Samotna Rozenek i Grabowski ze swoją młodą ładną żoną. Kto pojawił się na finale plebiscytu "Złoty Nos" magazynu "Pani"

Poniedziałkowa impreza magazynu "Pani" zgromadziła wiele znanych osobowości show-biznesu. Kto się pojawił w warszawskim hotelu Mamaison Le Régina na finale plebiscytu "Złoty Nos"?
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. fot.WBF

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to prawdziwa salonowa lwica. Nie ma chyba tygodnia, by nie pojawiła się na którejś z organizowanych imprez. Pokaz mody, zawody, gala... Rozenek zawsze i wszędzie wygląda idealnie. W końcu tytuł Perfekcyjnej Pani Domu zobowiązuje.

.

Edyta Olszówka. Edyta Olszówka. fot.WBF

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka ostatnio zmieniła chyba stylistę, bo jej wizerunek na oficjalnych wyjściach wydaje się być mocno zaniedbany. A szkoda, bo wyglądała już naprawdę świetnie!

.

Andrzej Grabowski. Andrzej Grabowski. fot.WBF

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska

Andrzej Grabowski na finale plebiscytu "Złoty Nos" pojawił się w towarzystwie swojej znacznie młodszej żony. Parę dzieli aż 17 lat różnicy. Wygląda jednak na to, że oboje są bardzo szczęśliwi.

.

Impreza Pani. Impreza Pani. fot. WBF

Dorota Kolak

Aktorka serialu "Przepis na życie" nieczęsto gości na czerwonym dywanie. Tym razem zrobiła wyjątek i z uśmiechem pozowała na ściance prasowej!

.

Impreza Pani. Impreza Pani. fot. WBF

Aleksandra Justa

Nie dość, że była żona Zamachowskiego wyglądała świetnie, to jeszcze nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej Maciej Gajewski z "Pani", który przeprowadzał z nią wywiad.

.

Filip Bajon. Filip Bajon. fot. WBF

Michał Bajor

Michał Bajor pojawił się na "Złotych Nosach" po kilkumiesięcznej przerwie od celebryckich rautów. Z cierpliwością i szacunkiem podszedł do fotoreporterów.

.

Małgorzata Zajączkowska. Małgorzata Zajączkowska. fot. Wbf

Małgorzata Zajączkowska

Małgorzata Zajączkowska również pojawiła się na imprezie magazynu "Pani". Do zdjęć pozowała z wieloletnim przyjacielem, Michałem Bajorem.

 

Małgorzata Zajączkowska, Filip Bajonfot. WBF

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.