To rzadki widok! Zobacz, jak wygląda najbardziej strzeżone dziecko w Hollywood

Para aktorów unika paparazzi jak ognia, nie chcą mówić o swojej rodzinie i fotografować dziecka. Ciężko zdobyć zdjęcia ich syna. Dzisiaj je Wam prezentujemy.
Syn Penelope Cruz i Javiera Barda Syn Penelope Cruz i Javiera Barda East News

Synek

Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem niezwykle chronią prywatności swojego niespełna 2-letniego synka, Leonarda, dlatego widok aktorki spacerującej ze swoją pociechą należy do rzadkości. Paparazzi udało się jednak przyłapać Cruz ze swoją latoroślą na lotnisku w Paryżu.

Penelope Cruz and her son Leo arrives with the James bond Cast menbers at Le Bourget airport in a private plane in Paris, France on October 24, 2012. Photo by ABACAPRESS.COMEast News

Penelope Cruz Penelope Cruz eastnews

Szczęśliwa mama

Penelope Cruz towarzyszyła Bardemowi podczas promocji najnowszej części przygód o agencie Bondzie "Skyfall", w której Javier występuje. Rodzina chciała być w tym ważnym dla nich momencie razem. Leonardo przyszedł na świat 22. stycznia 2011 r i jest owocem niegdyś burzliwego, a dziś już spokojnego związku aktorów.To pierwsze dziecko Penelope Cruz.

Odkąd Leonardo pojawił się na świecie, Cruz przeżyła przemianę:

Od pierwszej sekundy jego obecności na świecie poczułam obezwładniającą, bezwarunkową miłość. Nie umiem tego inaczej opisać. Ona mnie odmieniła, w mgnieniu oka. Jestem dziś inną osobą.
Penelope Cruz, Javier Bardem Penelope Cruz, Javier Bardem EastNews

Ukrywają się

Cruz zapowiedziała, że nie zamierza wprowadzać swojego synka w arkany sławy i na razie konsekwentnie odmawia wszelkich sesji zdjęciowych z jego udziałem. Choć z pewnością proponują jej za nie fortunę, anonimowość to dla aktorki największa wartość:

Jestem w stu procentach przeciwna temu. Dzieci to nie torby. Chcę, aby mój syn i moje dzieci - jeśli będę miała ich więcej - dorastały mając zapewnioną anonimowość. Fakt, że ja i jego ojciec wybraliśmy taką pracę nie daje nikomu prawa, żeby naruszać prywatność naszego dziecka - czytamy w Wirtualnych Mediach.
Penelope Cruz, Javier Bardem Penelope Cruz, Javier Bardem EastNews

Ciężko im zrobić zdjęcia

Również Javier Bardem nad wyraz ceni swoją prywatność i nie zgadza się na rozmowy o swojej rodzinie. Swego czasu, kiedy dziennikarka zapytała go o rodzinę, ten bez słowa wyjaśnienia przerwał wywiad i wyszedł pozostawiając osłupioną rozmówczynię bez odpowiedzi.

Nie rozmawiam z dziennikarzami na temat kwestii osobistych. (...) Kiedy przed laty w Hiszpanii dopadła mnie sława, nie mogłem chodzić po ulicach bez jakiegoś gościa, który udzielał mi głupich rad. Od tamtego czasu unikam pułapki popularności - wyjaśnił w jednym z wywiadów.

To dlatego wspólne zdjęcia Bardema i Panelope należą do rzadkości i są na wagę złota.

Penelope Cruz, Javier Bardem Penelope Cruz, Javier Bardem EastNews

Rodzice

Penelope Cruz i Javier Bardem spotykają się od 2007 roku, a w lipcu 2010 roku wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii na Bahamach. Cruz była już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para poznała się jednak znacznie wcześniej: w 1992 r. zagrali razem w filmie "Szynka. Szynka". Połączył ich gorący romans, jednak Cruz nie była wtedy zainteresowana poważnym związkiem z Bardemem. Ich romans odnowił się dopiero 15 lat później, na planie filmu "Vicky Chistina Barcelona" w 2007 r.

Syn Penelope Cruz Syn Penelope Cruz EastNews

Cruz-Bardem

Teraz Cruz-Bardem tworzą zgrany tandem i wspólnie opiekują się synkiem. O tym, że poważnie podchodzą do rodzicielstwa świadczy ich przekonanie o tym, by nie wprowadzać za wcześnie Leonarda do świata show-bizensu. Przy Leonardo, Cruz rozkwita i realizuje się jako matka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.