Narzeczona księcia Monako jest w zaawansowanej ciąży! SKANDAL? A skąd!

Andrea Casiraghi i Tatiana Santo Domingo spodziewają się dziecka. Smaczku tej historii dodaje fakt, że para nie ma ślubu, a członek książęcego rodu słynął dotychczas z imprezowego trybu życia. W Wielkiej Brytanii nie mieliby życia, a jak jest w Monako?
Andrea Casiraghi, Tatiana Santo Domingo. Andrea Casiraghi, Tatiana Santo Domingo. East News

Andrea Casiraghi i Tatiana Santo Domingo

Andrea Casiraghi, członek książęcego rodu z Monako i prawdopodobny następca tronu i jego narzeczona Tatiana Santo Domingo spodziewają się potomka. Domingo jest w zaawansowanej ciąży, a para nie wzięła przecież jeszcze ślubu! W Anglii taka sytuacja wywołałaby nieprawdopodobny skandal, ale nie w tolerancyjnym Księstwie Monako.

Para nic sobie nie robi z zainteresowania paparazzi. Niedawno udali się na wakacje do słonecznej Brazylii gdzie przywitali Nowy Rok. Narzeczona księcia paradowała na wakacjach pokazując swój coraz to większy ciążowy brzuch.

Andrea Casiraghi, Tatiana Santo DomingoEast News

Wyobrażacie sobie, żeby księżna Kate przed poślubieniem księcia Williama pozwoliła sobie na coś takiego? My nie.

Tatiana Santo DomingoEast News

Tatiana Santo Domingo, Dana Alikhani, Stella McCartney.
Tatiana Santo Domingo, Dana Alikhani, Stella McCartney. East News

Dziedziczka fortuny z polskimi korzeniami

Tatiana Santo Domingo nie ukrywa swojego ciążowego brzuszka. Na rozdanie modowych nagród Telva założyła obcisłą sukienkę.

Tatiana Santo DomingoEast News

Tatiana Santo Domingo ma 29 lat i jest Kolumbijką o polskich korzeniach. Nazwisko rodowe jej matki to Rechulski. Domingo jest dziedziczką fortuny. Jej ojciec Julio Mario Santo Domingo Junior był jednym z najbogatszych Kolumbijczyków! Jej matka zaś Vera Rechulski to Brazylijka, która urodziła się w rodzinie polskich imigrantów.

Tatiana Santo Domingo, Dana AlikhaniEast News

Andrea Casiraghi. Andrea Casiraghi. East News

Niegrzeczny książę

Andrea Casiraghi jest synem księżnej Karoliny Hanowerskiej i Stefano Casiraghi, który zginął podczas wyścigów łodzi motorowych w 1990 roku. Babcią księcia była amerykańska aktorka Grace Kelly, która poślubiła księcia Rainiera III w 1956 roku. Książę Andrea ma 28 lat i jest łakomym kąskiem! Wiadomość o jego zaręczynach nie ucieszyła z pewnością łowczyń fortun i królewskich tytułów. Casiraghi został umieszczony na liście najgorętszych młodych książąt według magazynu "Forbes". Jego uroda została też doceniona przez magazyn "People" - doczekał się miejsca na liście pięćdziesięciu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie magazynu "People".

Andrea CasiraghiEast News

Książę Andrea skończył wyższą szkołę International School of Paris. Nie jest jednak grzecznym chłopcem, w 2011 roku odebrano mu prawo jazdy za brawurową jazdę samochodem. Pędził wtedy z prędkością 200 km/h. Książę mieszka w Nowym Jorku, ale często kursuje do Monako, gdzie pojawia się na uroczystościach związanych z rodziną królewską. Książę Andrea słynął dotychczas z imprezowego stylu życiu, ale wykazuje się też gestem - prowadzi fundację swojej babci, Grace Kelly działającą na rzecz dzieci.

Andrea Casiraghi, Tatiana Santo Domingo. Andrea Casiraghi, Tatiana Santo Domingo. East News

On książę, ona dziedziczka fortuny

Domingo i książę Casiraghi są ze sobą już co najmniej 8 lat. Poznali się w trakcie studiów w Paryżu, para zaczęła oficjalnie pokazywać się na imprezach w 2006 roku. Jednak dotychczas nie śpieszyło im się do ślubu, a wieloletni związek księcia Monako nie szokował. Para zaręczyła się dopiero w lipcu zeszłego roku. Tymczasem już w styczniu na świat ma przyjść ich potomek. Według słów matki księcia, księżnej Karoliny, ślubu pary możemy się spodziewać po narodzinach ich syna. Dopiero kiedy dojdzie do ślubu, syn Andrei będzie uznawany za "legalnego" następcę tronu.

Andrea Casiraghi, księżna Karolina Hanowerska. Andrea Casiraghi, księżna Karolina Hanowerska. East News

Niegrzeczna rodzina królewska

Nieobyczajne zachowania nie są w rodzinie księcia niczym nowym, dlatego ciąża jego narzeczonej nie szokuje. Książę Andrea ma duże szanse zostać następcą tronu, o ile książę Albert nie doczeka się dzieci "z prawego łoża", bo nieślubne już ma. Cały świat żył w czerwcu zeszłego roku chwilą, w której Charlene Wittstock rozpłakała się na własnym ślubie z księciem Albertem. Powodem napływających łez były prawdopodobnie doniesienia o kolejnym nieślubnym dziecku jej przyszłego męża.

Monaco's Prince Albert II and Princess Charlene leave the Palace after the religious wedding ceremony in Monaco July 2, 2011.   REUTERS/Benoit Tessier (MONACO  - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT)  (MONACO ROYAL WEDDING)REUTERS/BENOIT TESSIER

Dopóki 54-letni książę Albert nie doczeka się dzieci z prawego łoża, następną w kolejce do korony jest księżna Karolina, a potem jej syn, Andrea Casiraghi.

Więcej o: