12-letnia skandalistka? To mała Doda!

Pierwszy występ.

Debiut

Ma talent, jest odważna i bezkompromisowa. Słynie z niecenzuralnych wypowiedzi i charakterystycznego śmiechu, każe nazywać się królową, lubi by było o niej głośno - Doda. Polska wokalistka obycie sceniczne ćwiczyła od bardzo młodego wieku. Jej debiutem telewizyjnym był występ w czerwcu 1996 roku na festiwalu Powitanie Lata w Gdańsku.

Dodascreen z Polsat

Gdy Krzysztof Ibisz, prowadzący program "Studio Weekend" w Polsacie, pokazał Dodzie to nagranie, bardzo ją ono rozbawiło:

Ale żenada... O Jezu, jaka wieś, tragedia... Koniec już, koniec! Miałam 12 lat i występowałam na festiwalu Powitanie Lata w Gdańsku. Można powiedzieć, że urodziłam się na scenie [...]. Ubolewam, że włosy trochę mi się skróciły. Tamta długość była dużo lepsza, bardziej korzystna dla mnie - powiedziała w polsatowskim programie "Studio Weekend".

Doda

Na scenie występowała już jako ośmiolatka podczas konkursu Mini Listy Przebojów w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie, dwa lata później wzięła udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej. Wygrała go, dzięki czemu mogła wystąpić przed kamerami Polsatu.

DodaScreen z Polsatu

Doda

I kto by pomyślał, że z tej niepozornej dziewczynki wyrosła królowa sceny.

Doda

Dziś koncerty Dody zadziwiają scenografią, układami tanecznymi, a przede wszystkim strojem wokalistki.

Doda

Tak sobie wyobrażaliście małą Dodę?