Ewa Farna schudła 5 kilo w miesiąc! Jak to zrobiła?

Rozpoczęła walkę z dawnymi przyzwyczajeniami.
Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Ewa Farna w Sylwestrową Moc Przebojów bardzo nas zaskoczyła. Wyglądała znacznie szczuplej niż jeszcze miesiąc temu. Jak czytamy w magazynie "Shape", Farna schudła pięć kilogramów w miesiąc. Wszystko dzięki udziałowi w programie "Bitwa o figurę" prowadzonym przez trenerów i dietetyków Joannę i Dariusza Brzezińskich.

Zachwyt

Jak to zrobiła?

Trenuję, jem zdrowo i systematycznie, czyli robię to, na co miałam od dawna ochotę [...]. Widzę, że jestem bardziej energiczna no i lżejsza [...] O wiele łatwiej jest mi się skupić, np. na zajęciach na uczelni - przekonuje w wywiadzie dla "Shape'a".

Dla młodej piosenkarki  największym plusem w zrzuceniu, zbędnych kilogramów, jest przypływ energii:

Uczucie, że mam w sobie więcej i więcej endorfin. One sprawiają, że mam banana na twarzy [...]. Nie miewam nieprzyjemnego uczucie przejedzenia i dużo lepiej sypiam. Moje ciało staje się bardziej jędrne, mam dużo lepszą kondycję [...] nic mnie nie boli, przestałam narzekać na bóle kręgosłupa - czytamy.

Wyrzeczenia

Ewa Farna zrezygnowała z dawnych przyzwyczajeń, nie pije kawy i napojów energetycznych. Najtrudniej było jej zrezygnować z czekolady:

Pamiętam moment, jak ktoś z moich znajomych rozpakowuje czekoladę. Poczułam tak ogromne pragnienie, że myślałam: za chwilę rzucę się na niego i porwę mu tę czekoladę.

Farna zapewnia, że nie chce być "chudym wieszakiem". Marzy o tym, by czuć się po prostu dobrze. Wierzycie jej?

Tak wyglądała kilka miesięcy wcześniej

Przecież jeszcze niedawno tak mówiła o swoich zaokrąglonych kształtach:

Przecież ja wiem, że przytyłam, chociaż nie uważam, żebym była gruba. Mam, zawsze miałam, kobiece kształty z których zresztą jestem dumna. Raz mam trzy kilo więcej, raz mniej, to normalne, kiedy się dorasta [...]. Dzięki rozmiarowi mych bioder będzie mi przynajmniej łatwiej rodzić - czytamy w "Gali".

Grunt to czuć się dobrze w swojej skórze. Przybranie na wadze było skutkiem stresu i niezdrowego odżywiania:

(...) prawda jest taka, że przez pół roku zakuwałam jak głupia, kosztowało mnie to wiele nieprzespanych godzin i kilka kilogramów w biodrach. Akurat ja mam tak, że kiedy jestem zestresowana, to dużo jem, a ostatnio miałam i mam dużo na głowie. Można powiedzieć, że teraz jestem bardzo zestresowana - czytamy w "Gali".


Ewa Farna Ewa Farna Kapif

Ewa Farna

Niedawno trener, dzięki któremu schudły m.in. Anna Mucha i Małgorzata Socha, Piotr Łukasiak na łamach dwutygodnika "Grazia" informował, że ma już gotowy plan dla Ewy. Według niego piosenkarka waży ponad 60 kilogramów, a dojście do formy zajmie jej około pół roku. Czyżby dietetycy "Shape'a" mieli dla niej korzystniejszy program.

Więcej o:
Komentarze (8)
Ewa Farna schudła 5 kilo w miesiąc! Jak to zrobiła?
Zaloguj się
 • wariograf

  Oceniono 28 razy 18

  Dobrze wygląda.Nie musi się odchudzać.

 • goscniedzielny

  Oceniono 16 razy 10

  Nie ma to jak bieg do autobusu i pieszo do spożywczaka.

 • deathlyhope

  Oceniono 13 razy 5

  Wyglądała dobrze i tak, ale odwołując się do tematu - 5 kilo w miesiąc to niby dużo? 5 kilo w tydzień to wyczyn, ale w miesiąc?

 • Paweł H.

  0

  powodzenia dla tępaków szukających w eksperymentach na własnym ciele wyzwania. A zdrowia to co wam? Nie trzeba? Żal tyłki ściska?
  Żebyście miały takie kształty jak Ewa to by było cudownie. A ona jeszcze ma osobowość, talent i ambicje. Wypracowane zdolności, aspiracje. Żyje, działa i się realizuje. I to o niej piszą, mówią, lubią, nie lubią, kochają, nienawidzą i zazdroszczą. Którą skategaryzowaną jednostką w społecznie ujętej grupie ty będziesz - Twój wybór. Na wzgląd zasługuje jednak jedno! To co innym dajemy od siebie potem do nas wraca!
  Miłości trochę do was. Wiary że coś z tego wpisu zrozumiecie. Pozdrowienia i wspaniałomyślności. Uszanowania cudzych starań. Naturalności, walki o godny byt.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy -4

  Połknęła tasiemca?

 • jablonexkociak

  Oceniono 27 razy -5

  "Jak to zrobiła?".Nic prostszego jak dieta,dieta alkoholowa oparta na spożyciu dużych ilości wódy.Farna swoją dietą obala mit jakoby wódzia była bardzo tucząca...

 • nadajnik

  Oceniono 45 razy -21

  Po co się tak męczyć, nie jeść, ćwiczyć ... wystarczy seks :P

 • nadajnik

  Oceniono 43 razy -25

  Phiii... myślałam, że nareszcie zaczęła uprawiać seks, a zwyczajnie się głodzi, nudaaaaa.... :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX