Anja Rubik w BIKINI na plaży. Tym razem spędza wakacje na Malediwach!

Kilka dni temu pisaliśmy o wakacjach Anji Rubik w Serbii. Postawiła wówczas na aktywny wypoczynek- zwiedzanie, jazda samochodem, relaks w knajpkach. Okazuje się, że to nie jedyne miejsce, w które wybrała się ze swoim mężem na wakacje. Aktualnie polska topmodelka wypoczywa na Malediwach!
Anja Rubik. Anja Rubik. fot. materiały prasowe D'Vision

Świetna sylwetka

Czymże byłyby wakacje bez wylegiwania się na plaży. Anja Rubik zaraz po pobycie w Serbii zdecydowała się na wyjazd na Malediwy. Modelka świadoma swojego ciała, z chęcią założyła bikini i korzystała ze słońca.

Anja Rubik

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. materiały prasowe D'Vision

Anja topless

Anja Rubik równie dobrze czuje się bez stroju kąpielowego. Wprawdzie zdjęcie jest odpowiednio ucięte, by móc opublikować je na Instagramie, ale trudno się nie domyślić, że modelka pozowała do zdjęcia całkowicie topless.

Anja Rubik

Sasha Kniezvic Sasha Kniezvic fot. Instagram

Towarzystwo męża

Polskiej gwieździe na wakacjach towarzyszył oczywiście jej ukochany mąż- model Sasha Knezevic. On też z chęcią paradował po plaży w samym ręczniku. Ale ciacho!

Anja Rubik

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Instagram

Wielka radość na plaży

Widać że robienie robienie zdjęć, to ulubione zajęcie znanej pary. Trzeba przyznać, że mają wyjątkowe wyczucie smaku. Zdjęcie, na którym widać radosną skaczącą Rubik jest świetne!

Anja Rubik

Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Instagram

Odpoczynek przed kolejnym sezonem

Przed Anją kolejny sezon w branży mody. Już we wrześniu wraca do pracy nad magazynem "25", który założyła wspólnie z mężem. Zbliżają się również światowe tygodnie mody, gdzie z pewnością zobaczymy ją na wybiegu. Do tego sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe. Nic dziwnego, że popularna modelka zdecydowała się na wypoczynek na archipelagu.

Anja Rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.