Co za uroda! To córka tragicznie zmarłej aktorki

Podobna?
 Matylda Kirstein Matylda Kirstein Screen z Facebook.com

Piękna dziewczyna

Ma piękne włosy, urocze ciemne oczy i śliczny uśmiech. Wiecie już, czyją córką jest ta piękna dziewczyna? Jeśli nie, oto podpowiedź.

Matylda Kirstein Matylda Kirstein Screen z Facebook.com

Urocza brunetka

18-letnie Matylda Kirstein spojrzenie odziedziczyła zdecydowanie po swojej mamie, czyli aktorce Ewie Sałackiej. Pamiętacie ją?

Ewa Sałacka Ewa Sałacka Fot. WOJCIECH DRUSZCZ

Ewa Sałacka

Ewa Sałacka urodziła się 3 maja 1957 w Warszawie, jako córka reżyserki Barbary Sałackiej. Zagrała w wielu lubianych produkcjach filmowych i telewizyjnych, np. "07 zgłoś się", "Tygrysy Europy" czy "Pierwsza miłość".

Matylda Kirstein, Ewa Sałacka Matylda Kirstein, Ewa Sałacka KAPIF

Matylda Kirstein, Ewa Sałacka

Ewa Sałacka urodziła Matyldę 31 lipca 1994. Często zabierała swoją ukochaną córkę na różne imprezy. Widać było, że jest ona oczkiem w głowie aktorki. Niestety, swoją obecnością mama i córka mogły się cieszyć jedynie przez 12 lat. W 2006 zdarzył się bowiem dramatyczny wypadek.

Matylda Kirstein, Witold Kirstein Matylda Kirstein, Witold Kirstein Forum

Matylda Kirstein, Witold Kirstein

23 lipca Sałacka była na działce w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak relacjonuje Dziennik.pl, aktorka wraz ze swoją mamą Barbarą, mężem Witoldem i ich córką Matyldą jedli obiad. Sałacka piła sok i nie zauważyła, że do środka wpadła osa. Gdy aktorka sięgnęła po kolejny łyk, wraz z płynem połknęła owada, a ten użądlił ją. Gardło artystki szybko spuchło, Sałacka na oczach rodziny zaczęła się dusić. Nikt nie wiedział, że jest uczulona na jad.

 

 Matylda Kirstein, Ewa Sałacka, córka, matkaKAPIF

 

Mąż stomatolog-anestezjolog i sąsiad lekarz w oczekiwaniu na pogotowie próbowali ją reanimować. W końcu zdecydowali się wieźć Sałacką własnym samochodem do szpitala. Na karetkę natknęli się w połowie drogi. Aktorka zmarła chwilę potem, zaraz po przyjeździe do szpitala.

Ewa Sałacka, Witold Kirstein Ewa Sałacka, Witold Kirstein Agencja Gazeta

Ewa Sałacka, Witold Kirstein

Pierwszym mężem Sałackiej był reżyser Krzysztof Krauze. Jednak związek nie przetrwał. Szczęście odnalazła u boku Witolda Kirsteina - stomatologa i anestezjologa, z którym miała córkę Matyldę.

Matylda Kirstein, Ewa Sałacka Matylda Kirstein, Ewa Sałacka KAPIF

Matylda Kirstein, Ewa Sałacka

Nie sposób nie zauważyć podobieństwa Matyldy do swojej matki. Z każdym rokiem wydaje się, że dziewczyna staje się coraz ładniejsza.

Matylda Kirstein, Ewa Sałacka córkaScreen z Facebook.com

Myślicie, że będzie zachwycała swoją urodą tak samo jak Ewa Sałacka? Przypomnijcie sobie jaką była kiedyś seks-bombą!

Ewa Sałacka, Witold Kirstein, Kuba Wojewódzki Ewa Sałacka, Witold Kirstein, Kuba Wojewódzki KAPIF

Ewa Sałacka, Witold Kirstein, Kuba Wojewódzki

.

Ewa Sałacka Ewa Sałacka KAPIF

Ewa Sałacka

.

Więcej o: