Wraca na wielki ekran i na salony. Pamiętacie Annę Nehrebecką? Tak wygląda dzisiaj

Dawno niewidziana aktorka pojawiła się na jednej z imprez.
Anna Nehrebecka. Anna Nehrebecka. fot. nehrebecka.net

Anna Nehrebecka

Anna Nehrebecka w latach 70-tych rozpalała zmysły Polaków. Urodziwa aktorka dla wielu mężczyzn była ideałem kobiecości. Jak wygląda dzisiaj?

Anna Nehrebecka. Anna Nehrebecka. fot. KAPIF

Anna Nehrebecka dziś

Anna Nehrebecka pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Mój rower". Zadbana, dobrze ubrana cierpliwie pozowała do zdjęć na ściance prasowej. Aktorka ma dzisiaj 65 lat. Bardzo rzadko pojawia się na oficjalnych wyjściach. Premiera nowego obrazu była dla aktorki szczególna. Po kilku latach nieobecności pojawiła się na dużym ekranie. W filmie Piotra Trzaskalskiego wcieliła się w rolę Basi.

Anna Nehrebecka. Anna Nehrebecka. fot. KAPIF

Anna Nehrebecka z mężem Iwo Byczewskim

Anna Nehrebecka wybiera imprezy ze szczególną uwagą. Są to głównie premiery teatralne i wyjątkowe gale. W lutym tego roku wraz z mężem dyplomatą, Iwo Byczewskim, wybrała się na rozdanie nagród magazynu "Pani". To para z wielką klasą.

Anna Nehrebecka. Anna Nehrebecka. fot. KAPIF

Anna Nehrebecka

Jeszcze kilka lat temu aktorka częściej gościła na branżowych imprezach. W 2005 roku była jednym z gości XXX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Anna Nehrebecka. Anna Nehrebecka. fot. screen Ziemia Obiecana

Anna Nehrebecka

Anna Nehrebecka zagrała w wielu filmach i sztukach teatralnych. Miłośnicy kina na pewno doskonale pamiętają ją z wybitnego filmu "Ziemia Obiecana", w którym wystąpiła u boku Daniela Olbrychskiego. Nehrebecka wcieliła się tam w postać Anki. A widzowie TVP z serialu "Złotopolcy".

Więcej o:
Komentarze (20)
Wraca na wielki ekran i na salony. Pamiętacie Annę Nehrebecką? Tak wygląda dzisiaj
Zaloguj się
 • laska3

  Oceniono 63 razy 59

  Widać że ostrzykiwania nie są pani Annie znane. Nie bierze też udziału w bezpłatnych liftingach w TVN. Czy tak się w ogóle da żyć?!

 • chlopskirozum

  Oceniono 33 razy 25

  Tak bez botoksu? Bez ust jak ponton? Bez policzków spuchniętych jak po wyrwaniu górnych ósemek? Bez szyi jak struna że strach głowę obrócić? Jak jej nie wstyd? I na szkło się pcha?

  A tak na serio: piękna to była kobieta. Dopiero teraz zauważam pewne podobieństwo do Juliette Binoche. Podobny typ. No, panowie się kiedyś oblizywali, nie da się ukryć.

 • sensacja

  Oceniono 38 razy 24

  Ma 65 lat, wygląda świetnie. Żadnych liftingów, botoksów, udawania młodszej. Kobieta, która wiek przyjmuje z godnością jest godna podziwu, co za czasy.

 • aldonathebest

  Oceniono 22 razy 18

  Rodzina Połanieckich - gdzie grała Marynię to jej rola życiowa! Tak dla wiadomości plotkowych pryszczatych redachtorów .

 • zenio.karaluch

  Oceniono 26 razy 10

  Bardzo fajnie wygląda:)

 • losowynik

  Oceniono 24 razy 8

  To ta od komisji nazewnictwa miejskiego. Niech spada z powrotem do Brukseli zamiast uszczęśliwić Warszawę głupimi nazwami.

 • petelkowa

  Oceniono 8 razy 6

  Anna Nehrebecka wśród celebrytów! Nieeee! Może się jeszcze zarazić I wkrótce ujrzymy jà z policzkami jak chomik I z ustami sięgajàcymi nosa. Wydaje mi się, że wszyscy celebryci stajà się podobni do Ewy Minge:(

 • muminos1975

  Oceniono 6 razy 4

  w janku serce, scena nad morzem, kurde, czuc bylo miłość i bezsilność , ehh

 • mamma

  Oceniono 8 razy 4

  Nowa dziewczyna Mateusza Damieckiego jest do niej strasznie podobna. Jak ja uwielbialam ta aktorke !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX