Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na premierze "Bez wstydu"

Film "Bez wstydu" wejdzie do kin już w ten piątek. Uroczysta premiera, która odbyła się wczoraj w kinie "Muranów" była doskonałą okazją dla gwiazd, żeby zaprezentować się w nowych kreacjach! Kto wpadł?

Agnieszka Grochowska

Wa-wa, 17.07.2012, premiera filmu Bez Wstydu w rez. Filipa Marczewskiego,   NZ.   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Agnieszka Grochowska, która w filmie wcieliła się w główną rolę - kuszącą femme fatale - na premierze filmu pojawiła się w granatowej zwiewnej kreacji, spod której można było dostrzec zarysowujący się brzuszek. Aktorka jest w 5. miesiącu ciąży!

Mateusz Kościukiewicz

Szumowska Malgorzata, Kosciukiewicz Mateusz

Mateusz Kościukiewicz na premierę przyszedł ze swoją dziewczyną Małgorzatą Szumowską. Aktor, dla którego główna rola w "Bez wstydu" może okazać się przepustką do kariery, stawia na niezobowiązujący styl. Pytanie tylko dlaczego Mateusz trzyma w ręce torebkę swojej dziewczyny?

Szumowska Malgorzata, Kosciukiewicz Mateusz

Reżyserka jest starsza od Kościukiewicza o 13 lat! Widać aktor utożsamił się z rolą w "Bez wstydu", w której gra młodszego kochanka głównej bohaterki. To pierwsze oficjalne wyjście tej pary.

Klaudia Halejcio

Halejcio Klaudia

Klaudia Halejcio zachwycała świeżością i naturalnością. Pojawiła się w cała w beżach i w modnej marynarce chanelce. Młodej aktorce towarzyszył Leszek Stanek, który otoczył ją silnym ramieniem. ;)

Halejcio Klaudia, Stanek Leszek

Natalia Lesz

Lesz Natalia

Na imprezie pojawiła się też Natalia Lesz, która romansuje z aktorstwem. Natalia ciągle eksperymentuje ze stylem. Tym razem postawiła na długą szarą sukienkę i czarną ramoneskę. Całość przełamała złotą satynową torebką. Jedyne, czemu jest wierna to czarne szpilki. Jak Wam się podobała?

Joanna Majstrak

Majstrak Joanna

Aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość" zachwyciła długą i prześwitującą kreacją eksponującą zgrabne nogi. Jako dodatki wybrała tylko złote bransoletki i czerwony kolor na ustach i paznokciach. Joanna Majstrak ma w "Bez wstydu" swoje 5. minut, nic więc dziwnego, że chciała zwrócić na siebie uwagę.

Agnieszka Sienkiewicz

Sienkiewicz Agnieszka

Z kolei jej koleżanka z planu "M jak miłość", Agnieszka Sienkiewicz, postawiła na chabrową krótką sukienkę i kontrastującą różową torebkę. Młoda aktorka czarowała szczerym uśmiechem.

 

Wa-wa, 17.07.2012, premiera filmu Bez Wstydu w rez. Filipa Marczewskiego,   NZ.   Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Łukasz Garlicki

Garlicki Lukasz partnerka

Na imprezie pojawił się też Łukasz Garlicki. Był wyraźnie dumny ze swojej modnej partnerki, Marzeny Pokrzywińskiej. Trudno uwierzyć, że modelka jest w ciąży, co sprawnie zamaskowała elegancką bluzką z baskinką. Wydaje nam się, że Łukasz trochę nie pasował do niej swoim niezobowiązującym strojem, no chyba, że to słynny styl "warszawki", z którym utożsamił się odkąd o niej zaśpiewał w "Projekcie Warszawiak". ;)

Anita Sokołowska

Sokolowska Anita

Ramoneska do delikatnych sukienek jest ciągle modna! Na taką stylizację postawiła piękna aktorka Anita Sokołowska.

Robert Kozyra

Kozyra Robert

Robert Kozyra na premierze filmu chyba się trochę nudził. Zabrakło ciekawego towarzystwa?

Andrzej Wajda

Wajda Andrzej zona

Andrzej Wajda docenia młode kino! Na premierę przyszedł z żoną.

Marek Koterski

Koterski Marek zona

Marek Koterski, twórca słynnego "Dnia Świra", i jego żona postawili na rockowy styl. Ciekawe, czy na premierę przyjechali na motorach?

Janusz Gajos

Gajos Janusz zona

Janusz Gajos bacznie obserwuje nowe trendy... filmowe, bo nad swoim stylem mógłby jeszcze trochę popracować. Ale biorąc pod uwagę jego kreacje aktorskie, możemy mu to wybaczyć.

Ewa Wencel

Ewa Wencel

Ewa Wencel kiedyś zachwycała urodą, tym razem jednak nie urzekła nas swoją stylizacją, zwłaszcza butami podobnymi do kaloszy dobranymi do wzorzystych spodni.

Agata Załęcka

Zalecka Agata

Agata Załęcka z Kabaretu Moralnego Niepokoju chciała zwrócić na siebie uwagę swoimi nogami, ale wyszło trochę ordynarnie. Poza tym buty nie pasują do torebki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.