Pamiętacie aktorkę z "Mojej dziewczyny"? Dziś jest dorosła i ma niezłe ciało

Anna Chlumsky bardzo się zmieniła. Poznalibyście ją?
 Macaulay Culkin, Anna Chlumsky Macaulay Culkin, Anna Chlumsky mat. prasowe

Anna Chlumsky

Annę Chlumsky większość z Was pamięta z pewnością z uroczego filmu familijnego "Moja dziewczyna", z 1991 roku. Wcieliła się tam w rolę kilkuletniej Vady Sultenfuss, w której podkochiwał się jej przyjaciel Thomas J. Sennrtt, czyli Macaulay Culkin. Nie był to jednak medialny debiut Anny. Wcześniej jako niemowlę grała w reklamach.

 

Anna ChlumskyScreen z Youtube.com

Anna ChlumskyScreen z Youtube.com

Anna Chlumsky Anna Chlumsky Screen z Youtube.com

Anna Chlumsky

Anna Chlumsky nigdy nie ukrywała, że nie wiąże z aktorstwem swojej kariery. W filmach występowała między 9 a 18 rokiem życia. Brała udział też w kampaniach reklamowych.

Anna ChlumskyScreen z Youtube.com

Jako dziecko pragnęła zajmować się końmi lub paleontologią. Jednak gdy dorosła, poszła na Uniwersytet w Chicago, gdzie w 2002 roku skończyła stosunki międzynarodowe. Na studiach konsekwentnie trzymała się z dala od show-biznesu. Pracowała w marketingu restauracji Zagat Survey, a także w wydawnictwie książek science-fiction. Jednak w 2007 roku odezwała się w niej tęsknota za aktorstwem.

Anna Chlumsky Anna Chlumsky EastNews

Anna Chlumsky

Od 2007 roku Anna Chlumsky zaczęła dostawać drobne role w serialach, "30 Rock", "Prawo i porządek" czy "Veep". Grała także w offowych sztukach teatralnych. Prawdziwym wielkim powrotem jest jednak jej rola w serialu HBO "Girl's", który został nagrodzony dwoma Złotymi Globami. Zielona sukienka, jaką miała na sobie na premierze 2. sezonu serialu nie pozostawia złudzeń. Nie ma już śladu po słodkiej dziewczynce, gwieździe kina familijnego. Jej miejsce zajęła dorosła, świadoma swojego ciała kobieta.

Anna Chlumsky, dekolt, piersi, moja dziewczynaEastNews

Anna Chlumsky ma bardzo apetyczne kształty, którym chętnie się chwali. Tym razem udało jej się uniknąć wpadki, choć było blisko! Dekolt zielonej sukienki był tak duży, że prawie odsłonił sutki aktorki! To jednak nie jedyna, tak seksowna, kreacja Anny.

Anna Chlumsky Anna Chlumsky EastNews

Anna Chlumsky

Co powiecie o tej kreacji, w której Chlumsky pojawiła się na nowojorskim Fashion Week? Różowa, obcisła sukienka wspaniale podkreśliła proporcjonalną figurę Anny. Jesteśmy pod ogromny wrażeniem jej wspaniałych kształtów!

Anna Chlumsky. Anna Chlumsky. mat.prasowe

Anna Chlumsky

Anna Chlumsky na premierze serialu HBO "Veep".

Anna Chlumsky Anna Chlumsky Screen z Twitter.com

Anna Chlumsky

Anna Chlumsky na Twitterze.

Anna Chlumsky Anna Chlumsky Screen z Facebook.com

Anna Chlumsky

Anna Chlumsky na Facebooku.

Gwiazdy na premierze Gwiazdy na premierze "Żelaznej Damy", Anna Chlumsky East News

Anna Chlumsky

Anna Chlumsky na premierze filmu "Żelazna dama".

Więcej o:
Copyright © Agora SA