A za kulisami NAGIEJ sesji Anji Rubik...

Tak odpoczywa polska top modelka na przerwie w pracy.

Papieros między zdjęciami

Praca topmodelki wbrew pozorom nie jest taka łatwa. Anja Rubik ma swoje sposoby na odreagowanie stresów w pracy. W przerwie między zdjęciami zdarza się jej zapalić papierosa.

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Materiały prasowe

Brak bielizny

Anja Rubik wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej do jednego z czołowych magazynów o modzie. Ubrana jedynie w srebrną kurtkę, bez żadnej krępacji wyszła odetchnąć świeżym powietrzem. Nie przeszkadzał jej nawet brak majtek!

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Materiały prasowe

Jędrna pupa

Nic dziwnego, że Anja Rubik jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Nie dość, że jest szalenie fotogeniczna, to ma niemal idealne ciało. Wystarczy spojrzeć na tę pupę. Nie można oderwać wzroku!

Zgrabne nogi

Poza pupą, naszą uwagę zwróciły zgrabne, długie nogi modelki. Anja w jednym z wywiadów zdradziła, że mierzą bez mała metr! Nic dziwnego, że tak chętnie pokazuje je także na czerwonym dywanie.

 

Models Anja Rubik of Poland and Karolina Kurkova (R) of the Czech Republic greet each other as they arrive at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit celebrating the opening of the "Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations" exhibition in New York, May 7, 2012.  REUTERS/Andrew Kelly (UNITED STATES  - Tags: ENTERTAINMENT FASHION)REUTERS/ANDREW KELLY

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Materiały prasowe

Niech żyje wolność

Zawód modelki wymaga od Rubik częstego negliżu. Nic dziwnego, że bez bielizny Anja Rubik czuje się bardzo swobodnie. Nawet w przerwie od zdjęć nie ma potrzeby zakładania zbędnych ubrań.