Peja zostanie ojcem. Poznajcie jego żonę!

Peja, najsłynniejszy polski raper, zdradził u Kuby Wojewódzkiego, że będzie ojcem!
Peja. Peja. FORUM/Marek Lapis

Huczny ślub

1 września tego roku Peja, a właściwie Ryszard Andrzejewski wziął ślub ze swoją menadżerką Pauliną Stefańską. Ślub odbył się w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana w Poznaniu. Właśnie z tego miasta pochodzi raper.

Poznan 01.09.2012 r. Slub Peji - Ryszrda Andrzejewskiego i Pauliny Stefanskiej. W poznanskiem kosciele pw. Najswietszego Serca Jezusa i sw. Floriana odbyl sie slubu Peji - Ryszrda Andrzejewskiego i jego wieloletniej partnerki ( i menadzerki)- Pauliny Stefanskiej. 36-letni poznanski raper oswiadczyl sie Paulinie w 2009 roku podczas swojego konceru w poznanskim klubie Eskulap. Przyjecie weselne odbylo sie w hotelu Remes w Opalenicy. N/Z Peja - Ryszrd Andrzejewski i Paulina Stefanska zaraz po wyjsciu z koscila po slubie. Fot. Marek Lapis/FORUM FORUM/Marek Lapis

plotekplotek

Peja. Peja. AG

Oryginalne oświadczyny

Peja oświadczył się w dosyć niekonwencjonalny sposób. W 2009 roku, na jednym z koncertów w poznańskim klubie Eskulap, poprosił ze sceny o rękę swoją dziewczynę, Paulinę. Romantycznie, prawda?

Poznan 01.09.2012 r. Slub Peji - Ryszrda Andrzejewskiego i Pauliny Stefanskiej. W poznanskiem kosciele pw. Najswietszego Serca Jezusa i sw. Floriana odbyl sie slubu Peji - Ryszrda Andrzejewskiego i jego wieloletniej partnerki ( i menadzerki)- Pauliny Stefanskiej. 36-letni poznanski raper oswiadczyl sie Paulinie w 2009 roku podczas swojego konceru w poznanskim klubie Eskulap. Przyjecie weselne odbylo sie w hotelu Remes w Opalenicy. N/Z Peja z Paulina. Fot. Marek Lapis/FORUM FORUM/Marek Lapis

Peja. Peja. Fot. Piotr Wójcik / Agencja Gazeta

Pierwsze małżeństwo rapera

To drugi ślub Peji. Swoją pierwszą żonę Monikę poznał w latach dziewięćdziesiątych. Po czterech latach narzeczeństwa postanowili się pobrać. Jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po kilku latach para się rozwiodła.

Kuba Wojewódzki, Peja. Kuba Wojewódzki, Peja. x-news

Narodziny córki

Słynny raper na razie nie chce zdradzić imienia córki. Jak sam przyznał:

To zbyt prywatna informacja.

W wieku 36 lat będzie debiutował w roli ojca. Życzymy mu samych sukcesów!

Więcej o: