowaniem cieszyła się... jego mama! Radosław Majdan zaprezentował w czwartek swoje perfumy. Na imprezie pojawiły się gwiazdy, ale największym zainteresowaniem cieszyła się... jego mama! Kapif

Radek Majdan

Ukochanej kobiety piłkarza nie mogło zabraknąć na promocji perfum Majdana "Vabun".

radosław majdanKapif

Jane Pitt, William Pitt, Brad Pitt, Angelina Jolie. Jane Pitt, William Pitt, Brad Pitt, Angelina Jolie. East News

Brad Pitt

Tę imprezę skradła Angelina Jolie ze swoją nogą i mało kto zauważył, że na rozdanie zeszłorocznych Oscarów Brad Pitt przyszedł też z rodzicami, ukochaną mamą, Jane Pitt i tatą, Williamem Pittem.

Jane Pitt, Brad Pitt, mamaEast News

Wojtek Łozowski, mama. Wojtek Łozowski, mama. Kapif

Wojtek Łozowski

Mama Łozo towarzyszyła mu na nagraniu "Tańca z gwiazdami".

Wojtek Łozowski, mamaKapif

Matt Damon z mamą i z żoną Matt Damon z mamą i z żoną East News

Matt Damon

Matt Damon z wielką przyjemnością na oficjalnych galach pojawia się w towarzystwie swojej mamy, Nancy oraz żony, Luciany.

Matt Damon, mamaEast News

Marcin Tyszka, rodzice, mama, tata. Marcin Tyszka, rodzice, mama, tata. Kapif

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka na pokaz mody Kupisza przyszedł z rodzicami. Jest bardzo związany z mamą. Była nawet jego pierwszą modelką:

Nie miałem jeszcze piętnastu, kiedy zacząłem robić zdjęcia starym aparatem mojego taty. W piwnicy naszego domu urządziłem ministudio. Mama całymi nocami wytrwale pozowała mi ubrana w swoje stare rzeczy z lat 70., czasów jej młodości. W piwnicy były małe okienka, które wychodziły na ulice i kiedy ludzie wracali późnym wieczorem do domów, przystawali i patrzyli, co się u nas dzieje - powiedział w "Gali".

Marcin Tyszka, mamaKapif

Bradley Cooper z mamą Bradley Cooper z mamą East News

Bradley Cooper

Ten macho i uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata, Bradley Cooper , przy swojej mamie po prostu mięknie! Cooper zabrał mamę do Metropolitan Museum of Art i chyba bał się, żeby nie puściła jego dłoni, bo mocno ją trzymał  ;)

Bradley Cooper, mamaEast News

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, mama. Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, mama. fot. KAPIF

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki na spektakle zabiera zarówno swoją mamę, jak i partnerkę, Paulinę Andrzejewską. Joanna Stankiewicz-Damięcka jest menadżerką syna.

Jackie Stallone Jackie Stallone RUSS EINHORN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Russ Einhorn / Splash News

Sylvester Stallone

Nawet 91-letnia Jackie Stalonne chce być jak najbliżej swojego syna! Pojawiła się premierze "Niezniszczalnych 2", filmu, w którym jedną z głównych ról zagrał Sylvester Stallone. Jackie skupiała na sobie uwagę wszystkich i była niemałą sensacją!

Lionsgate Films Premiere for 'The Expendables 2' at Grauman's Chinese Theatre in Hollywood, California.  Pictured: Jackie StalloneRUSS EINHORN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Russ Einhorn / Splash News

Sylvester Stallone arrives at the premiere of the HBO documentary film "His Way" in Los Angeles, Tuesday, March 22, 2011. (AP Photo/Chris Pizzello)AP/Chris Pizzello

Więcej o: