Gwiazdy i ich młodsi kochankowie! Zobacz rekordzistów w różnicy wieku

Czy receptą na miłość jest starszy partner? Sami zobaczcie!
Szumowska, Kościukiewicz. Szumowska, Kościukiewicz. Kapif

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz - 15 lat różnicy

Ten związek wywołał ogromne zainteresowanie. Szumowska znana jest z tego, że mężczyźni za nią przepadają, ale chyba nikt nie sądził, że rozkocha w sobie o 15 lat młodszego, utalentowanego aktora. Dotąd Mateusz Kościukiewicz znany był jedynie z pokręconego charakteru i uwielbienia wolności. Dzisiaj chętnie opowiada o zmianach, jakie zaszły w jego życiu, po spotkaniu znanej reżyserki. Para wzięła cichy ślub i jak głosi plotka, spodziewają się dziecka.

Kapif

Moore, Kutcher. Moore, Kutcher. OK! Magazine

Demi Moore i Ashton Kutcher - 16 lat różnicy

Hollywoodzka para związana była ze sobą przez sześć lat. Całemu światu pokazywali jakie gorące łączy ich uczucie. Publikowali prywatne zdjęcia na Twitterze i całowali się na czerwonym dywanie. Mimo tego, że Demi wkładała wiele czasu i energii, żeby wyglądać jak swoja młodsza wersja, Ashton zdradzał ją po kryjomu i regularnie. Po czasie nawet okazało się, że nie są małżeństwem, gdyż w świetle prawa, małżeństwo zawarte w Centrum Kabały nie istnieje.

Agencja Gazeta

Jusis, Makowiecki. Jusis, Makowiecki. Kapif

Reni Jusis i Tomek Makowiecki - 9 lat różnicy

Po świetnym występie w Idolu, Tomek Makowiecki miał szerze fanek. Przystojny, zdolny wokalista miał  szansę zrobienia wielkiej kariery. Odkąd związał się z 9 lat starszą Reni Jusis, jego priorytety uległy zmianie. Dzisiaj małżeństwo wspólnie wychowuje dwoje dzieci- dwuletniego synka Teofila i roczną Gaje. Rodzina żyje zdrowo i  baaardzo ekologicznie.

NA MONCIAKU EXCLUSIVE

Madonna, Jesus. Madonna, Jesus. W Magazine

Madonna i Jesus Luz - 30 lat różnicy

Związek Madonny z przystojnym modelem trwał niespełna rok. Jesus, dzięki romansowi z królową muzyki pop, zainkasował pieniądze z licznych lukratywnych projektów. Złośliwi twierdzili, że parę łączyła jedynie relacja biznesowa. Madonna chciała uczynić ze swojego kochanka wielką gwiazdę. Po ich rozstaniu o chłopaku jest cicho, a artystka wciąż jest na topie!

Forum

Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak. Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak. Kapif

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak- 16 lat

Małgorzata Foremniak poznała temperamentnego tancerza w"Tańcu z gwiazdami". Ciężkie, długie treningi, cielesna bliskość, sprawiła, że połączyła ich wielka namiętność. Dla Rafała, Foremniak zostawiła męża, reżysera Waldemara Dzikiego. Romans sławnej aktorki z tancerzem trwał trzy lata.  Po rozstaniu dawni kochankowie utrzymują ponoć przyjacielskie relacje.

Kapif

Susan Sarandon. Susan Sarandon. AP/Dan Steinberg

Susan Sarandon i Jonatham Bricklin - 30 lat różnicy

Gdy po 23 latach małżeństwa, Susan Sarandon i Tim Robbins ogłosili, że się rozstają, wszyscy byli w szoku. Okazało się, że powodem rozwodu amerykańskich gwiazd, był romans Sarandon z o trzydzieści lat młodszym mężczyzną. Mimo że Tim Robbins też był młodszy o 12 lat od aktorki, Susan nie mogła się pogodzić z rutyną w ich związku. Jonathan przypominał jej ją samą z młodości - energiczny, twórczy, rządny wrażeń. Para otworzyła w Hollywood pingpongowy klub, którego są częstymi bywalcami.

AP

Skrzynecka, Łopucki. Skrzynecka, Łopucki. Kapif

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - 5 lat różnicy

Skrzynecka nie sądziła, że po rozstaniu z jej wielką miłością, mężem Zbigniewem Urbańskim, ułoży sobie z kimś życie. Wszystko się zmieniło gdy poznała mistrza Europy w fitnessie Marcina Łopuckiego. Para wzięła ślub trzy lata temu i od tej pory są nierozłączni. Chętnie opowiadają o swoim życiu i relacjach, jakie ich łączą. W listopadzie 2011 roku, po wielu staraniach, na świat przyszła ich córeczka Alikia Iliana.

facebook.com

J.Lo, Casper Smart. J.Lo, Casper Smart. East News

Jennifer Lopez i Casper Smart - 18 lat różnicy

Po rozstaniu z mężem Markiem Anthonym, piosenkarka związała się z tancerzem Casprem Smartem. Casper należy do grupy tanecznej, która towarzyszy Lopez w koncertach. Zakochany chłopak o związku z J.Lo wypowiada się tak:

Naszych uczuć nie da się zmierzyć, a nasze dusze są nieśmiertelne. Nasz wiek przypomina nam jedynie o godzinach spędzonych na ziemi i cennym czasie, który nam jeszcze pozostał.

Powiało poezją...

AKM IMAGE

Księżna Alba z mężem. Księżna Alba z mężem. Forum

Księżna Alby Maria i Alfonso Diez - 25 lat różnicy

Księżna Alby to arystokratka, posiadająca najwięcej tytułów szlacheckich na świecie. Znajomość Marii i Alfonsa trwa już on ponad 30-tu lat, jednak dopiero teraz postanowili scementować swój związek. Diez jest już trzecim małżonkiem księżnej, która wcześniej poślubiła m.in. jezuitę, który rzucił dla niej habit. Rodzina była przeciwna temu związkowi, gdyż majątek księżnej sięga, bagatela, 4,6 mld. euro. Według nas, jednak największe kontrowersje wzbudza wygląd arystokratki...

Forum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.